Anasayfa / tatlı arşivi

tatlı arşivi

Aypare Tatlısı Tarifi

Hem görünüm hem de lezzet açısından yediden yetmişe herkesin çok beğendiği aypare tatlısı iftarlarda ve bayram ikramlarında sık sık tercih ediliyor. Özellikle özel günlerde misafirlere yapılabilecek ikramların başında gelen bu tatlıyı siz de evde hemen yapabilirsiniz.

Devamını oku »
Kalburabastı Tatlısı

Kalburabastı Tarifi

Bir şerbetli tatlı nasıl hem bu kadar hafif hem de bu kadar lezzetli olabilir? Kalburabastı tatlısı misafirlerinize sunacağınız en lezzetli tatlılar listesine girecek.

Devamını oku »

Tellibaba Tatlısı

İçine kadayıf ve ceviz yerleştirerek hazırladığımız tellibaba tatlısı tarifi hem çok kolay hem de çok lezzetli bir tatlı. Özel günler için pratik tatlı tarifi olan bu şerbetli tatlı ile harikalar yaratabilirsiniz.

Devamını oku »

Haşhaşlı Revani Tarifi

Sık sık istek alan revani tarifini sizler için hazırladım. Nefis bir lezzete ve görünüme sahip. Hazırlaması da zannedildiği kadar zor değil. Haydi tatlı yapalım…

Devamını oku »

En yeni kedi fotoğrafları – gifleri

En yeni kedi fotoğrafları ve hareketli görselleri -kedi gifleri- bu sayfada! Bu kedi giflerini sizin için özenle hazırladık… Paylaşın, bu güzel kedileri dostlarınız da görsün 🙂 Diğer paylaşımlarımız için Facebook ve Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Devamını oku »