Anasayfa / Evde ek iş / Evde Sabun Yaparak Para Kazanın
Evde sabun yapma işi

Evde Sabun Yaparak Para Kazanın


Evde el yapımı sabun hazırlayarak bir ayda 1000 TL kazanabilirsiniz.

Özellikle ev hanımları için evde para kazanma yolları oldukça önemlidir. Ufak bir araştırma yaparak, biraz da kişinin yeteneği ve severek yapacağı işler göz önünde tutularak evde para kazanmanın yolları bulunabilir. Çok sayıda ev hanımı bu şekilde iyi kazançlar elde etmeyi başarmıştır. Peki evde sabun yaparak nasıl para kazanılır? Merak edenler ek iş ilanımıza göz atabilir.

Evde sabun yapma

Evde sabun yaparak para kazanmak

Bunun için ilk olarak işi iyi yapabiliyor olmanız gerekmektedir. Gerekli malzemeler elinizin altında mutlaka yer almalıdır. Sabun tozu, koku ve kalıp gibi malzemeler bu iş için yeterli olacaktır. Yapacağınız renkli sabunları değişik kalıplara dökerek farklı konseptler için süsleme sabunlar yapılmalıdır. Renkli tül ve kurdele gibi malzemeler de yine bu işin süsleme kısmını oluşturur. Malzemelerin karışımı ile elde edilen kıvam kalıba dökülür ve donmak üzere bekletilir. Yapım aşaması için internet başta olmak üzere birçok kaynaktan yardım alınabilir. Bu iş zevkli olması yanı sıra yaptıkça el çabukluğu ve yeni fikirler ortaya çıkaran bir iş olmaktadır.

Evde Sabun Yapma İşi

Ev yapımı sabun

İş için belirlenen kişilere istenen modeller ve miktar iletilir. Ödemenin yarısı iş başında yapılır. Siparişler belli günlerde tamamlanır. Yapılan sabun sayısı kadar ödeme alınır. Genel de bu iş için özel günler konseptlerine uygun sabunlar yapılır. Ortalama kişi başına bir ayda 950-1100 TL arası ücret ödemesi yapılmaktadır.

Hazırladığınız sabunların göndermeden önce toplu fotoğrafını rica ederiz. Onaylandıktan sonra en kısa sürede kalan ücret ödenir.

 

Evde Sabun Yapma Ek İşi

İşe talip olan bireyler aşağıdaki forma isim, yaşadıkları şehir ve günlük kaç saat çalışabileceklerini yazabilirler. Tercihimiz ev hanımlarından yana olacaktır.

Evde sabun yaparak para kazanma

Sizin için önerilenler;

3000 TL Ek Gelir

Plastik Kutu Paketleme İşi

Pinterest WhatsApp Messenger Twitter Facebook Paylaşım Evde para kazanmak için plastik kutu paketleme işi yapabileceğinizi ve …

291 cevap bulunuyor.

 1. Bu işi yapabileceğimi düşünüyorum. Çalışmadığım için vaktimiz büyük kısmıNI ayırabilirim.balkısır merkezde oturuyorum.

 2. Bende yapmak ıstiyorum nasıl başvuru yapacam bilenler yazarsa sevinirim

 3. Istanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum ev hanımıyım. gün içerisinde iş yoğunluğuna göre 8-10 saat calışabilirim.

 4. Ev hanımıyım yalovada yaşıyorum günde 6 yada 7 saat bu işle uğraşabilirim isterseniz elipde kurabilirim

 5. Ankara’da yaşıyorum 23 yaşındayım ev hanımıyım daha önce paketleme işi filan yapmadım herhangi bir firmaya ama kendimiz için kokulu sabundan hediyelik süsler yaptım ulaşırsanız sevinirim.

 6. Merhaba, paketleme yapabilirim..

 7. Bursa/Yıldırım Hacivat mah. ikamet etmekteyim 5 kişi ev hanımıyız gün boyu boşuz. Her türlü evde ek iş yapabilriz 😊

 8. Erzincan da yaşıyorum 24 yaşındayım beş kişiyle birlikte çalışabilirim gun içersinde uyku saatine kadar ev işleri haricinde boşum .

 9. Merhabalar ev hanımıyım kocaeli körfezde oturuyorum neredeyse bütün gün boşum bu işi çok muntazam bir şekilde yapacağıma emin olabilirsiniz ekibimde var annem bu işin ustasıdır beraber harika bir iş çıkartabiliriz geri dönerseniz sevinirim

 10. Ev hanımıyım denizlide yasiyorum gunluk 7 saat çalışabilirim

 11. Antalya merkezde oturuyorum. Ev hanımıyım tüm günümü ayırabilirim.

 12. Ben Edremit Balıkesir’de oturuyorum. Ev hanımının. Çalışma saatlerde sinir yok.. Zaten evdeyim. Başka uğraştığını isim yok. Misaitim.
  Kendime güvenirim. İnşaallah yaparım.
  Sizden haber bekliyorum. Saygılarımla Sibel.

 13. İstanbulda yaşıyorum günde 8 saat çalışırım sabun işi benlik.

 14. Paketleme sabun yapımı işi yapmak istiyorum ankara da ikamet etmekteyim.çalışma saatinde sınır yok.en kısa sürede cevap vermeniz dileği ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir