Sahipleriyle vakit geçirmekten sıkılmayan kedicikler

Çalışırken, yemek yaparken, yemek yerken, telefonla konuşurken kısacası her anımızda gece gündüz sıkılmadan peşimizde koşan oyun isteyen bu ponçik canlılar iyi ki varlar...

Çalışırken, yemek yaparken, yemek yerken, telefonla konuşurken kısacası her anımızda gece gündüz sıkılmadan peşimizde koşan oyun isteyen bu ponçik canlılar iyi ki varlar…

rahat-vermeyen-kediler-14
Hadi çalış da göreyim!
rahat-vermeyen-kediler
Uyu sen uyu

rahat-vermeyen-kediler-1

Beraber oynayalım mı?

rahat-vermeyen-kediler-2
Ben varken tablet ne ya!
rahat-vermeyen-kediler-5
böyle ne kadar tatlı oldum

 

rahat-vermeyen-kediler-9
Sana da iyi geceler canım
rahat-vermeyen-kediler-13
Bugün noldu biliyon mu?

rahat-vermeyen-kediler-3 rahat-vermeyen-kediler-4 rahat-vermeyen-kediler-6 rahat-vermeyen-kediler-7 rahat-vermeyen-kediler-10 rahat-vermeyen-kediler-11 rahat-vermeyen-kediler-12
rahat-vermeyen-kediler-15

Tutarkibu.com olarak, kediseverler için harika bir galeri hazırladık! Bu galeride, sahipleriyle vakit geçirmekten sıkılmayan ve her anı eğlenceye dönüştüren sevimli kedicikleri bulacaksınız. Kediler, sahipleriyle geçirdikleri zaman diliminde hem kendileri eğlenir hem de sahiplerine neşe kaynağı olurlar. İşte sahipleriyle vakit geçirmekten sıkılmayan kedicikler galerimizde sizi bekleyenler:

Sevimli Oyun Arkadaşları

Kediler, sahipleriyle oyun oynamayı çok severler. Oyun zamanı, onların enerjilerini atmalarına ve eğlenmelerine yardımcı olur.

 • Top Peşinde Koşan Kedicikler: Kediler, küçük toplar ve oyuncak fareler gibi objeleri kovalarken inanılmaz eğlenirler. Bu sevimli anları yakalayan fotoğraflar galerimizde!
 • Tüy Çubuğuyla Oynayan Kediler: Tüy çubuğu, kedilerin en sevdiği oyuncaklardan biridir. Sahipleri tüy çubuğunu sallarken kedilerin zıplama ve yakalama çabaları görülmeye değer.
 • Karton Kutu Sevdalıları: Kediler, karton kutulara bayılırlar. Kutu içinde saklanma ve oyun oynama anlarını yakalayan eğlenceli fotoğraflar burada.

Sarılmayı Seven Kediler

Kediler, sahipleriyle yakın temas kurmayı da çok severler. Sarılma ve kucakta vakit geçirme anları, kedilerin sahipleriyle olan bağını güçlendirir.

 • Kucakta Uyuyan Kedicikler: Sahiplerinin kucağında uyuyan kedilerin huzur dolu anları, galerimizde sizi bekliyor. Bu fotoğraflar, kedilerin sahiplerine olan güvenini gösterir.
 • Sarılmayı Seven Kediler: Sahiplerine sarılarak uyuyan veya dinlenen kedilerin sevimli anları, kalbinizi ısıtacak.
 • Göğüste Mırlayan Kediler: Göğüs üzerinde mırlayan kediler, sahiplerine sevgilerini bu şekilde ifade ederler. Bu anların fotoğrafları, kediseverler için büyük bir keyif kaynağıdır.

Maceraperest Kediler

Kediler, sahipleriyle birlikte keşif yapmayı da çok severler. Ev içinde veya dışarıda yapılan keşifler, onların enerjilerini atmalarına ve dünyayı tanımalarına yardımcı olur.

 • Bahçede Oyun Zamanı: Bahçede sahipleriyle oyun oynayan ve keşif yapan kedilerin enerjik anları, bu galeride yer alıyor.
 • Evin Her Köşesinde Keşif: Kediler, evin her köşesini keşfetmekten hoşlanır. Dolaplar, raflar ve hatta mutfak tezgahları, onların oyun alanına dönüşür.
 • Pencereden Dışarıyı İzleyen Kediler: Pencereden dışarıyı izlemek, kedilerin en sevdiği aktivitelerden biridir. Dışarıda olup bitenleri merakla izleyen kedilerin fotoğrafları galerimizde.

Eğlenceli Kedi Anları

Kediler, bazen çok komik ve eğlenceli anlar yaşarlar. Bu anlar, sahiplerine neşe ve kahkaha dolu anlar yaşatır.

 • Komik Uyku Pozisyonları: Kediler, uyurken bazen çok komik pozisyonlar alabilirler. Bu anların fotoğrafları, galerimizde sizi güldürecek.
 • Yaramazlık Yapan Kediler: Yaramazlık yaparken yakalanan kedilerin şaşkın bakışları, galerimizde yer alıyor. Bu fotoğraflar, kedilerin ne kadar sevimli yaramazlar olabileceğini gösterir.
 • Eğlenceli Kedi Kostümleri: Kedilere giydirilen komik kostümler, onların sevimliliğini iki katına çıkarır. Bu kostümlü anlar, galerimizde keyifle izleyebilirsiniz.

rahat-vermeyen-kediler-16 rahat-vermeyen-kediler-17

0/5 (0 Reviews)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir