2 Aralık Bim Aktüel

2 Aralık Cuma günü Bim mağazalarında bulabileceğiniz ürünleri sizler için yorumladım.

Artık her hafta aktüel ürünleri yorumluyorum ve bu çabalarımın işe yaradığını da görmeye başlıyorum. Yaptığınız geri dönüşler için çok teşekkür ederim. İyi alışveriş yapmanızı sağlayabiliyorsam ne mutlu bana.

2 Aralık Cuma’dan itibaren Bim mağazalarında olacak aktüel ürünler;

Kadın/Erkek Eşofman takımları

Small, Medium, Large ve XLarge bedenleri ve farklı renk seçenekleri ile satılacak olan eşofman takımları kaliteli görünüyor. Kataloğa bakarak karar vermek yanlış olur ama fiyatı da uygun. Küçük bir kontrolden sonra alınabilecek ürünler arasında.

Erkek kışlık gömlekler

24,90 TL fiyatı ve S, M, L, XL bedenleri ile farklı desenlerde üretilen kışlık gömlekler çok ucuz olmamakla beraber kalitesine göre tercih yapılması gereken ürünlerden. Eliniz ile kontrol etmenizi öneririm.

Vestel 4 bıçaklı doğrayıcı

500 Watt gücü ve Vestel markalı bir ürün olması çok iyi. 750 ml kapasiteli haznesinde birçok şeyi ezebilir, doğrayabilirsiniz. Püre işlemleri için de uygun bir alet. Eğer ihtiyacınız varsa bu fiyata uygun bir alet almış olacaksınız. Aktüel kataloğunda yazılmamış ama 2 yıl da garantisi olması gerekir.

LAV sürahi ve saklama kabı seti

1,2 litrelik bir sürahi ve 4 saklama kabı ile oluşturulan bu setin fiyatı 9,90 TL. Ürünlerin tamamı büyük ihtimalle cam. Sürahi ve saklama kabı ilişkisini anlayamasam da bu fiyata 5 parça cam ürün almak çok iyi bir şey.

2 Aralık Bim Aktüel

2 Aralık Bim Aktüel Kataloğu

Erkek yün fanila

%75 oranında yünden üretilen fanila 20 TL ücret ile satılacak.

Örme patik

Ev içinde kullanabileceğiniz bu örme patikler kış aylarında hastalıklardan korunmanıza ve sıcak bir kış yaşamanıza sebep olacaktır. Tavsiye ederim. Özellikle çocuklarınıza alın.

Ev içi terlikler

12,90 TL gibi yüksek bir fiyattan satılacak olan ev içi terliklerin ücretini çok yüksek buldum. Bu fiyata başka yerlerden 2 çift hatta 3 çift ev terliği almak mümkün. Önermiyorum.

Lisanslı Market Kasası

Bim’de bu hafta en çok ilgi çekecek ürünlerden biri. Çocuklar için eğlenceli bir oyuncak olacağını düşünüyorum. Katalogda özellikle CE sertifikası vurgulanmış. CE sertifikası çocuklarımızın sağlığı açısından oyuncaklarda mutlaka bulunması gereken bir ayrıntı. 2 tane kalem pil ile çalışan market kasası maketi 39,90 TL fiyatı ile satılacak.

Minik Şefin mutfağı

Bim’de yine güzel bir oyuncak. Bir bebek ve mutfak eşyalarından oluşan setin fiyatı 27,50 TL. Boyutları konusunda bilgi verilmiyor ama kontrol ettikten sonra almakta fayda var.

Petek üstü ısı yönlendirici

Ne kadar gerekli olduğu tartışılabilecek bir ürün. Petekler pencereden gelen soğuk havayı keserek içerisini ısıtma prensibi ile çalışır. Eğer dışarıdan gelen soğuk havaya etki etmeyecekse içeriyi istediği kadar ısıtsın, gelen soğuk hava yine oda ısısını düşürecektir. Fiyatı da fazla geldi. Her peteğe almaya kalksak bir aylık doğal gaz faturası tutar. (18,50 TL)

Çift kişilik polar battaniye

Çift kişilik battaniyeler genelde bu fiyatlarda olur ama kalitesi önemli. Ürünü kontrol ederek almanız gerekiyor.

PlayStation 4 Bim

2 Aralık cuma gününün en büyük indirimli ürünü PlayStation 4 olacak sanırım. Piyasa fiyatının çok altında satılacak olan Sony PlayStation 4 için peşin fiyatına taksit imkanı da sunuluyor.

500 GB sabit diske sahip bu oyun konsolu yeterli özelliklere sahip ve fiyatına göre de oldukça uygun bir cihaz. Yanında tek joystick verildiğini hatırlatmak istiyorum. Fiyatı ise 999 TL. Bulabilirseniz kaçırmayın derim.

2 Aralık Bim

Bir haftayı daha birlikte yorumladık. Amacım sizlerin daha doğru ürünleri seçmesi ve kesenize faydalı olmak. Hayırlı, bereketli alışverişler dilerim.

Beğendiyseniz aşağıdaki butonlar ile paylaşmanızı rica ediyorum. Görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?