Evde Nikah Süsü Yapma İşi


Düğünlerin, nikâhların vazgeçilmezi olan nikah süslerini sıkça görmekteyiz. Dışarıda bazı nedenlerden dolayı çalışma imkânı bulamayan kadınlar, öğrenciler ve emekliler için alternatif evde ek iş fırsatı…Evinizin bir odasını çalışma alanı olarak ayarlayabilir işlerinizi oradan yürütebilirsiniz. Kişiler için evde yapılacak işlerin sınırı yoktur. Bunlardan biri olan evde nikah süsü yapma işi birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yapımı da bir o kadar keyiflidir. Bu tür işleri ister tek başınıza, ister 2 ya da 3 grup halinde yapabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır?

Evde bu tür işler kurmak ya da yapmak istiyorsanız yeni fikirlere açık olmanız gerekir. Her geçen gün kendinizi geliştirmeniz tavsiye edilir. Bu işler meşakkatli olsa da bir o kadar da keyiflidir.

4000 TL Kazandıran Nikah Şekeri İşi

Sizden beklenenler;

 • Bu başvuru yazısını baştan sona okumanız,
 • Size gönderilecek sayılı süs materyallerini ve ana malzemeleri hızlı ve etkin bir şekilde kullanarak katalogdaki seçilen ürünleri ortaya çıkarmanız,
 • İsimlikleri nikah şekerine iliştirmeniz,
 • Uygun ve talep edilen şekilde paketlemeniz,
 • Mümkün olan en kısa sürede ürünleri tarafımıza kargolamanızdır.

Evde Yapılacak İşler Nelerdir?

Günümüz yaşam koşulları göz önünde bulundurulduğu zaman, her geçen gün artan ihtiyaçları karşılamak çalışma gerekliliğini doğurur. Evde hobi olarak başlayıp, genişletebilirsiniz. Özel günler, toplantılar ya da doğum günü gibi etkinliklere hazırlayacağınız süs şekerler ile haftalık 1000 TL kazanç elde edebilirsiniz. El becerisine güvenen bireylerin çeşit çeşit yapacağı süsler, el işleri, tasarım ürünler ile kazancınızı artırmanız da mümkün.

Nasıl Başvurulur?

Başvuruda bulunmak için yukarıdaki şartları sağlıyor olmanız ve aşağıdaki forma adınızı, iş tecrübenizi ve yaratıcılığınızı yansıtan kısa bir yazı göndermeniz gerekmektedir.

Uygun görülen kişilere e-posta yolu ile dönüş yapılacaktır.

Ürünlerin hazırlanması için gerekli olan malzemeler önceden tarafınıza gönderilecektir. Ödemeler haftalık olarak yapılır.

ÖNEMLİ UYARI: İnternet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan hiç kimse sizden para talep etmez, etmeyecektir. Size ulaşıp para isteyenlere itibar etmeyiniz.

Başvuru formu için tıklayın.

Başvuru formu için tıklayın.


İlgili Makaleler

408 Yorum

 1. Merhaba evde paketleme işini yapmak istiyorum iki kızım var boş vaktimizi değerlendirmek istiyoruz. İstanbul’da oturuyorum.

 2. Merhaba el becerim ve evde bol zamanım var bu iş için çok istekliyim, geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 3. Evde paketleme işi istiyorum el becerim ve zamanım var ulaşırsanız sevinirim

 4. Merhabalar, Ankara’da yaşıyorum strems ve Kayra tesettür ile evde boncuk işleme işi yaptım .Grubum var dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Ev hanımıyı m oldukça yetenekliyim boş vaktim çok sizlerle çalışmak isterim

 6. Merhaba. Meslek lisesi mezunuyuz. Ekibim vardır. 10 saat paketleme işine zaman ayırabiliriz. 3.4 bin paket yapabiliriz. Bursa.

 7. İstanbul Kadıköy de oturuyorum ekibim mevcuttur daha önce bu işi de yaptım tasarımcı olduğum için elim yatkındır

 8. Bu ise yakın olarak bohca ve havlu isi yaptım
  Bu konuda tecrubeliyim
  Paketleme isi yapabilirim
  Donuslerinizi bekliyorum
  BURSA

 9. Merhaba, oğlumun sünnet mevlüdün de lavanta keseleri yaptım, gayet keyifli ve çok güzel oldu. Ek iş olarak da yapmak isterim.

  1. Merhaba evde boş zamanım fazlasıyla var istenilen sayıdan daha fazlasını da yapabilirim ise çok ihtiyacım var Şırnak merkez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?