Anasayfa / Aktüel Ürünler / 29 Ekim Şok Market İndirim Kataloğu

29 Ekim Şok Market İndirim Kataloğu


29 Ekim 2016 tarihinde başlayacak aktüel ürünler kataloğu

Hanımlar merhaba, 29 Ekim Cumartesi’den itibaren raflara gelecek Şok Aktüel Ürünleri kataloğunu sizler için yayınlıyorum. Umarım aralarında işinize yarayan şeyler vardır.

sok-market-aktuel-29ekim-2

Bu haftaki ürünlerde plastik mutfak ürünlerinin sayısı çok fazla. Benim ilgimi 34 liralık Sinbo Blender çekti. Fiyatı ucuz. Eğer çok zorlamazsanız herhangi bir sorun çıkarmadan çalışır 2-3 yıl. Zaten 2 yıl da garantisi var. İhtiyacı olanlar deneyebilir.

Yine sinbo markalı döküm görünümlü çift taraflı tava var. Bu gibi döküm ürünler genelde kaliteli olur ama bu ürün bana pek güven vermedi dostlar.

Ne alırsan 2 tl ürünleri için alırken dikkatli incelemenizi tavsiye ediyorum. Bazen zedelenmiş, çizilmiş hatta kırılmış ürünleri raflara koyabiliyorlar.

29 Ekim tarihli fırsat ürünleri kataloğunun ön sayfasında Asus akıllı telefon yer alıyor. Pek anlamam ama bu fiyat için uygun gibi. Çok küçük de değil çok büyük de değil. Tam bizlik 🙂

Ve çocuğum için almayı düşündüğüm ürün; Metal Mini Arabalar. Bu ürünler plastiklere göre daha sağlam ve sağlıklı olduğu için tercih sebebim. Sizin de bi bakmanızı tavsiye ederim.

sok-market-aktuel-29ekim

Şok’ta bu hafta muz, mandalina ve limonun fiyatı çok iyi. Eğer taze ise 2-3 kilo alarak buzdolabında muhafaza etmekte fayda var. (Mandalina ve limon için)

Bu mevsimde domates almanızı önermiyorum. Ben 15 gündür domates almayı bıraktım.


Sizin için önerilenler;

2 Şubat A101 Kataloğu

Toplam:  Pinterest0 WhatsApp Twitter0 Messenger A 101’in 2 Şubat 2017 kataloğu sizler için en özel …

1 yorum yapılmış

  1. Arkadaslar şoka gelen blututlu kulakliktan istanbulda bildiginiz yerde varmi varsa almak.istiyorum buralarda.kalmamis yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçeriği faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)
Kapat