Anasayfa / Evde ek iş / Ek İş Yapmak İsteyenler İçin Evde Havlu Paketleme İşi
2000 TL Kazandıran Havlu Paketleme İşi

Ek İş Yapmak İsteyenler İçin Evde Havlu Paketleme İşi


Evde havlu paketleme işi aylık gelirini arttırmak ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için 2000 TL ek kazanç getirebilecek bir iştir. Özellikle paketleme işlerine olan rağbet de günümüzde oldukça artmıştır. Havlu paketleme de bu işler arasında en çok tercih edilenlerin başında gelir.

Ek iş yapmak isteyenler için evde havlu paketleme işi de oldukça kolay ve yorucu olmayan bir paketleme işidir. Firmalar tarafından gönderilen havluları istenilen paketleme yöntemlerine göre paketlenip ve kolilenip firmaya geri gönderilmesi ile yapılır.

Evde Havlu Paketleme İşinin Detayları

Evde havlu paketlemesi yaparak ek gelir elde etmek isteyenlerin bu işi yaparken herhangi bir el becerisine ya da yeteneğe sahip olması beklenmez. Bu işte önemli olan firma standartlarına uygun bir şekilde düzgün ve tasarımsal olarak havluların tek tek paketlenmesidir. Günlük olarak talep edilen paketleme sayısına uyarak yapılan bu iş evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları tarafından da oldukça tercih edilir.

Havlu katlama-paketleme işi

İstenenler:

 • Hijyenik eldivenlerle çalışmak
 • Gelen havluları boyutuna göre ayırmak
 • İstenen modelleri istenen paketlere katlayarak koymak
 • Etiket yapıştırılması
 • Ambalaj kontrolü
 • Kutulara dizme işi

Havlu Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Paketleme işleri ek gelir bakımından önemli ve kolay bir yöntem olduğundan sıkça tercih edilir. Düzenli ve hatasız çalışıldığında bir ayda 2000 TL’ye kadar yani bir asgari ücret bedelince kazanç sağlanır. İş ilanındaki aranan özellikler genellikle ev hanımı, haftasonu müsait olan kişiler ya da öğrencilerdir. Bunun sebebi iletişimi kolay, hızlı olması ve boş zamanlarının mevcut olmasıdır.

Bunun dışında günlük ya da aylık harçlığınızı çıkartmak için bu işler oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu ilandaki işi yaparak gayet kolay bir şekilde evde ek gelir elde edebilir, harçlığınızı çıkartıp aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Fakat yine de sizin performansınıza ve çalışma isteğinize bağlı olarak bu işten ortalamanın üzerinde paralar kazanabilmeniz de mümkündür.

2000 TL kazandıran havlu işi

Başvurmak İçin Yapmanız Gerekenler

Siz de yukarıda yazılan özelliklere sahipseniz ilana aşağıdaki yorum kutusundan başvurarak firmaların dönüşünü beklemelisiniz. Adınız, yaşadığınız il ve tecrübenizden bahsetmeniz yeterli olacaktır. Daha önce bu tür iş yapmadıysanız da günlük ayırabileceğiniz saati yazmanız gerekir.

Bu firmalar genellikle havlu ithalatı ve toptan satışı yapan firmalardır. Bu firmalara iş başvurusu yapabilir ve kısa bir sürede evde havlu paketleme işine başlayabilirsiniz.

Sizin için önerilenler;

Ayda 1600 TL Kazandıran İş

Evde Anahtarlık İşi Yaparak 1600 TL Kazanın

Pinterest WhatsApp Messenger Twitter Facebook Paylaşım Her geçen gün pahalanan hayat ve bitmeyen ihtiyaçlar insanlarda evde …

719 cevap bulunuyor.

 1. Merhaba ben yasemin evliyim .Istanbul pendik te oturuyorum
  Evde havlu paketleme işini hızlı ve temiz bir şekilde yapabilirim . Geri donis olursa sevinirim. Iyi günler.

 2. Merhaba ben yasemin evliyim . Evde havlu paketleme işini hızlı ve temiz bir şekilde yapabilirim . Geri donis olursa sevinirim. Iyi günler.

 3. Merhabalar Muş ‘ta oturuyorum, ev hanımıyım. Tüm günümü bu işe ayirabilirim her türlü paketleme işi yapabilirim hızlı ve temiz çalışırım

 4. 45 yaş emekliyim çocuk yok daha önce tekstilde çalıştım aksesuar tadarım paketleme iyi bilirim dikkatli temiz iş yaparım Beylikdüzü ist oturuyorum

 5. Balıkesir’de yaşıyorum evde işe çok ihtiyacım var 6 7 saat ayırabilirim geri dönerseniz sevinirim

 6. Merhabalar ev hanımıyım istanbulda yaşıyorum ve yaklaşık 5 saat boş vaktim oluyor elim çok yatkındır paketleme işlerine el becerim var yardımcı olursanız sevinirim

 7. Bu işe ihtiyacım var ve bu işi yapabilirim

 8. Nurcan fındıkoğlu

  İstanbul sultangazi de oturuyorum. Evde 3kişiyiz tüm günümüzü bu işe ayirabiliriz.bosuz. acil donerseniz seviniriz

 9. Merhaba ben Saadet. Sakarya’da yaşıyorum, ev hanımıyım tüm günümü bu iş için ayırabilirim. Hızlı ve titiz çalışırım.

 10. 20 yaşındayım üniversite öğrencisiyim annem, babam ve ben birlikte yapacağız. Günlük 7-8 saat ayırabiliriz. Daha önce annem paketleme işinde çalıştı. Babam da deneyimli bu konuda. Evde boncuk işi yapmışlığımız var.

 11. Merhaba ben Merve. Trabzon’da yaşıyorum. Titiz ve düzenli aynı zamanda boş vakit oluşturabilen biri olarak bu işi rahatlıkla yürütebileceğimi düşünüyorum.

 12. Merhaba Antalyada yaşıyorum. Ev hanımıyım. El becerime ve pratikliğime güveniyorum. Bu iş için tüm günümü ayırabilirim. Bu zamana kadar elişi örgü yaparak geçimimi sağladım. Bu işe ihtiyacım var. Geri dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyorum.

 13. Merhabalar, Ankara’da oturuyorum ve çalışmıyorum. Tüm günümü bu işe ayırabilirim. Her türlü paketleme işi yapabilirim. Elim yatkındır, temiz ve hızlı çalışırım

 14. Merhabalar ;Batman ‘dan yazıyorum ev hanımıyım günde 6 saat paketleme işime zaman ayırabilirim .daha önce tekstil paketleme deneyimim mevcuttur.

 15. Malatyada yaşıyorum 20 yıldır ev hanımıyım bu işi yapabilirim

 16. Merhaba Ben ev hanımıyım Kocaeli de oturuyorum günde 4 5 saat boş vaktim var

 17. Mustafa Salih ÖZTÜRK

  Merhaba, Antalya da ikamet ediyoruz Eşim ve ben Genç Emekliyiz bu nedenle zamanımızın 8-10 saatini net ayırabiliriz.

 18. Merhabalar,
  Adım Sebahat Başlantı, İstanbul/Ataşehirde ikamet etmekteyim. Ev hanımıyım, genelde el sanatlarıyla uğraşmaktayım daha önce bu konuda hiç tecrübem olmadı, fakat yapabileceğime inanıyorum.Bu projeye günlük 6 saatimi ayırabilirim.

  Teşekkürler.
  Sebahat BAŞLANTI

 19. Suzan. Trabzon’da yaşıyorum. El becerim ve titizliğim vardır. Daha önce giyim mağazasında çalıştığım için katlama da yapabilirim. Elim de hızlıdır.

  • Merhaba havlu paketleme veya gözlük kutulama işlerine talibim Sakarya da oturuyorum günde 5 veya 6 saatimi verebilirin ev hanimiyim düzenli ve disiplinli çalışırım.

 20. Merhaba ben ELİF Erzurum’dan başvuruyorum tam12 saat ayırabiliriz. Bu işe çok ihtiyacımız var. Ve bu işi iyi yapacağımıza inanıyoruz.

 21. 22 yasindayim yeni unuversite mezunu oldum ve kredi borclarim var is bulmakta zorlaniyorum sirnakta yasadigim icin pek is bulma olanagi yok bu işe cok ihtiyacim var

 22. Merhaba Sakarya’da yaşıyorum tüm günümü paketleme işine ayırabilirim. Başka paketleme süsleme vb. işleride yapabilirim.

  • Dürüye. Konya’da yaşıyorum. Tüm günümü paketleme işine ayırabilirim. Daha önce etek işleme, tesbih dizme vb. işler yaptım. Hijyenik ve eli hızlı biriyim.

 23. Denizli Tavas ta oturuyorum. Haftasonları müsaitim günde 5-6 saatimi bu iki için ayırabiliriz. Borçların var ödeyebilmek için işe ihtiyacım var

 24. Merhaba Ankara Etimesgut’ ta oturuyom. Ev hanımiyim. Daha önce 3 sene toptan takı yaptım.

 25. Sakarya Pamukova’da oturuyorum. Ben bu işi yapmak istiyorum, ev hanimiyim işe ihtiyacım var cevap bekliyorum lütfen

  • İstanbul zeytinburnunda oturuyorum bu işe haftanın 5 gününü ayırabilirim ve oldukça pratik ve hızlıyımdır geri dönüşünüzü bekliyorum

 26. Antalya da yaşıyorum. otel de 25 yıl kat hizmetlerinde çalışıp emekli oldum. evde boş zamanım çok. mesleğim nedeniyle becerim var.

 27. 34 yaşındayım günde 10 saatimi ayırabilirim

 28. Merhabalar;Bursa ve Ankara için paketleme konusunda evden destek olabilirim.Dönüş bekliyorum

 29. Mrb ben gaziantep de oturuyorum ev hanimiyim bu işe ihtiyacım var

 30. Merhaba İzmirde yaşıyorum. Ailemle birlikte bu işi en kısa sürede yapabiliriz. Gün boyu zaman ayırabilirim.

 31. Merhaba ben eskisehir den daha önce bu tarz çalışmalarım oldu bende yapabilirim

 32. Merhaba ben Gülay, Ankara da oturuyorum emekliyim havlu katlama işine 4 saatimi ayırabilir ve seri çalışırım.

 33. merhaba istanbul’da yım titiz çalışırım günde sekiz saat çalışabilirim

 34. Merhaba ben halime. Denizlide yaşıyorum. Günde 10 saatimi ayırırım. Daha öncedende bu işi yapmıştım tecrübem var dönüş yaparsanız sevinirim.

 35. Samsunda yaşıyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var

 36. Merhabalar ben Esra yaşadığım il BURSA süsleme işi üzerine bir dükkanım vardı yani tecrübem ve zamanım var

 37. Fatma samsunda yaşıyorum günlük 5 6 saatimi ayırabilirim ge

 38. Hatay da yaşıyorum

 39. FATMA OLCAY ÖZKAN

  Merhaba ben Ankara da yaşıyorum günlük 5 saat ayıracak vaktim var ilgilenirseniz sevinirim

 40. Ben Ebru Cemaloğlu bu işi istiyorum vakit sıkıntım yok

 41. İyi günlerben tülin 34 yaşındayım hasta bakıcısı olarak çalıştım daha önce şimdi ev hanımıyım en küçük cocuğum 12 yaşında dahaönce böyle bir iş yapmadım ama ellim yatkındır günlük 6 saat bu işe zaman ayıra bilirim. Teşekkürlet

 42. Merhaba ben İstanbulda yaşıyorum evliyim ek gelire ihtiyacım var günde 7 8 saat boş vakitim var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙂

  • Adım Tuğba ev hanimiyim.Konya’da yaşıyorum.Bu işe çok ihtiyacim var.Gunde 4-5 saat ayırabilirim.El becerime güveniyorum.El örgüsü kıyafetler yaptım daha önce.

  • Merhaba trabzonda yaşıyoruz. 3 kişiyiz günde 4_5 saat ayırabiliriz. Katlama ve paketleme tecrübemiz var.

  • Merhaba biz evde üç kişiyiz. Annem ve ben daha önce evde abiye boncuk işleme ve hırkaların kenarlarını örgüyle tamamla işi yaptık tekstil alanında, üçlü priz ve tespih yapımı veya tekstil iplerinin ayıklanması konusunda da tecrübemiz var. Günde beş saatten fazla bu işe ayırabiliriz. Teşekkür ederiz şimdiden.

 43. İyi gunler bende evde iş yapmak istiyorum İstanbul dayım

 44. Merhaba ben berivan konya seydişehir’de oturmaktayım 22 yaşında ev hanımıyım daha önce böyle bir iş tecrübem olmadı ama kendime güveniyorum elimden her iş gelir bu işe çok ihtiyacım var iki kızıma bakabilmek için bu iş için 8-9 saatimi ayirabilirim şimdiden teşekürler

 45. Daha önce kurutemizlemede çalıştım katlama ve paketleme işini iyi bilirim oğlum rahatsız olduğu için şimdi çalışmıyorum evde buna benzer işler yaptım elimden hertürlü iş gelir

 46. Merhaba havlu paketleme işine günde 5.6 saatimi ayırabilirim 20 yaşındayım

 47. Ben şeyda altay konya da oturuyorum günlük 5 6 saatimi ayirabilirim. Geri donusunuzu bekliyorum

 48. Merhaba adim ayşe .Konya Beyşehir’de yaşıyorum. Şu anda çalışmiyorum. El İşleri ve tasarım konusunda kendime güveniyorum .yaptığım işin hakkını veririm .

 49. Ben sude nur ankara da yaşıyorum bu işe neredeyse tüm günümü harcayabilirim

  • Tam gün müsaitim işssizim inşallah dönüş yaparsınız
   İyi çalkşmalar
   Kendime güveniyorum

  • Diyarbakır da yaşıyorum üniversite hazırlık öğrencisiyim şu an evde bos zamanım çok ihtiyaclarimi karşılamak için bu işi istiyorum elim pratiktir temizlik ve görsel açıdan da kendime güveniyorum

   • merhaba bende işsizim ama bir kaç defa havlu paketleme isi yaptim insallah dönüş yaparsınız istanbulda yaşıyorum…

   • Ben saniye tek Ankara Etlik te yaşıyorum . El işi mefruşat işleri ile uğraşıyorum evde . Ben de havlu paketleme yapabilirim zaten bu iş icerisindeyim kendi dikis hrubkerimi satarken yapıyorum . Tüm günümu bu işe rahat ayirabilirim.

   • Antalyada oturuyorum 25 yaşındayım günlük 8 saat ayirabilirim

 50. İstanbul’da yaşıyorum. Günlük 5 6 saat çalışırım. Maddi açıdan zorluk çekiyorum. Elim pratiktir kolaylıkla yaparım.

 51. Gözde. Ankara da oturuyorum. En az 4saatimi bu işe ayırabilirim. Bir bebeğim olacak bu yüzden ek gelire çok ihtiyacım var. Titizimdir. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Lütfen.
  İyi çalışmalar

 52. Ben Aslı , havlu katlamak için bütün gün ayırabilirim. Titiz çalışırım

 53. Istanbul Bakırköy’de oturuyorum ev hanımı yim tüm günümü havlu paketleme işine ayırım bu işe se talibim temiz ve hijyenik çalışırım

 54. Ben Nagihan Sarioglu İstanbul Tuzla da ikamet ediyorumev hanimiyim bütün gunumu buna ayirabilirim ve bu ise çok ihtiyacim var en kisa surede geri donmenizi bekliyorum.Teşekkürler.

 55. Ben Aliye Sarıoğlu İstanbul Tuzla’da ikamet ediyorum ev hanımıyim ve bütün günümü bu işe ayırabilirim en kısa sürede geri donmenizi talep ediyorum

 56. İstanbulda ikamet ediyorum tekstilden deneyimim var bu iş icin günlük 5 saat ayırabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 57. Isparta’da oturuyorum elişi yapmayı seviyorum takı havlu katlama tesbih dizme gibi işlere vakit günümün çoğunu ayırabilirim

  • Ankara gölbaşına yaşıyorum.universiteye hazırlanıyorum.yaz tatilimi değerlendirmek için ek iş arıyorum.gunde 8 saatimi artırabilirim.geri donusunuzu bekliyorum.

 58. Hafta sonuda dahil olmak üzere çok vaktim var günde 5-6 saatimi ayırabilirim…

 59. Bu işe ayıracak yeterince vaktim var . konya karatayda yaşıyorum.

 60. Merhabalar tekirdağ çerkezköyde Otryrm evliyim 26yaşdndayım bu işi ypmk istyrum donersenz sevinirim

  • Merhaba. Şu an çalışmıyorum ve yeterince vaktim var. Ankara’da yaşıyorum. Elim bu tarz işlere yatkındır. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 61. Didim Akbük te yaşıyorum günde 5,6 saatimi ayırabilirim havlu katlama işini yapmak istiyorum

  • Merhabalar ben Yasemin 10 yıllık ev hanımıyım kendime güveniyorum aile bütçeme katkıda bulunmak için havlu işini veya buna benzer evde yapabileceğim iş imkanlarından yararlanmak istiyorum

 62. Ankarada yasiyoruz 2 kisiyiz günlük 5 saaye kadar vakit ayirabiliriz bu ise cok ihtiyacim var geri dönüß yaparsaniz cok sevinirim

 63. 2 dil bilen issiz üniversite mezunuyum:) İzmir/Alsancak

 64. Merhaba van merkezde oturuyorum ev hanımıyım günde 5 6 saatimi ayırabilirim düzenli ve disiplinli çalışırım oldukçada pratiğimdir bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanır çok memnun olurum Allah razı olsun

 65. Balikesir karesi de oturuyorum suan çalışmıyorum günlük 6-7 saatimi bu işe ayirabilirim duzenli ve disiplinli calisirim ayrica pratigimdir teslimatlari soylenen tarihte yaparim daha önce böyle bir is yapmadım fakat düzen takıntım olduğu için esyalarımin katlamasına önem veririm ve bu isinde tam bana göre olduğu kanisindayim

 66. Evde iş yapmak istiyorum İzmir Torbalı da oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim ev hanımıyım 4 tane çocuğum var dışarıda çalışamıyorum evde iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim işe acil ihtiyacım var

  • Yalova da oturuyorum. Tam gün eve is alabilirim.Daha önce paketleme,isleme,montaj ve imalat yaptım.

   • Deryenur Yıldırım

    Yürümekle ilgili rahatsızlığım olduğu için evimde 24 saatin 18 saatini bu işe ayırabilirim.Severek yapacağım bu işten banada gönderirseniz sizde bende kazançlı çıkarız.Saygılar.

  • Sosyal hizmetlerden memur emeklisi ev hanımıyım. Ev işlerinde, dikiş işlerinde , hijyen konusunda çok hassas ve birikim sahibiyim. Bu işe Gunluk 5,6 saat ayırabilirim. Boş zamanlarımı üreterek ve aktif biçimde degerlendirmeyi çok severim. Bursa nilüfer ilçesinde ikamet etmekteyim. 59yaşındayım.

 67. Hayırlı günler ..Ben Karaman da oturuyorum. Ev hanımıyım .Her türlü paketleme işi yapabilirim. Ek işe ihtiyacım var . Geri dönerseniz sevinirim .

  • İstanbul Bağcılar’da oturuyorum. Daha önce davetiye katlama yapıştırma kurdele bağlama çanta ipi gibi işlerde çalıştım. Elim hızlıdır. Günlük 10 saat ayırabilirim.

 68. Bütün günümü bu işe ayırabilirim ben bu işi yapmak istiyorum Ankara

 69. Merhaba daha önce böyle bir iş hiç yapmadım ev hanımıyım tüm günümü bu işe ayırabilirim Ankara’nın ilçesinde oturuyorum

  • Merhabalar evde koza markanın çamaşır katlama işini yapiyodum ancak aracı firmada sıkıntı olmasi nedeniyle bir süre ara verildi. Elim bu işlere oldukça yatkindir. Temiz ve düzenli çalışırım zamanında işi teslim ederim. Herhangi bir sorun yaşamadan calisabiliriz. İstanbulda ikamet etmukteyim.

 70. İzmir deyim paketleme işi yapabilirim

 71. Sevil Kerimoğlu , afyon da oturuyorum , ev hanımıyim. Her türlü paketleme işi yaparım.

  • Merhaba ben 28 yaşındayım Aydın Kuşadası’nda oturuyorum, el becerileri konusunda oldukça yaratıcıyım ve ince işleri severim. Evdeyim çalışmıyorum yani en az günde 8-10 saat vakit ayırabilirim. Evde havlu paketleme, davetiye vb bütün işleri yaparım.

   • İstanbul şirinevlerde oturmaktayım.Havlu katlama işini yapmak istiyorum.Şu anda çalışmıyorum.Bu işin bana katkı sağlayacağını düşünüyorum. El becerim de vardır. Farklı el işleri de yapabilirim.

  • Ağustos ayında düğünüm var paraya ihtiyacımız var insan kaynakları sorumlusuyum akşam 6 saatlik vaktim ve Cumartesi Pazar tatilim var

  • Burdur bucak da yaşıyorum yeni evliyim günde 5-6 saatimi ayırabilirim. Severek ve titizlikle yapabilirim.

 72. Evde havlu paketleme işi yapmak istiyorum haftasonu ve haftaiçi müsaitim ev hanımıyım ankarada oturuyorum

 73. Titizlikle çalışacağım ve ilgileniyorum

  • Merhaba İzmir de yaşıyorum. Ev hanımıyım havlu paketleme işi yapmak istiyorum.Günde 8 saatimi bu işe ayırabilirim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Elif Yüksel Evde havlu paketleme işi yapmak istiyorum Eskişehir’de. oturuyorum günde 5. saat ayırabilirim ev hanımıyım. geri dönüş yaparsanız sevinirim

 74. Merhabalar ben Rana Denizli de oturuyorum. Calismiyorum ve 6-8 saatimi havlu paketleme işine ayırabilirim

 75. Havlu paketleme, el sanatları mezunuyum ankara da oturuyorum aksamlari ve hafta sonları musait im acil ek ise ihtiyacım var teşekkür ederim

 76. Evde havlu paketleme isi yapmak istiyorum sivas merkezde oturmaktayim yardimci olursaniz cok sevinirim

 77. Havlu paketleme,Evde ek iş yapmak istiyorum el sanatları mezunuyum aksamlari 5 ten sonra ve hafta sonları musait im bu işe çok ihtiyacım var

  • Muş’ta oturuyorum. Sosyal Hizmetler mezunuyum. Günde 5 saatimi ayırabilirim.ev hanımıyım. Haftaiçi ve haftasonu müsaitim. Her türlü paketleme işini yapabilirim.

 78. Merhaba Emine koç ev hanımıyım günlük 5-6 saat çalışabilirim antalya kepezde oturuyorom

 79. Merhaba ben Serpil Ankara da yaşıyorum havlu ve gözlük paketleme işi yaparimdaha önce deneyimim var.4-5 saat vaktim var.Eve katkı için ihtiyacım var.

 80. Merhaba Zehra ben. Ankara etimesgutta ikamet ediyorum. Bir kizim var bırakacak kimsem olmadigindan çalışamıyorum . Evde ek iş yaparak eşime destek olmak istiyorum. El becerim yüksektir. Daha önce paketleme yapmadım ama nakış boncuk işleme örgü her iş gelir elimden. Havlu paketleme işini de yapabilirim. Günlük olarak 6 7 saatimi bu işe ayırabilirim. Kriz herkesi vurdu bizde aile olarak krizden nasibimizi aldık. Bundan dolayı bu tarz bir işe ihtiyacım var.

  • Merhaba ben Melike Sivas’ta yaşıyorum istenilen ürün sayısını zamanında yetiştirebilirim bu işe 7-8 saatimi ayırabilirim

  • Merhaba, memur emeklisiyim. Günde 5-6 saat kadar zaman ayırarak havlu katlama ve gözlük kutulama işlerini yapabilirim. Ankara da yaşıyorum.Daha önce evde karton çanta, dikiş seti, hediyelik eşya montajı ve makrome örme işleri yaptım.

 81. Merhaba Konya da yaşıyorum 24 yaşındayım titiz ve özenle çalışırım dönüş yapmanızı bekliyorum bütün vaktimi ayırabilirim.

 82. Ev hanimiyim istanbul esenyurt 6-8 saat arasi havlu paketleme yapabilirim evliyim cocugum yok donus bekliyorum

  • Merhaba çorluda oturuyorum. İstenilen ürün sayısını titizlikle zamanında yetiştiririm. Diğer ilanlarınızla da ilgileniyorum. Evliyim çocuğum yok boş zamanım yeteri kadar var.

 83. Merhabalar İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum ev hanımıyım istenilen titizlikte ve düzende çalışabilirim daha önceden paketleme tecrübem var günde 4_5 saatimi ayırabilirim ev kredisi ödüyoruz bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 84. Fikret İrem Aydoğdu , Şanlıurfa . Liseden yeni mezun oldum , günde yaklaşık 8 saat kadar vakit ayırabilirim .

 85. Ben Diyarbakır’da ikamet ediyorum. El becerim gayet iyidir. Ve iki kişi ile birlikte bu işi yapmak istiyoruz. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var..🙏

 86. Merhaba adim pakize karamanda yasiyorum bende bu ise talibim daha once hic yapmadim ama kendime guveniyorum basarabilirim yardimci oljn lutfen

 87. Havlu gozluk vs paketleme isi yapmak istiyorum…..istenilen zamanda teslim edilir.

 88. Merhaba
  İstanbul Beykoz da oturuyorum işe talibim el becerim fazlası ile var böyle işlere yatkındır. Daha önce de evde iş yaptım geri dönüşünü bekliyorum teşekkürler.

 89. Merhaba afyonkarahisarın ilçesinde kalıyorum ev hanımıyım elim boş akşama kadar müsaitim eşime destek için bu işe ihtiyacım var çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim bu işi yapmak için boş müsait odam bile var

 90. Zeynep Karakaş İstanbulda yaşıyorum. Bu işi severek ve profesyonel olarak yapabileceğime inanıyorum.

  • Biz gelin ve kaynana olarak evde müsaitiz acil ek gelire ihtiyacımız var. El becerimiz güzeldir. Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 91. İyi günler bu işe yatkın oldugumu dusunuyorum bebegımle yapabılecegım uygun bır iş ıstanbul anadolu yakasında oturuyorum istenilen şekılde yapılmasına özen gostererek yapabılcegımın garantısını verıyorım

 92. Bursa’da ikamet ediyorum.Bekarım ailem ile birlikte yaşıyorum.25 yaşındayım.Titizim,elim hızlıdır.Mağazada satış tecrübem var. Henüz işim olmadığı için her gün bu işi yaparım.

  • Evliyim 23 yasindayim izmir de oturuyorum zamanim cok yapabilirim titizim dikis nakis kursuna gittim elim hizlidir yaparim.

   • Konyada yaşıyorum 18 yaşındayım ve öğrenciyim günlük 2 3 saatimi ayırabilirim ayrıca gerçekten titizimdir yaptığım işi düzenli yaparım işe gerçektrn ihtiyacım var dönüşünüzü bekliyorum

 93. Merhabalar,adım Duygu Sönmez.İstanbulda ikamet ediyorum.Daha önce call centerda çalıştım.Şuan çalışmıyorum.Titizlikle ve bol zamanımla istediğiniz şekilde çalışırım. Geri dönüş yapmanız ümidiyle .Şimdiden teşekkürler

 94. Merhabalar ben receb karatoprak istanbul avrupa yakasındayım üniversite öğrencisiyim. Daha önceden paketleme işi yaptım. öğrenci ihtiyaçlarımı karşılamak için bu işi yapabilirim. iyi günler dilerim.

  • Merhaba ben Özgür İstanbul Beylikdüzü’nden başvuruyorum bankacıyım şu an çalışmıyorum günlük beş , altı saat vakit ayırabilirim elim bu işlere çok yatkındır iletişime geçerseniz sevinirim

 95. Merhaba daha önce bu işi yapmadım fakat ev hanımı olduğum için boş vaktim çok fazla. Ankarada yaşamaktayım. iletişime geçerseniz sevinirim

 96. Merhaba,Kocaeli’inde yaşıyorum bende havlu paketleme işi yapmak istiyorum.

 97. Merhaba, evde havlu paketleme işi yapmak istiyorum. Ev hanımıyım 52 yaşındayım, Ankara- Çankaya/ Yıldızda oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
  İyi çalışmalar diliyorum.

 98. 5 kişilik bir ekibim var 2si ev hanımı seri bir şekilde istenilen işi çıkarabiliriz .Ankarada yaşıyorum

 99. Merhaba! Özlem ben 25 yaşında istanbul gaziosmanpaşada bankacıyım bir süredir çalışmıyorum ve evde çok vaktim geçiyor dönerseniz memnun olurum teşekkürler

 100. Afyonkarahisar merkezde oturuyorum.Öğretmenim.Tatilde boş zamanım çok olacağı için günde 8 saat bu işle ilgilenebilirim.

 101. Emel İmamoğlu. Bursa. Hafta içi hergün 2 saatini bu işe ayirabilirim. Haftasonu da müsaitim.

 102. Merhaba , organizasyon üzerine çalışmalarım oldu. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Ekip kurup yönetebilirim. Detaylar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  • Merhaba evde havlu paketlemek istiyorum bunu daha önce yapmadım ama ev hanımıyım yapabilirim en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim antalyada ikamet ediyorum

   • Iyi günler benim adım zehra ev hanimiyim Hatayda oturuyorum bu işi rahatlıkla yapabilirim yillarca ine oyasi işi ile uğraştım titiz ve duzenliyim

 103. Merhaba
  Sivasta yasiyorum dailknurha once bu ıste tecrübem yok fakat ev hanımıyım ve gerekirse tüm günümü ayirabilirim bu ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler …

 104. Bütün gün evdeyim ortalama 6 ile 8 saat boş vaktim var. Sakaryada Yaşıyorum.

 105. Adanada yaşıyorum.Becerikliyimdir.Herhangi bir evde paketleme ya da boncuk dizme gibi işler yapabilirim.Cevap verirseniz çok sevinirim

 106. Merhabalar ben Selime Tüter. Kocaeli-pendik’te yaşıyorum. Evliyim iki çocuğum var. Günlük en az 6 saatimi bu işe ayirabilirim. Olumlu geri dönüşlerinizi beklemekteyim. İyi günler

 107. Merhaba istanbul maltepede oturuyorum gunluk 5-6 saat boş vaktim var bu zamanı kazanca döndürmeye ek gelire ihtiyacim var geri dönüş sağlarsanız cok sevinirim.

 108. Ben izmirden Afitap havlu paketleme işi yapmak istiyorum emekliyim bol boş vaktimde titiz bir şekilde işlemleri yapabilirim en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

 109. Havlu paketleme işi yapmak istiyorum ev hanımıyım elim çok beceriklidir geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 110. Milasta yaşiyorum 3 çocuğum var becerikşi ve çabuk oğreniyorum .Hem çalışıp para kazanmak hem çocuklarazaman ayırmak iyi olurdu ev hanımıyım yardımci olursanız çok sevenirım

 111. Milasta yaşiyorum 3 çocuğum var becerikşi ve çabuk oğreniyorum yardımci olursanız cevenirım

 112. Merhabalar.ben denizli de oturuyorum.bu is için 4 kişilik ekibimde var.temiz guvenirli ve düzenli paketleme yapılır..geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 113. Merhaba daha evvel de bebek mevlüdü için bu işi yapmıştım bingölde ikamet ediyorum günde 6-7 saatimi ayırabilirim

 114. Merhabalar evli ve 2 çocuk annesiyim zonguldakta yaşıyorum elim beceriklidir vaktim boldur ihtiyacım var evde çocuklarımın başında oturarak yapacak is istiyorum inşallah yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler

 115. merhabalar ben Ispartada yaşıyorum annem ev hanımı ben üniversite öğrencisiyim evde çok fazla boş vaktimiz oluyor. titiz çalışırım bu işe ihtiyacım var.

 116. Merhabalar bn eruzurumda ikamet ediyorum çevrem çok geniş komşular arkadaşlar ws çok kalabalık gruplarımız war paketleme işinde kısa sürede çok fazla iş yapabiliriz iletişim kurabilirseniz sewinirim işe ihtiyacımız war

 117. Samsun vezirkopru de oturuyorum istediginiz saat ve zamanda teslim ederim.el becerim oldukca iyidir

 118. Merhaba ben seda dalgıran gaziantep te yaşıyorum oldukça titiz ve becerikli biriyim işini severek, özenle yapan bir insanım beni seçerseniz memnun olurum…

 119. Erzurum da oturuyorum 24 yaşındayım ev hanmym bu işe ihtyacm var 4 5 saatmi ayrablrm yapmayı istiyorum lütfen yardımcı olun

 120. Merhaba ben Nevşehir in Derinkuyu ilçesinde oturuyorum bu işe cok ihtiyacım var gerçekten öncedene elbiselere boncuk dizme işi yapmıştım luthen dönüş yaparsanız sevinirim

 121. Merhaba ben Bursa Mkpasa da ikamet ediyorum. Elim pratiktir, 28 yasindayim , ev hanimiyim bu is icin 6 7 saatimi ayirabilirim

 122. Bende havlu paketleme işi yapmak istiyorum elimden gelir istenilen şekilde de yaparım en iyi şekilde

 123. havlu paketleme işi istiyorum güde 6ila 7 saat paketleye bilirim

  • İsmim Berna. 38 yaşındayım. Bu işi istiyorum. Günde 7-8 saatimi ayırabilirim. İstanbul Eyüp te oturuyorum. Titiz ve hızlıyımdır. Teşekkürler.

 124. Havlu paketleme işi yapmak istiyorum Kayseri

 125. Merhaba ben Gonca Özgür 5 sene tekstilde paket bölümün de çalıştım penye ve havlu paket nevresim işi yaptım kart ve etiket taktım posetleme ve bir çok iş yaptım elim çok yatkın ve hızlı şuan evdeyim dönüş yaparsanız sevinirim.

 126. İstanbul, Avcılar’da ikamet ediyorum. El işlerinde yetenekliyimdir, günlük 6 saatimi ayırabilirim.

 127. El işlerinde becerikliyim . Boncuk işi el nakışı dantel örgü vb işlerde becerikliyimdir. Günlük 5-6 saatimi ayırabilirim.

 128. merhaba
  izmir de oturuyorum bu iş ile igileniyorum

 129. Şartlara kendinin uygun olduğunu düşünüyorum yaparım

 130. Merhaba adim muhsine İstanbulda yaşiyorum. 45 yaşindayim Şuan çalismiyorum. Evde is yapmak istiyorum.bu isi yapmak istiyorum titiz yaptigi ise özen gosteren biriyim. Saat sinirlamam yoktur. Konuyla ilgili yardimlarinizi rica ederim. Tesekkurler.

 131. Merhabalar bursada yaşıyorum 23 yalındayım el becerim çok gelişmiş düzeyde verelen işi hatasız ve kusursuz yapacağıma inanıyorum şuan çalışmıyorum bütün günümü ayırabilirim

 132. Havlu paketleme isi yapmak istiyorum

 133. Konya da ikamet ediyorum.eşimden ayrıyım iki çocuğumla geçim mücadelesi veriyorum.bu işi yapabilirim.daha öncede boncuk işleme örgü işlriyle uğraştım.havlu paketleme işinide en güzel ve titiz bi şekilde yapabilirim.

 134. Böyle bir işe ihtiyacım var.elimden her türlü iş gelir günde 4- 5 saat ayırabilirim.dönüş yaparsanız.memnun olurum.

 135. Istanbul da oturuyorum. 6 saatimi artırabilirim.

  • Merhaba 39 yaşındayim ev hanımıyım evde havlu paketlemedim ama çeşitli bir çok is yaptım elim yatkın geri dönüş yaparsanız sevinirim

 136. Selamün aleyküm adım arzu kandemir 19 yaşındayım ev kızıyım benimle birlikte yengem kardeşim annem var boş zamanımız var oldukça boşuz zaten benim de paraya ihtiyacım vardı kendi çeyizime katkıda bulunmak istiyorum bana en kısa sürede geri dönerseniz sevinirim ist sultanbeyli gölet de hikametkağ ediyorum hayırlı ramazanlar

 137. Paketlemede deneyim sahibiyim Kocaelide yaşıyorum 6.7 saatimi ayırabilirim

 138. Merhabalar
  Tertip ve düzen takıntım olduğu için rahatlıkla yapabileceğim bir iş olduğunu düşünüyorum. 43 yaşındayım. İstanbul Kadıköy’de ikamet ediyorum. Günde 4 saat çalışmayla başlayabilirim.

  • Merhaba Suzan Arslan ben. İstanbul Kağıthane de ikametgâh ediyorum. Daha önce böyle bir iş yapmadım ama elim yatkındır. Günde 5-6 Saatimi ayırabilirim. Teşekkürler.

 139. ankarada yaşıyorum bütün gün evde olduğum icin 6 saatimi ayirabilirim

 140. Merhaba böyle bir işe ihtiyacım var konya selcuklu da ikamet ediyorum .Evde bolca ev hanımının bolca boş vaktim var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 141. Merhaba Zonguldak Ereğli’de yaşıyorum ben de paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var benim de geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 142. Merhaba. 44 yaşındayım karabukteyim. Ev hanımıyım. Bu konularda tecrübeliyim. El becerim var. Dikkatliyim. Günde 10 saatimi bu işe ayirabilirim. Kızım var öğrenci istanbulda 22 yaşında, o da günde 5 saat ayırabilir beceriklidir.

 143. Merhaba bende isterim byle bir is yapmak.Ek ise cok ihtiyacim var.Gunde 5 saatimi ayiririm.Afyonda oturuyrm.Insallah nasip olur

 144. Merhaba ben antalyada yaşıyorum 22 yaşındayim evloyom bir kızım var . Ev hanımıyım boş vaktim çok böyle işleri çok severim katlama işinde süperim kıyafet havlu ve paketleme süsleme işlerinde çok iyiyim el becerilerini çok severim . Böyle bir işe ihtiyacim var boş vaktimi deferlendirdiginiz için teşekkür ederim . Cevabınızı bekliyorum 4 gözle ☺

 145. Merhabalar , havlu paketleme işini daha önce yaptım otellerin havlu katlama ve paketleme işinde tecrübem var. Adım bediha , istanbul maltepe de ikamet ediyorum evimde bolca vaktim var çalışmiyorum bütün günümü bu işe ayırabilirim.

 146. Merhaba, İstanbul Maltepe’de oturuyorum. Ev hanımıyım, günde 7-8 saat ayırabilirim.

 147. Ben Müzeyyen ÇELİK Elazığ da oturuyorum.Daha önce böyle bir iş deneyiyim olmadı ama ona en yakın olarak sigara paketleme işini yaptım.Günde 4-6 saatimi ayırabilirim bu iş için.

 148. İstanbul kartalda oturuyorum evde havlu katlama işi yapmak istiyorum daha önce buna benzer işler yaptım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 149. Çok iyi bi fırsat sunuyosnz biz ev kadınları için benim için de olursa çok sevinirim iki çocuk annesi olarak dışarda çalışma düşüncesi bana şu anda hiç uymuyo benimde bu işe gerçekten gönülden ihtiyacım var 3-4 saatimi ayırablrm bu iş için geri dönüş yaparsnz da çok sevinirim 26 yaşım Sakarya / Geyvede oturyrm

 150. Merhaba adım Fatma 39 yasindayim ev hanımıyim 2cocugum var yaşları büyük boş vaktim çok oluyor deneyimin yok ama çevredeki insanları becerikli ve pratik olduğunu söyler ayrıca resim ve iğne oyası da yapıyorum evde ek gelire ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 151. Mrb İst Sancaktepe’de yaşamaktayım buis için 6-7 saat ayirabilirim ekibimde var

 152. Merhaba Emekli ev hanımıyım Ankara da yaşıyorum gün içerisinde boş vaktim oluyor işi severek yapabilirim.Okuyan çocuklarım var gelirim kötü olduğu için başvuruyorum. Daha öncede bu işi yapmıştım el becerim çoktur ve oldukça hızlıyımdır.

 153. 27 yaşındayım ismim yeliz izmirde yasiyorum bu tarz islere yatkınlığım var ve ihtiyacım da var günde 6 saatimi ayirabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Merhabalar 2 yıldır. Bu tipte işler yapıyorum. Teşbih, çanka katlama paketleme, takı v, b ayrıca 5 kişilik ekin
   Ekibim var. Kartal da oturuyorum. Yüklü işler çıkarabiliyoruz

 154. Merhaba, Mersinde yaşıyorum.Eşyaları katlama ve yerleştirmede titizim.Aile bütçesinene katkıda bulunmak istiyorum.Günlük 6,7saat bu iş çin ayırabilirim.Teşekkür ederim .

 155. Gaziantepte oturuyorum ev hanımıyım cok ihtiyacim var bu işe iki tane üniversite öğrencisi okutuyorum günde 10 saat çalışabilirim

 156. Merhaba ismim Sema. Bu işi yapmak istiyorum. Bu tür işlere çok yatkinim. Acil ek gelire de ihtiyacımız var. Gunde 3-4 saatimi ayirabilirim. İkametim Bursa-Osmangazi-Demirtaş

 157. Merhaba Afyonda ikamet ediyorum. Bu isin üstesinden gelecegime inaniyorum. Ek gelire ihtiyacim var. Malum cocuklar okuyo. Degerlendirirseniz memnun olurum.

 158. Ben daha once severek yapmistim cok keyif aldigim isler el berecilerim de yatkn

 159. Merhabalar ev hanimiyim.aydin merkezde oturuyorum.el beceri üzerine işler yapiyorum.bu iside yapabileceğime inanıyorum.lutfen dönüş yaparsanız sevinirim .iyi günler.

 160. Ben de buna benzer işler yaptım rahatlık ile yababileceğim bir iş geri dönüşünüzü bekliyorum çok ta ihtiyacım var ilginiz için teşekkür ederim şimdiden

 161. Merhaba ben kader Şanlıurfa da yaşıyorum yıllardır giyim mağazasında çalıştım katlama ve düzenleme işinde pratigimdir günlük 8 saatimi ayırabilirim

 162. Kocaeli de yaşıyorum. Ev hanımıyım 10 saat ayırabilirim ve de bu işi istiyorum yeni evliyim ve malum borçlar

 163. merhaba belirtilen özelliklere sahibim. ek işe ihtiyacım var. paketleme işini yapmak istiyorum. günde 4-5 saatimi ayırabilirim. İstanbul ataşehirde ikamet ediyorum

  • Merhaba ben Kocaeli de oturuyorum üniversite mezunuyum ek gelir işe ihtiyacım var bu işlere elim çok yatkındır bütün günümü işe ayırabilirim

 164. Gaziantepteyim 48 yasında ev hanımıyım 6.7saatimi ayırabilirim performansım Yüksek hızlıyımdır olumlu olumsuz haber verirseniz sevinirim

  • Erzurum da ikamet ediyorum Ev hanımıyım Elim hızlıdır Günlük 7 -8 saat boşum ama bazen daha fazla boş vaktimde oluyor Bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Ev hanımıyım havlu paketleme işi yapmak istiyorum

   • Emekli öğretmenim 7 satımı bu iş için ayirabilirim ek ise ihtiyacim var boş durmayı sevmiyorum

    • Merhaba ev hanımıyım günde 5 veya 6saatimi bu iş için ayirabilirim daha önce bir giyim mağazasında satış temsilcisi olarak çalıştım katlama paketleme işlerini en düzgün şekilde yapabilirim samsun çarşambada oturuyorum

  • Evde havlu paketleme işi yapmak istiyorum daha önce fermuar paketleme işinde 6 yıl çalıştım ev hanımıyım 39 yaşındayım çocuklarım 21 ve 19 yaşlarındalar gün içinde uzun zaman ayirabilirim

 165. Merhaba. Yeni emekli Teknoloji ve Tasarım öğretmeniyim. Tasarım da, paketleme de benim işim. Tabiki de daha önce böyle bir tecrübem olmadı ama 27 yıllık öğretmemlik hayatım da öğrencilerime bu tür etkinlikleri öğretmekle geçti. Emeklilikte evde böyle bir çalışma etkinliği gerçekten çok cazip bir fikir olarak geliyor. Bunun için de yaklaşık 9-10 saatimi bu iş için ayırma imkanına sahibim. Buna başlangıç ve deneme saati diyelim. İşten duyacağım hazza göre bunun süresi artabilir ya da azalabilir. Ama denemek çok güzel ve farklı bir tecrübe olacak benim için. Denemeden bilemeyiz diyip hayırlı çalışmalar diliyorim.

 166. Emine SARI Konya merkezde oturuyorum.Her türlü elişi yaptım.El becerim iyidir açıkçası.Gunde 8-10 saatimi ayırabilirim. 2 üniversite öğrencisi çocuklarım var.Paraya ihtiyacımız var.

 167. Merhabalar 25 yaşındayım tüm günüm hemen hemen boş manisada yaşıyorum titiz ve düzene önem veren birisiyim.

  • Istanbul alibeyköyde oturuyorum 6 yıl fermuar paketleme işinde çalıştım çocuklarım 21 ve 19 yaşlarındalar gün içinde uzun zaman ayirabilirim

 168. Ben de buna benzer işler yaptım rahatlık ile yababileceğim bir iş geri dönüşünüzü bekliyorum çok ta ihtiyacım var ilginiz için teşekkür ederim şimdiden

 169. Merhaba kayseri de yaşıyorum .ev hanımiyim 7,8 saat ayırabilirim düzenli ve titizim

 170. Ben ücretli ogretmenlik yapiyorum günde 6 saat boşum okul öncesi eğitmeniyim elim bu işlere yatkındır istanbulda sancaktepe de yaşıyorum

 171. Konyada yaşıyorum havlu paketleme isi yapmak istiyorum gunde 6 saat bu isle ilgilenebilirim yardimci olursaniz sevinirim

 172. Merhaba Eskişehir de oturuyorum kendim cevreme ve onların çevresine evde sabun işi ve magnet Nikah sekeri gibi işlerle uğraşıyorum 3 kişi yiz kızımın eğitimi için uğraşıyorum hızlı ve pratik çalışıyoruz teslimat ta sıkıntı yasamayiz

 173. Çalışmıyorum ev hanımıyım boş vaktimi evime katkı olsun diye değerlendirmek istiyorum

 174. Hulya özkan
  Adana da yasiyorum daha önce elbise askısı birleştirme işi yapmıştım. Havlu katlama işini yapmak istiyorum. Günde 7 veya 8 saatini bu işe ayırabilirim.

 175. Merhaba evde havlu katlama isi yapabilirim bos vaktim cok donus yaparsaniz sevinirim sakarya adapazarinda oturuyorum

 176. Merhaba ben evde paketleme işi yapmak istiyorum. Sabırlı ve istikrarlı yapım sayesinde her türlü paketleme işi yapabilirim. Ev hanımıyım, günümün 8-10 saatini paketleme işine ayirabilirim. Ayrıca düzenli ve standartlara bağlı olarak yapılacak işi süresinde yetistirebileceğime inanıyorum gerektiğinde ekip kurup ekibimlede çalışırım. Geri dönüşleri bekliyorum…

 177. Gamze Nur Yiğitpaşa

  21 yaşındayım daha önce evde elbiselere parçalara boncuk işlemesi yaptım. Bundan ciddi paralarda kazandım. Evliyim ve uzun saatler boşluğum var. Bu işi yapabilirim.

  • Ev hanımıyım. Abiye dikme havlu kenarı yapma gibi birçok el işi becerim var. Günde beş saatimi ayirabilirim. Ankara da yaşıyorum.

 178. Evde havlu katlama veya boncuk paketleme işi yapmak istiyorum çanakkale ili yenice ilçesi kalkım beldesinde oturuyorum

 179. Merhabalar Nevşehir’de oturuyorum ev hanımıyım çok istiyorum bu işi lütfen geri dönüş yapın

 180. Merhabalar
  FADİME PÜRÇEK
  Ev hanımıyım. Günde 8-9 saatimi ayırabilirim. Mevkim Mersin.
  Ayrıca dost ve akrabalarımdan da yardım alabilirim. İşi sorunsuz ve zamanında teslim edeceğimden şüpheniz olmasın. Ürün ve paketleri koymak için boş odamda bulunmaktadır.

  Kabul edilmem durumunda e-mail üzerinden ulaşabilirsiniz. Size en kısa dönüş sağlayacağım.
  Teşekkür ediyor ve iyi günler diliyorum.

 181. 25 yaşındayım.canakkaledeyim.elim hızlıdır.ek gelir kazanmak istiyorum.gunde 3-4 saatimi ayirabilirim

  • Merhaba ben ev hanimiyim meslek lisesi mezunuyum elislerini cok guzel yaparim havlu paketleme isini yapmak istiyorum izmir seferihisarda yasiyorum zamanim bol haber bekliyorum

 182. Merhaba aşım fatma Adıyaman da yaşıyorum bu işi yapabilirim. Halkla ilişkiler mezunuyum işsizim bu işe ihtiyacım var

 183. Merhabalar. Havlu paketleme işini yapmak istiyoruz.Ankara etimesgutta yaşıyorum.2 kişiyiz. Günde 8-9 saat ayırabiliriz

 184. Merhabalar ben gizem 25 yaşındayım daha önce evde iş yapmıştım teşbih,deterjan vs ve gün-de 8 saat çalışabilirim. Elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim ANKARA/Beypazarında oturuyorum

 185. Ankarada evde her türlü paketleme işi yapabilirim

  • Merhabalar Samsunda ikamet ediyorum el becerim fazlasiyla var rahatlikla yapabileceğim bir is ev hanimiyim bolca vaktim var 10 /12 saat kadar zaman ayirabilirim tesekkurler

 186. İstanbul da oturuyorum günlük 9 saat boşum el becerim iyi 3 çocuğuma bakmak zorundayım o yüzden bu işe ihtiyacım var

 187. Emekliyim eve iş almak istiyorum sarıyer istanbulda oturuyorum .

 188. Selamlar. Sakarya’da Serdivan’da oturuyorum. Evde yapılacak işe ihtiyacım var. Daha önce pul boncuk işi yaptım. Patik tabanı diktim. El becerim vardır. Değerlendirirseniz sevinirim..

 189. Ankara Demetevlerde oturuyorum ev hanımıyım evde kalem yapıyordum o işimiz bıttı yeni elimde çok hızlıdır butun gun yapabilirim acil donuş yaparsanız sevınırım

  • Mecbure barkturmuş

   Ben mecbure ev hanımyım istanbul avrupa yakasında oturuyorum boş zamanım çok daha önceden evde temizleme işi yaptım geri dönüş yaparsanız seviminirinm. 38 yaşındayım

 190. Hayırlı akşamlar ben derya Özoğlu havlu katlama işini yapmak istiyorum ev hanımıyım boş vaktim çok geri dönüş yaparsanız sevinirim tesbih kolye dizmisligim var bunu daha kolay yaparim

 191. ben bütün gun boşum el becerimde gayet iyi daha once yaptığım bir is 19 yaşındayım ve hiç bir yerden gelirim yok geri dönüş yaparsanız çok sevinirim bu ise çok ihtiyacım var

  • Merhabalar Erzurum palandökende yaşıyorum . 35 yaşındayım ev hanımiyim . tüm gün evdeyim boş vaktim oldukça fazla. Uzun bi süre ayırabilirim.acilen ihtiyacim var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  • Merhaba ben Gül İstanbul Avcılar da yaşıyorum 1l0 saat ayiririm el becerim iyidir

   • Mrb istanbul güngören iki kişiyiz elimiz hızlı günde 8 10 saat çalışabiliriz her türlü paketleme işi yaparız dönüşlerinizi bekliyoruz

 192. merhaba siirtte oturuyorum hiç bir gelirim yok günde 10 saat ayiraayirabilirim el becerim oldukça da iyi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim 19 yaşındayım

 193. Rukiye Diyarbakir merkezde yasiyorum el becerim yuksektir 30 yasindayim gunde 8 saatimi ayirabilirim donus yaparsaniz cok sevinirim cok ihtiyacim var

 194. Yalova da oturuyorum. Tüm günümü ayırabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  • Merhaba Düzce’de ikamet ediyorum elim pratiktir günde 6 saatimi verebilirim daha önce kıyafetlere boncuk işleme çalıştım

 195. Nuran sezer

  Merhaba ev hanımıyım daha önce kardeşime havluya küpür dikmiştim el yatkınlığım var 5 6 saatimi ayılabilirim
  dönüş yaparsanız memnun olurum inşâallah
  SAKARYA merkezde oturuyorum.

 196. 24 yaşındayım evliyim ev hanımıyım günde 7 saat yapabilirim

 197. Ankara Etimesgutta oturuyorum bunun için 10 saatimi veririm gerçekten çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 198. Elif hacer kılıç

  Daha önce satış danışmanlığı yaptım. Ev hanımıyım rahatlıkla yapabilirim

  • Okul öncesi öğretmeniyim annem için bu işi istiyorum kendisi ev hanımı yardım edecek kardeşim ablam ve ben varım el becerimiz yüksek ve hijyeniz istanbul Şişli de yaşıyoruz

 199. Evde ek is yapabilirim ve buna ayiracak yeteri kadar bos vaktim var adana seyhan

 200. Merhaba ben Ankara da ikamet etmekteyim daha önce paketleme işi yapmadım ama elim bu tür işlere yatkın günde 6 7 saat ayırabilirim ilgilenirseniz sevinirim

 201. Merhaba ben Ankara da ikamet etmekteyim daha önce paketleme işi yapmadım ama elim bu tür işlere yatkın ilgilenirseniz sevinirim

  • Daha önce bu gibi paketleme dikim silikon yapıştırma gibi birçok ek işler yaptım. Haricinde lojistik fabrikasında paketlemeci olarak çalıştım. Tekstil firmasında kıyafet paketleme işinde çalıştım. Elim pratiktir. Titiz ve dikkatliyimdir. Benden memnun kalacaksınız. İyi çalışmalar…

 202. Ankarada ikamet ediyorum. Havlu paketlemek istiyorum.

 203. Sakarya karasu ilcesinde oturuyorum bu isi bana da verirseniz cok memnun olurum simdiden tesekkurler.

 204. 40 yaşında ev hanımıyım. Kocaeli’de ikamet ediyorum.evde yapabileceğim bir iş arıyorum.

 205. Merhabalar. Elazığ merkezde yaşıyorum. El işlerinde başarılıyımdır. Günde 5 saat çalışabilirim. Teşekkürler iyi günler

 206. Mrb ben günde 10 saatimi ayırabilirim ankara batikentte oturuyorum lütfen geri dönüş yapin…

 207. İstanbul üsküdarda oturoyorum . Günde 12 saat ayırabilirim

  • Merhaba Ben de moda tasarimi okudum ayrica kumas desenleme konusunda da egitim gordum . Su anda egitim aldigim icin devamli bir iste calisamiyorum ve paraya ihtiyacim var gunde 5 – 7 saat arasinda calisabilirim. Antalya merkezde oturuyorum. Sizinle calismayi cok isterim . Tesekkurler

   • Merhaba ben nmersinde oturuyorum bu işe ihtiyacım var el becerim gayet iyidir çok piko dikiş nakış yaptım bu iş tam benlik bana verirseniz memnun kalırsınız şimdiden teşekkür ederim size hayır duacı olurum ben istediginiz kadar vakit ayırırım

 208. Merhaba,
  Ev hanımıyım, Adana da ikamet ediyorum. Günde 5 saat çalışabilirim. El emeği gerektiren işlerde başarılıyım.
  Iyi çalışmalar.

 209. Merhabalar 28 yaşındayım Kayseri’de yaşıyorum 7-8 saat çalışabilirim

 210. Merhaba ben bu işe 4 5 saatimi ayırabilirim ev hanımıyim bu işe ihtiyacım var el becerim iyidir

 211. Sakarya kocaalide oturuyorum işe çok ihtiyacm var gunde 5-6 saatimi ayırabilirim

 212. Ev hanımıyım, tüm gün boşum,havlu katlama vb.işler yaparım.Dikiş örgü hepsini bilirim.İstanbul da oturuyorum

 213. Aysel yıldırım
  Ev hanımıyım
  Daha önce terzilik yaptım bu islerden anlarım
  Ayrıca halk eğitim merkezlerinde bu tarz işleri daha önce yaptım
  Günde 5-6 saat boş saatim var
  Sakarya/serdivanda yasıyorum
  Dönüş yaparsanız cok mutlu olurum

 214. Iş ihtiyacım var günde en az 5 saat boş vaktim oluyor ankara altındağ da ikamet ediyorum

 215. Ev hanımıyım Kahramanmaraş ta yaşıyorum takı tesbih kutusu deneyimim var havlu paketleme işi yapmak istiyorum yaş 29

 216. merhabalar evde paketleme havlu işi yapabilirim çok ihtiyacım var

 217. Nuray havlu paketleme işi yapmak istiyorum 44 yaşındayım Kayseri. Merkez oturuyorum günlük 5. Veya 6 saat ayirabilirim

 218. Konya Ereğli de ikamet ediyorum

 219. Bu iş için bütün günümü verebilirm çünkü çalışmıyorum ve çok gencim 23 yasındayım ve el becerm de var pek dönş alacağımı sanmıyorum ama umut fakirin ekmeği 😂 😂 😂

 220. Merhaba Kocaeli Çayırova da ikamet ediyorum, kendi hobi uğraşlarım ve ileri seviye el becerilerim var. İş için bilgilendirme dönüşünüzü beklemekteyim.

 221. Havlu paketleme işi yapabilirim. Günde en az 5 saat bunun için çalışabilirim. Oldukça düzgün ve temiz iş yaparım. Bu iş ideal biriyim. Teşekkürler

 222. 23 yaşında ev hanımıyım el becerim çok iyidir bu
  İşe 5-6 saatimi ayırabilirim
  İstanbul- Kartal’da ikamet etmekteyim

  • Merhaba 27 yaşındayım İstanbul Pendikte yasıyorum.elim hızlı ve becerikliyimdir.bu işe ihtiyacım var günde 6 saat calısırm müsaitim

 223. Büşra Özşahiner

  Merhabalar biz evde iki kişiyiz kayınvalidemle beraber rahatlıkla yapabiliriz göstermeniz yetterlidir.4 saat ayırabilirim.

 224. Merhaba ben kendime güveniyorum ev hanimiyim ankara da oturuyorum

 225. Merhabalar
  Bende el becerime ve kendime güveniyorum.
  Günde en az 4 saatimi ayırabilirim ve uzun zamandır böyle bir iş arıyordum,
  dönüş yaparsanız çok sevinirim istanbul bahçelievlerde ikamet ediyorum

  • Düzce’de ikamet ediyorum, öğrenciyim. Bu işi annemle birlikte yapacağız inşallah. Ben 3-4 saat yapabilirim annem ise 7-8 saat yapabilir. Bu işi çok istiyoruz.

  • Ayşe el becerim çok iyidir. Günde enaz 5 saat ayırabilirim. Ankara’da yaşıyorum. Havlu paketleme işini itina ile yapabilirim.

   • Ben iki çocuk annesiyim.Bu işi yapabilirim.Daha öncede buna benzer İşler yaptım.Ankarada yaşıyorum.Hafta sonu musaitim.Bana dönüş yaparsanız sevinirim.

 226. Merhaba bu işe gerçekten çok
  ihtiyacım var tüm günümü ayırabilirim Isparta’da yaşıyorum 20 yaşındayım

 227. Adim Emine bursa inegol de oturuyorum. Bu is icin 8 saatimi ayirabilirim ve titizlikle calisabilirim

 228. Bu işi titizlikle yaparak istenen şartları yerine getirebilirim. Günde en az 4 saati ayırabilirim Sakarya pamukovadayım

 229. Bende evde havlu paketleme işi almak istiyorum.

 230. İstanbul basakşehirden havlu işinden bizde istiyoruz mümkünse bize de ulaşır misiniz daha önce takı kolye işi yaptık Tesbih dizme işi yaptık boncuk pul dikme işi yaptık paketleme işi yaptık temizleme kesme işi yaptık sakız paketleme işi yaptık araba süs yaptık kokulu kart işi yaptık bi çok iş yaptık çeşitli bir kaç kadın yapıyoruz bu işleri lütfen bize de ulaşın lütfen..

 231. ankara eryamanda oturuyorum havlu katlama işi istiyorum günde 8 saat çalışabilirim ev hanımıyım daha önce benzer işte çalıştım…

 232. mrb ben konyada oturuyorum 7-8saat ayırabilirim ev hanımıyım

  • Mrb İstanbul Sancaktepe’de yaşamaktayım daha önce evde ürün temizleme paketleme işleri yapmıştım günlük 6_7 saat ayirabilirim ekibimde var

 233. Merhaba öğrenciyim harçlığımı çıkarmak istiyorum ben bu işe günlük 5 saatimi ayırabilirim, işe ve paraya ihtiyacım var. Teşekkür ederim..

 234. Ankarada ikamet ediyorum, daha once boncuk ve paketleme işi yaptim, gunde 6-8 saat yapabilirim.

 235. Adım yaprak kocaeli/dilovasindan oturuyorum daha önce boncuk isleme ve tesbih işi yaptım bu iş için butun günü mu ayirabilir

 236. Afyonkarahisar Dinar ilçesinde yaşıyorum 3 çocuğum var işe ihtiyacım var gece gündüz çalışabilirim acil

 237. Zonguldak ev hanımı

 238. Ev hanımıyım 5-6 saatimi ayırabilirim yalovada yaşıyorum düZenli biri olarak güzel paketliyebiliceğimi düşünüyorum

 239. Eskisehirde yaşıyprum su an calişmıyorum 35 yaşındayım daha önce magazacılik tecrubem.ve kokulu şise paketleme tecrubem.oldugundan havlu işini çok.düzenli ve titiz bir şekilde yapabilirim.Günlük çok rahat 6-7 saat ayırabilirim.Dönüş yaparsaniz çok sevinirim acil ihtiyacım var.

 240. Ben Şemsi Toycu, Gaziantep’te ikametgah ediyorum. Ev hanımıyım bu işe 8 saat arıyabilirim.

 241. Ben Aycan Emel Erol Ankaradan yaziyorum ek gelir elde etmek istiyorum.Günlük 4-6 saat belki daha fazla bu isi yapabilirim.

  • Evde ek iş yapmak istiyorum günlük 8 saat ayırabilirim Muğla Milas ta oturuyorum.

  • Merhaba 27 yaşında ev hanımıyım cocugum henüz olmadığı icin gun içinde havlu paketleme isini 6_7 saat yapabilirim.mersinde ikamet ediyorum. Geri dönüş yaparsanız cok sevinirim. Güvenilir ve titiz bir insanım .teşekkürler

 242. Ben tuğba kocaelide yaşıyorum. Ek gelir elde etmek istiyorum. 6 saat bu işi yapabilirim

 243. İstanbul Çapa da oturuyorum. Ev hanimiyim. Günde4-5 saat titiz çalışırım

 244. İstanbul Çapa da oturuyorum. Günde 4-5 saat titiz çalışırım. Ev hanimiyim.

 245. Evde havlu paketleme işi yapmak istiyorum

  • El becerim güzel ve pratiktir gün ve gece boyunca rahat çalışabilirim ekibim var ist gaziosmanpasa ikamet ediyorum acil ise ihtiyacım var havlu paketleme yapmak istiyorum

 246. İstanbul çekmeköy çalışmıyorum tüm günümü ayırabilirim.

  • Ankarada ikamet ediyorum haftasonu yapmak için ek bir iş istiyorum. Havlu paketle işi için geri dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum

 247. Merhaba fatma cabaroğlu izmir bucada yaşıyorum bende havlu paketleme işini yapmak istiyorum ve ihtiyacım var dönüş olursa sevinirim

 248. Ayşegül İncekalan

  Çukurova Adana da ikamet etmekteyim. Düzen ve kalite kontrol ilkesi ile hareket eden biriyim. 8,9 saatimi bu iş için artırabilirim.
  Teşekkürler

 249. Ev hanımıyım bütün günümü ayırabilirim bu işe Ankara Sincan da oturuyorum

  • Merhabalar, öncelikle İstanbul/ Esenyurt’ta ikamet ediyorum. Oyuncak, sakız paketleme gibi evde yapılan işlerde tecrübem var. El işini hem vakit geçirebilmem için hem de hoşuma gittiği için yapıyorum. Bu işe bütün günümü ayırabilirim. Dönüşlerinizi bekliyorum. İyi günler..

 250. Evde paketleme işi yapmak istiyorum adım melike kırıkkalede. Yaşıyorum günümün 8-9 saatni ayırabilirim

 251. bu tarz işler yaptım tecrübeliyim günlük 8-9 saatimi ayırabilirim ankarada yaşıyorum

 252. Sakaryada oturuyorum isterseniz ekip le isterseniz tek kişilik çalışabilirim dönüş saglarsaniniz mennun olurum

 253. Merhaba izmirin gültepe semtinde oturuyorum 38 yaşındayım tekstil ciydim her bölümünü biliyorum şuan ev hanımıyım evde yapılabilecek her işi yaparım düz makinem de var uygun iş arıyorum

 254. Ev hanımıyım el becerim var günlük 4saat vaktim var bolu yaşıyorum iş verirseniz sevinirim havlu paketleme işi olursa iyi olur

 255. merhaba istanbul sancak tepede oturuyorum ev hanimiyim butun gunum boş havlu paketleme istiyorum yardimci olursaniz sevinirim bu işe gercekten ihtiyacim var

 256. Ev hanımıyım Balıkesir Edremit te yaşıyorum. 4 5 saatimi ayırabilirim. Bu işe ihtiyacım var.

 257. Paketleme işi yapabilirim birkaç firmaya takı ve püskül işi yaptım dönüş yaparsanız sevinirim.

 258. Merhaba,
  İstanbulda yaşıyorum ev hanımıyım eve katkım için günde 6 saat bu işi yapmak istiyorum konu hakkında yardımlarınızı rica ederim

 259. Istanbul umraniyede oturuyorum. Havlu katlama işini evimde itina ile yaparim. 10 kişilik ekibim var.

 260. Selamın aleyküm.ben deniz bursada oturuyorum müthiş derecede el becerisine sahibim işi ayrıntılı anlatırsanız çok ama çok iyi yapar kendimden de bişeyler katıp size göstererek ortaya çok güzel şeyler çıkarabilirim işin nasıl yapılacağını öğrendikten sonra ne kadar zaman ayrıbileceğimi söyleyebilirim üç çocuk annesiyim hakkıyla yapıp helal kazanç istiyorum Allah yar ve yardımcımız olsun

 261. Hobi olarak elişi toka, gelin taçları, nikah şekeri, örgü, ıslak keçe ve keçe iğneleme gibi hemen hemen tüm elişleri ile uğraşıyorum. Evden yapabileceğim iş arıyorum. İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum. 7-8 saat bu işe ayırabilirim.

 262. Sevgi evhanımıyım kizima düğün yapacağım ise ihtiyacım var günlük 5 saat ayırabilirim lütfen iletisime geçin.

 263. Kütahya Tavşanlıda yaşıyoruz. Günde beş altı saat itina ile havlu katlayabiliriz.

 264. Çok titiz bir şekilde bu işi yaparım. Eşimde bana yardımcı olacak. Gunde bes altı saatimizi bu işe ayırabiliriz.

 265. Bu iş bana gerçekten gerekli evlenicem ve alınacak eşyalarım var sıkıntıdayız inşallah verirsiniz bu işi adım Dilara nolur geri dönüş yapın konya Çumra ilçesinde oturuyorum…

 266. Evde ek iş yapmak istiyorum. Havlu katlamak bana çok uygun. bu iş için 3 ila 4 saat günlük zaman ayırabilirim.

 267. Kocaeli başiskele de yaşıyorum 4 veya 5 saat ayırabilirim

 268. Mrb hatay ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum

 269. Ev hanımıyım 28 yaşındayım mardinde oturuyorum günde 7-8 saatimi ayarlayabilirim bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 270. Ev hanımıyım 28 yaşındayım mardinde oturuyom günlük 7-8 saatimi bu işe ayarlayabilirim bu işe çok ihtiyacım var

 271. Merhaba 26 yaşındayım konyada oturuyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var 9 saat vaktim var bu isi yapmak için

 272. Merhaba iyi akşamlar..İzmir’de ikamet ediyorum. Ek gelir için bu işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 273. Ev hanımıyım konyada yaşıyorum bu işe ihtiyacim var

 274. Günlük 4-5 saatimi bu işe ayirabilirim

 275. Havlu kaplana işini yapmak istiyorum. Izmirde oturuyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Ihtiyacım var.

 276. Merhaba bu işe ihtiyacım var ve el becerim iyidir geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 277. Denizlide oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum seri ve temiz çalışırım ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim

 278. Havlu işi yapmak istiyorum iç mimarım emekli

 279. Ev hanımıyım İzmirde oturuyorum günde en az 5 saatimi ayırabilirim daha önce tekstilde paketleme işi yaptım elim hızlıdır umarım dönüş yapılır

 280. merhaba ben filiz samsunda yasiyorum evde ek is yaptim gunde 5 6 saatimi ayirabilirim

 281. Adim aynur Düzce cumayeri günde beş saat ayirabilirim

 282. İstanbul da yaşıyoruz. 3 kız kardeşiz yeterince boş vakitlerimiz var bu işi yapmak istiyoruz.

  • Bende samsun atakent te yaşıyorum ve bu işi en iyi ben yapabilirim taç mağazasında çalışıyorum ve hayat şartlarından Dolayı ek işede çok ihtiyacım var günde 4 5 saat ayırabilirim bu işe acil dönüş sağlarsanız sevinirim…

  • Ev hanımıyım mardinde oturuyorum bu işe ihtiyacım var

 283. Merhaba Mersinde yaşıyorum ev hanımıyım 5 – 6 saatimi ayırabilirim

 284. Merhaba bursa inegolde oturuyorum ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 285. Sivas şarkişlada yasiyorum el sanatlari alaninda mimari dekoratif snaatlar bolumunu okudum elsanatlari seltifikamda var el becerim iyidir bilgisayar seltifikamda var leyla ugurlu

 286. Merhaba atölye ve ekibimiz mevcut İstanbul dayız

 287. Adim Aysun.Gaziantep de yaşıyorum.El becerim var.haftanin 7 günü zamanım var.mutlaka donusunuzu bekliyorum.

 288. Adım Esra, İstabul’da yaşıyorum. Daha önceden nişan ve mevlüt şekerleri yaptım. El yeteneğim var. Çalışmıyorum bu yüzden çok fazla boş vaktim var. Dönüşlerinizi bekliyorum mutlaka.

 289. Ankara’da yaşıyorum işi yapmak istiyorum.

 290. Esra Şener Sepet

  29 yaşında ev hanımıyım. Günde 8 saat bu işe vakit ayırabilirim. Ankara keçiörende oturuyorum.

 291. Evde havlu paketleme işi istiyorum

 292. Iki kişi birlikte 3-4 saatimizi ayirabiliriz ankara da ikamet ediyoruz..universite mezunu işsiz ev hanimiyim.SELİN KOÇAK…yaş30

 293. Merhaba istanbul pendikte oturuyorum .Ev hanımıyım.5 6 saat yapabilirim

 294. Eskişehir’de ikamet ediyorum ev hanımıyım boş vaktim çok

 295. bu işe çok ihtiyacım var ankarada yaşıyorum lütfen bana geri dönüş yapın

 296. Kocaeli Başiskede oturuyorum tam gün müsaitim

  • merhaba bitliste oturuyorum.paketleme isi yapabilirim.tecrubem yok ama elim yatkindir.ev hanimiyim o yuzden gunde 3 yada 4 saat yapabilirim

 297. Adana da ikamet ediyorum, kiradayım eşime destek olmak istiyorum, bebek bakıyordum daha önceden şu an işsizim tüm günümü bu iş için ayırabilirim acil işe ihtiyacım var, dönüş yaparsanız sevinirim

  • Müyesser uçaktürk

   İstanbul büyükçekmeceden ulaşıyorum evde çoğu vaktim boş geçiyor ve evde üç bayanız işe ihityacımız var dönerseniz sevinirim

 298. Merhabalar ev hanımıyım bu işi yapabilecek vaktim çok.

 299. Merhaba ben eskişehirdeyim el becerim çok iyidir daha önceden tekstilde çalıştım ve 3 yıl dikiş ve nakış kursuna gittim günde bu işi rahatlıkla yaparım

 300. Merhaba İst Beşiktaş da oturuyorum çalışmadığım için 10 saat ayırabilirim günlük

 301. Merhaba Kırşehir de oturuyorum el becerim ve tecrübe oldukça iyidir vaktim bi çoğunu bu işe harcıyorum ve ekibim de var

 302. Merhaba Istanbuldayım. Akşamlari evde paketleme işi yapabilirim. Daha öncede bir balikçılık malzemesi satam bir firmaya benzer bir iş yapmıstım

 303. Evde iş yapmak istiyorum 8aylik bebeği var 4 saat boş vaktim var kırşehir kamanda oturuyorum lütfen cvb yazarmısıniz

 304. Evde iş yapmak istiyorum 8 aylik bebeğim var 4 saat boş vaktim var paketleme yapa bilirim

 305. Evde 3 kişiyiz günlük yaklaşık 7-8 saatimizi ayırabiliriz Ankara Sincanda yaşıyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

 306. Ev hanımıyım istanbul tuzlada ikamet ediyorum günlük 7-8 saatimi ayırabilirim. Havlu nakış ileri yapıyorum

  • Merhaba Çanakkale de yaşıyorum El becerisi gerektiren işlerde yetenekliyim hobi olarak evde yapıyorum Yeteneğimi kazanca dönüştürmek istiyorum

 307. Istanbul sancaktepe de oturuyorum

 308. .havlu katlama işini yapmak isterim.

  • bu işe ihtiyacım varelim hızlı ve pratiktir aynı zman da düzenli ve terliyimdir ise ayıracak vaktinde var lütfen dönüş yapın teşekkürler

 309. Tüm gün boşum dikiş nakış paketleme süsleme örgü teşbih dizme bileklik her türlü el işi yapıyorum konya meramdayım

 310. Erzurumda yaşıyorum ev hanımıyım bos vaktim cok daha once elisleri yapip paketledim sattim bu isi yapabilirim

 311. Ev hanımıyım. Bu ise gunde 8 9saatimi ayırabilirim eşimde emekli birlikte calışmak istiyoruz Hatay da yasıyoruz

 312. Artvin Merkezde oturuyorum ev hanimiyim çok fazla zamanım var . Aynı zamanda bu gibi işlere de elim yatkindir ve bu işe ihtiyacım var .

 313. Merhabalar Mersin Merkezde yaşıyorum.Daha önce şirket yöneticiliği yaptım şu an çalışmıyorum ev hanımıyım.8 saatimi ayirabilirim el becerim iyidir.

 314. Merhabalar ev hanimiyim Mersin merkezde yasiyorum.Gunde 8 9 saatimi ayirabilirim.El becerim iyidir. Havlu paketleme isini yapmak istiyorum .Geri dönüs yaparsanız sevinirim.

 315. Evde yaz ayında bir işte çalışmak istiyorum. Öğrenciyim ve masraflarımı bu şekilde kazanarak halletmek istiyorum

 316. izmir odemis de yasiyorum lise mezunuyum aciktan universite okuyorum is imkani.burda cok kisitli el isim iyidir bu isi yapmak istiyorum.

 317. Merhaba evde paketleme işi yaptim bu işten de yapmak istiyorum küçükyalı maltepe istanbul da oturuyorum

 318. Trabzonda oturuyorum 8. 10 saat calisablilrim bu ise ihtiyacim var

 319. Diyarbakır da oturuyorum 26 yalındayım bu gibi işe ihtiyacımız var ben ve eşim olarak

 320. Ev hanimiyim evde ek gelir kazanmak icin ise ihtiyacim var. Daha oncede mandal isi yaptim montaji ve paketlemesini. Istanbul anadolu yakasinda ikamet etmekteyim.

 321. Ev hanimiyim. Evde dekoratif sabun gelin damat kadehleri vb bir cok is yaptim. Elim yatkindir. Ankara da yasiyorum. Bende evde havlu paketleme isi yapabilirim.

 322. Sarıyerde oturuyorum bende ek iş yapmak istiyorum

 323. Konyadayım paketleme işi yapabilirim günde 6 saat ayırabilirim

 324. Havlu paketleme işine talibim. Ev hanimiyim ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorum. Erzincan/merkez

 325. Didem Karıncaoglu

  Merhaba Didem ben, Adana’da yaşıyorum. Aslen muhasebeciyim ama şuan çocuklarıma vakit ayırmak için çalışmıyorum. Evde bu ise günde 6-7 saat ayırabilirim. Esim tek başına masraflarimizi karşılayamıyor maalesef. Dönüş olursa çok memnun olurum. Elim hızlıdır ve disiplinli temiz çalışırım.

 326. Benim havlu paketleme işine ihtiyacım var 3 saat ayırırım hiç yapmadım daha önce ev hanımıyım sivas divriği ilçesindeyim

 327. Zeynep KARADENİZ

  Mrb. Bn bursa osmangazideyim havlu paketleme işi istiyorum.. günde 7 8 saat çalışabilirim .. dönüş yaparsanız sevinirim

 328. Bende konyadayim paketleme işi yapmak istiyorum 5 6 saatimi ayırabilirim

  • Merhaba ben Rabia. 40 yaşındayım. Ankara’da yaşıyorum. 22 yıldır el isi, havlu, iğne oyası, yaprak sarma ve çeşitlii yemekler yapıp satıyorum. Günün tamamını bu işe ayırabiliriz.

 329. Meraba ben yadigar yeni evliyim bütün gün boşum cok vaktim var bu işede çok ihtiyacım var sakarya akyazıda oturuyorum inşaallah benimle iletişime gecersiniz

  • 4 çocuk annediyim evde iş havlu paketleme işi yapmak istiyorum okula giden çocuklarıma ve eşime yardım amaçlı yp istiyorum günümun 9 saatini ayıra bilirim istanbul bagcılar 42 evlerde oturuyorum teşekkür ederim

 330. Nevşehir’de yaşıyorum sabah 8 den akşam 5 e kadar boşum öğrenciyim ikinci öğretim daha önce kalıp sabun yaptım işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim el becerim vardır .

  • Bende iş yapmak istiyorum el becerim var 24 saatim boş geçiyor eklinde her iş gelir zamanında yapar teslim ederim bana dönüş yaparsanız sevinirim bursada oturuyorum

 331. Merhaba konyada oturuyorum ev hanimiyim ise ihtiyacim var temiz ve dikkatli calisirim .

 332. Diyarbakır günde 8 9 saat çalışırım el becerim vardir bilgi verirseniz sevinirim

 333. isatnbul bahçeli evlerdeyim bende bu işi yapmak istiyorum günlük 7 saat ayırabilirim işin tam detayını öğrenebilirmiyim

 334. Mrb ev hanimiyim daha once teksilde calistim makinaciyim ama zaman zaman paketleme bolumundede calistim bu iş tam bana göre gunde 8 saatimi ayirabilirim dönüş yapilirsa sevinirim 👍

 335. Havlu paketleme yapmak istiyorum ev hanımıyım boş zaman çok diyarbakırda yaşıyorum

 336. Gün boyunca müsaitim yapabilirim.

 337. İyi günler iş için daha fazla bilği verir misiniz günlük 5 saatimi ayırabiliriz ev hanımıyım

 338. Merhaba eskisehirde oturuyorum paketleme işlerinden yararlanmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 339. Evde paketleme işi istiyorum ev hanımıyım izmir bayraklıda oturuyorum bu esimin profili onunla iletişime geçiniz lütfen

 340. Merhaba bos zamanları mı değerlendirip evime katkıda bulunmak istiyorum

 341. Havlu paketleme yapmak istiyorum,günde 3-4 saat bu işe ayırabilirim. Muğla Fethiye’de yaşıyorum

 342. Merhaba bende evde ek iş yapmak istiyorum. Ankara Eryamanda oturuyorum. Gunde 6-8 saatimi ayirabilirim. Gerçekten bu işe çok ihtiyacım var. Ev hanımıyım

  • Düzenli ve titiz çalışmayı severim. 20 yillik bir calisma gecmisim var. Son 2 yıldir calismiyorum ev hanimiyim. Evde calisip gelirimin olmasini istiyorum. İzmir – konak ilcesinde yasiyorum.

 343. Ev hanimiyim Yozgat Sorgun da oturuyorum 7 8 saatimi bu işe ayira bilirim işin detaylarını öğrenmek istiyorum

 344. Tülay sarıoğlu

  İstanbul buyukcekmecede oturuyorum daha O nce paketleme işi yaptim

  • adim esra usakta oturuyom 22 yasindayim daha once paketleme isi yaptim elim yatkindir her ise her gun 5 6 saat ise vakit ayirabilirim

 345. Konya da oturuyorum ev hanımıym ek iş yapmak istyrm ihtiyacım var 5 6 saatimi ayırabilirim

 346. Ankarada oturuyorum bende yapmak istiyorum zamanımda hiç sıkıntı yok

 347. Çorum da yaşıyorum 5 saatımı ayırabilirim daha once istanbulda boncuk cok yaptım bunuda yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 348. Ev hanımı yım 6 7 saat vaktim var Afyon’da oturuyorum işe ihtiyacım var

 349. İstanbul sultangazide oturuyorum ev hanımıyım gün boyu yapabilirim daha önce mevlüt süslemeleri nikah şekeri ve evde çeşitli işler yaptım

 350. Kadıköy’de oturuyorum bu işi yapmak için oldukça müsaitim

 351. Merhabalr işe ihtiyacım var günlük 10 saat ve dahada fazlasını ayırabilirim Ankara da oturuyorum

  • Samsun atakent te oturuyorum ek iş olarak havlu katlama işi yapabilirim çünki tekstil işinde çalışıyorum

  • Istanbul ikitellide oturuyorum ev haniniyim tum gun müsaitim 26 yaşındayım bu ise ihtiyacım var layikiyla yaparım teslim ederim donusunuzu bekliyorum

 352. İsmim Belgin izmirde oturuyorum yeni evliyim boş vaktim çok umarım iletişime geçersiniz.

 353. Ev hanımıyım daha önce paketleme yapmadım fakat bu işe 1 gün de 6-7 saatimi ayırabilirim. Birsen Elitok 39 yaşındayım. Ankara da oturuyorum.

 354. ev hanımıyım el becerim vardır günde 5 saat çalışabilirim Ankara etlik de oturuyorum

 355. Kocaeli de oturuyorum, Böyle bir işe çok ihtiyacım var. Her işi layıkıyla yapar teslim ederim, el becerim iyidir.

 356. Ankara Bahçelievlerde oturuyorum, ev hanımıyım. Bu işe 4-5 saatimi ayırabilirim.

 357. Ev hanımıyım 37 yaşındayım havlu paketleme işi yapmak istiyorum el becerim vardır 6-7 saat çalışabilirim iyi akşamlar

  • İzmir de ikamet ediyorum paketleme işini yapmak istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

   • Merhaba. Ben Melike. 49 yaşındayım. Kız meslek lisesi giyim bölümü mezunuyum. Kumaş boyama, dikiş, örgü biliyorum. Elim her işe yatkındır. Balıkesir Erdek’te ikamet ediyorum. Bu işi istiyorum. İstediğiniz süre ne kadarsa o kadar saat bu işi yapabilirim.

   • Ev hanimiyim.Ankara Bahçelievler de oturuyorum.Elim bu tip işlere çok yatkın. Günde 7_8 saat çalışabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim

 358. Ayfer dayan istanbul daha önce bu işi yapmadım ama el becerim var haftaiçi 3 5 saatimi hafta sonu 8 9 saatimi ayırabilirim.

  • Merhaba ben istanbuldan Afife bende bu işi yapabilirim el becerim vardır. Benimde hafta içi 7 saatimi ayirabilirim hafta sonu daha çok vakit ayırırım. Cvp yazarsanız sevinirim

 359. Merhaba ben manisa somadan Nebiye Gürbüz evde iş yapmak istiyorum boş vaktim çok çalışmak istiyorum

  • Muhasebeciyim. Fakat calismiyorum. Evde 4-5 saat kadar çalışabilirim. Bursa Nilufer’ de ikamet ediyorum. Hijyen konusunda takıntılıyım. Elim de bu işlere cok yatkindir.

 360. İstanbul’da yaşıyorum günlük 4-5 saatimi ayırabilirim

 361. Ziraat mühendisiyim emekliyim. Günde 7,8 saat ayırabilirim.

 362. Ankara da oturuyorum. Ev hanımıyım el becerisine yönelik birçok işi evden yaptım bu işide yaparım. İstenilen zamandada teslim ederim.

 363. Samile küçükÖzdemir

  Samile küçükÖzdemir Sinop gerzede oturuyorum
  Bütün gün yapabilirim lütfen geri dönüş yapın.

  • Merhaba Afyonkarahisar da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapabilirim calismiyorum ise ihtiyacım var verdiğiniz işi istediğiniz zamanda teslim ederim cevap yazar mısınız?

  • 17 yaşındayım öğrenciyim açık öğretim den okuyorum tüm gün evdeyim boş vakitlerim var bu işe ihtiyacım var.

 364. İstanbul Kadıköy de ek iş olarak ekibimizle yapabiliriz.

  • Melek Korkut makine teknikeriyim Calismiyorum ev hanimiyim .Gonderilen isi bitirecek kadar vakit ayira bilirim. Istanbul Sancaktepe de oturuyorum.Iyi calismalar…

 365. Ev hanımıyım. Tekirdağ da yaşıyorum. 35 yasindayim. Havlu isini yapmak istiyorum.

 366. Kilis’te yaşıyorum. ev hanımıyım .günde 5 saat kadar çalışabilirim .. daha önce iç giyim böncuk ve pullarla süsleme işi yaptım .kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için gelirim olsun istiyorum.

 367. İş yapmak istiyorum

 368. Ev hanımıyım havlu işini yapmak istiyorum

 369. Merhaba daha önce bu işi yapmadım ama evde devamlı el isleri ile uğraşıyorum.Sadece iş ile ilgili detaylı bilgi verilirse yapabilirim.Gunde 7 ya da 8 saatimi artırabilirim.

 370. Merhaba
  Ev hanımıyım. Havlu işini yapmak istiyorum

 371. Ev hanımı yım şu an evde musaitim.daha önce 5 yıl çiçekçilik yapmıştım.evde havlu işini yapmak istiyorum.

 372. Nuray Şahin. Kayseri. Daha önce evde bluz, kazak, ceket, etek üzerine boncuk işleyip teslim etme işinde çalıştım. Günde 7 saatimi ayırabilirim

 373. Denizli’de yaşıyorum Almanya’da çanta firmasında çalıştım paketleme yaptım ve evde takı bitirme ve paketleme yaptım. Emekliyim 48 yaşındayım günde en az 4-5 saatimi ayırabilirim

  • Mrb İstanbul’da yaşıyorum ev hanimiyim daha önce ürün temizleme işleri yaptım ekibim var bu ve bunun gibi işleri kolaylıkla yapabiliriz

  • Evde havlu katlama işi yapabilirim müsaitim 5 saatimi ayirabilirim Antalya Gazipaşa da ikamet ediyorum bu işe çok ihtiyacım var teşekkür ederim.

  • Merhaba ankarada yasiyorum Ev hanımıyım ve sürekli evdeyim minumum 5 6 saat yapabilirim. El becerim vardır

   • Merhabalar IZMIR MENDERESTE oturuyorum ev hanımıyım günlük 7-8saat ayılabilirim bu is için katlama işi düzen benim işim haftasonlarıda musaitim güvenilir bir is olsun isterim

  • Lüleburgaz da oturuyorum 4 saat ayırabilirim ev hanımıyım daha önce sakız kutusu ve penyelere boncuk diktim

 374. Ankara’da yaşıyorum 18 yaşındayım. Öğrenciyim, çok fazla boş zamanım var ve hem bu zamanı değerlendirip hemde kendimi harçlık çıkartmak güzel olur benim için. El becerim iyidir daha önce nikah şekeri ve altın kurdelesi vs. gibi şeyler yapmıştım bunuda yapabileceğimi düşünüyorum 🙂

 375. Daha önce yapmadim ev hanımıyım cok boş zamanım var..

 376. Aydın el isleri ile ugrasıyorum günlük 8 saat yapabilirim

 377. Ben havlu paketleme işini yapabilirim günde 4 5 saat calışırım

 378. Merhaba günde 5-6 saatimi ayırabilirim ama işin detaylarını öğrenmek istiyorum.

 379. Işe ihtiyacım var tokat merkezde oturuyorum günlük 1 buçuk 2 saat artırabilirim bu ise

  • Evde ek iş yapmak istiyorum el becerilerim vardır Bodrum Muğla’da yaşıyorum günde 8 saat ayıran bilirim

  • İyi günler ben ev hanımıyım daha öncesinde de trikolara boncuk işleme işleri yapmıştım günde 5 saatimi işe ayırabilirim Ankara sincan da ikametgah ediyorum

   • el beceri m var acil işe ihtiyacım var Tokat ikamet ediyorum daha önce tekstil de caliştim evde boncuk işi kenar kıvırma işi gibi bir çok iş yaptım günde 4 saat ayırabilirim

  • İyi günler . Ben ev hanımıyim. Daha önce boncuk işleme işi yapmıştım. Günlük 5/6 saatimi ayıra bilirim. Ankara Keçiören de ikamet ediyorum.

  • K. Maras Elbistan da ikamet ediyorum evde ise ihtiyacım var daha öncede yaptım zamanım çok çocuklarım için istiyorum sizden cvp bekliyorum

  • Izmir karsiyakada yasiyorum ev hanimiyim daha once yapmadim.ama yapabilirim gun boyunca musaitim

  • Merhaba istanbulda yaşıyorum daha önce paketleme işi yapmadım ama buna benzer ısler aldım haftasonu ıkı gun zaman ayırabılırım

   • Merhaba ev hanımıyım Balıkesir Edremitte yaşıyorum özel bir çocuk annesiyim 7 saat boş luğum var işe çok ıh iyarcım var havlu paketleme işi yapmak istiyorum el becerim iyidir temiz ve titiz çalışırım

  • Ev hanimiyim Bursa Mustafa kemal pasada oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

  • Evde paketleme işi yapabilirim.Günlük beş veya altı saat ayırabiliriz paketleme işi için

   • Evde paketleme işi yapabilirim tüm gün boşum ve paketleme tecrübem var tekstil atölyesinde paketlemede çalıştım kendime güveniyorum bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş olursa çok sevinirim Adana Seyhanda yaşıyorum

  • Ek is icin gunde 8-10 saat ayırabilirim.Istanbulda yasiyorum.

  • merhabalar gunde 5 6 saatimi ayirabilirim.5 kişilik ekip olusturabilirim.istanbuldayim
   .

  • Merhaba Hatice ben İstanbul kartalda yaşıyorum hafta içi iki saat hafta sonu beş saat ayırabilirim havlu paketleme işini yapmak istiyorum teşekkürler

  • Ankara pursaklarda oturuyorum gunluk 4 5 saatimi ayırabilirim cok ihtiyacım var ise yapabilirim paketleme islerini donus yaparsanız cok mutlu olurum…

   • Merhaba, adım seda, izmirde yaşıyorum, hemşirelik öğrencisiyim, titiz duzenli ve çalışkan biriyim , eğitim masraflarımı karşılamakta gucluk yaşıyorum. Bu yuzden ek ise ihtiyacim var.

  • Merabalar ben Gaziantepte ikamet edyrm Annem ev hanımı ben öğrenciyim fazlasıyla bos vaktimiz olyr günlük 4-5 saat havlu paketleme işine ayirablrz . Bu işe gerçekten ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim.

   • Ankarada yaşıyorum konfeksiyon mezunuyum günlük 8,10 saat çalışabilirim kızim ünivesite öğrencisi kizimin eğitim masrafları için bu işe ihtiyacım var.

    • İyi günler ben evde çalışmak istiyorum daha önce tekstil fabrikasında çalıştım elim hızlıdır günde 7 8 saat çalışabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

     • İstanbul da yaşıyorum ev hanımıyım bende evde çalışmak istiyorum günde 6 7 saat zamanım var

     • Gün içinde 5-6 saat ayırabilirim daha önce katalog işleriyle ugraştım

     • Merhabalar
      İzmirde oturuyorum 26 yaşındayım. Günümün 6 saatini bu iş için ayirabilirim. Elim hızlı ve düzen,tertip konusunda yetenekliyim. Daha önce el sanatları atölyesinde görev yaptım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir