EVDE İŞ İLANLARI

Haftada 1000 TL Kazandıran Nikah Şekeri İşi

Evde Nikah Süsü Yapma İşi

Düğünlerin, nikâhların vazgeçilmezi olan nikah süslerini sıkça görmekteyiz. Dışarıda bazı nedenlerden dolayı çalışma imkânı bulamayan kadınlar, öğrenciler ve emekliler için alternatif evde ek iş fırsatı…

Devamını oku »
2020 TL Kazandıran Balon Paketleme İşi

Evde Balon Paketleyerek 2020 TL Kazanın

Günümüzde yaşan şartlarının zorlaşması ve ek gelir ihtiyacı çok çeşitli iş alanlarının gelişmesini de beraberinde getirmiştir. Evde balon paketleme işi sabit ek gelir de aylık kazancına 2020 TL katkıda bulunmak isteyenler tarafından tercih edilebilir.

Devamını oku »
Ayda 900 TL Kazandıran Kokulu Şişe Doldurma İşi

Evde Kokulu Şişe Doldurma İşi

Evde kokulu şişe doldurma en çok tercih edilen ek iş imkanları arasında yer almaktadır. Günde 1 saat çalışarak ayda 900 TL kazanmanız mümkün. Ev hanımlarına ve öğrencilere verilecek işin detayları…

Devamını oku »
2000 TL Kazandıran Havlu Paketleme İşi

Ek İş Yapmak İsteyenler İçin Evde Havlu Paketleme İşi

Evde havlu paketleme işi aylık gelirini arttırmak ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için 2000 TL ek kazanç getirebilecek bir iştir. Özellikle paketleme işlerine olan rağbet de günümüzde oldukça artmıştır. Havlu paketleme de bu işler arasında en çok tercih edilenlerin başında …

Devamını oku »
1300 TL kazandıran paketleme işi

Kuru Üzüm Paketleme İşi (1300 TL)

Yaşam standartlarınızı yükseltmek ve daha rahat bir yaşam sürebilmek için kesinlikle ek işe ihtiyacımız var. Malum pahalı bir hayat sürüyoruz ve geçim sıkıntısı yaşamadan rahat edebilmek için ek iş arayışlarınız devam ediyorsa evde kuş üzümü paketleme işini tercih edebilirsiniz.

Devamını oku »
Ayda 1500 TL kazandıran kapı süsü işi

Evde Kapı Süsü Yaparak 1500 TL Kazanın

Ek iş yapmadan geçinmek neredeyse imkansız. Zor hayat koşulları ve pahalılık yüzünden çok zorlandığımız doğrudur. Bunun için ayda 1500 TL kazandıran evde kapı süsü yapımı işi son dönemlerde çok artış gösteren seçenekler arasında.

Devamını oku »
Evde Mevlüt Şekeri Paketleme İşi

Evde Mevlüt Şekeri Paketleme İşi

Hem yapımı kolay hem de evde 1500 TL kazanabileceğiniz ve çok kısa sürede bunu yapabileceğiniz bir iş olduğunu biliyor muydunuz? Genellikle son dönemde ev hanımlarının ya da öğrencilerin çok zaman harcamadan yapabileceği bazı kolay uygulamalar var.

Devamını oku »

Eve İş Veren Yerler

Aile bütçesine katkıda bulunmak ve ev konforunda çalışabilmek için evde ek iş ilanlarına bakabilir ve sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Geçim sıkıntısı ve gelir azlığından kaynaklı sorunları daha fazla yaşamak istemiyorsanız, daha rahat bir hayat sürmek istiyorsanız ek iş ilanlarına göz atmalısınız. Özellikle bayanlar için evde yapılabilecek pek çok iş bulunmaktadır.

Evden Para Kazandıran İş İlanları

Evde ek iş ilanları arasında yer alan; evde örgü işi, evde takı yapma işi, evde sabun yapım işi, evde konserve yapım işi, evde davetiye katlama ve yapma işi, evde yastık yapım işi, evde mevlit şekeri yapımı işi ve plastik kutu paketleme işi son dönemlerde en çok tercih edilen ek işler arasında yer almaktadır.

Eğer el beceriniz varsa kesinlikle yastık kılıfı yapımı, örgü örme ve takı yapımı işini tercih edebilirsiniz. Eğer bu kadar zamanım ve becerim yok diyorsanız, o zaman kutu katlama ya da şeker paketleme işi yapabilirsiniz. Hem yapımı kolay olan hem de kendi paranızı kazanabileceğiniz bir iş tercih olursunuz. Bedenen herhangi bir yorgunluk yaşamadan yapabileceğiniz kutu katlama ya da bebek şekeri yapımı dilerseniz iş çıkışında evde televizyon izlerken bile yapabileceğiniz bir iştir. Hem ev ortamı hem de rahat rahat çalışıp 1-2 saat içerisinde çok güzel para kazanabileceğiniz bir seçim yapmış olursunuz.
Ancak paketleme ya da evde diğer ek işlerden birini yapacağınız zaman dikkatli olmalısınız. Son dönemlerde artan dolandırıcılığa dikkat etmelisiniz. Sadece güvendiğiniz firmalar ya da insanlar ile çalışmanızda fayda vardır. Ayrıca size gelecek olan malzemelerinde herhangi bir şekilde zarar görmemesi gerekir. Çünkü oluşan her zarar tarafınıza ait olacaktır.

Evlenecek çiftlerin davetiyelerinin katlanması ya da paketlenmesi oldukça yaygınlaşan ek iş kaynaklarındandır. Malzemeleri alıp birkaç saatte hemen katlama işlemini yapabilir, ertesi gün teslim ederek paranızı alabilirsiniz. Ancak unutmayın hem siz verdiğiniz süre zarfında işi teslim etmelisiniz hem de işi verenin güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Sonuçta aile bütçesine katkıda bulunmak ve daha rahat bir hayat yaşayabilmek için ek iş yapıyorsunuz.