Uykudan Önce İçildiğinde İnceltiyor


Her gece yatmadan önce içeceğiniz bu içecek sayesinde 15 günde yanlardaki yağlardan, göbekteki ve koldaki sarkmalardan kurtulmanız mümkün.

Gündelik kıyafet alışverişleri başta olmak üzere sosyal yaşamda özgüven eksikliğine bile neden olan kilolar sadece bununla sınırlı kalmıyor. Kimi zaman sadece bir kat merdiven bile çıkamayacak kadar yorgun hissediyorsanız ve kilolarınızın sizler için engel teşkil ettiğini düşünüyorsanız çoktan bir yol aramaya başlamışsınız demektir.

Bir çok kişinin yeme alışkanlığınız üzerindeki yorumlarına takılmayın. Çünkü kilo almak yağlı besinlerden kaynaklı olsa da sebebi yeme alışkanlığından oldukça uzaktadır. Sizler de aç kalmak yerine şifalı bitkiler ile hazırlanmış olan kür tarifimi deneyerek hızlı ve sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

Kür içerisinde Kullanılan Malzemeler

  • 3 yemek kaşığı doğranmış maydanoz
  • Yarım yemek kaşığı tarçın
  • 1 yemek kaşığı zencefil
  • 1 çay kaşığı bal.
  • 1.5 bardak sıcak su (kaynayıp soğumuş)
  • 2 yemek kaşığı limon suyu
  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi

Uykuda 15 Günde Yağ Eriten Kür

Bu besinlerin insan derisi altındaki yağların eritimi üzerinde oldukça yüksek oranda etkisi vardır. Bu malzemelerdeki oranlara sadık kalarak istediğiniz zaman kürü hazırlayın.

Malzemeleri karıştırıp ısıttıktan sonra ılık olarak tüketin ve yatın. Yatana kadar su hariç başka bir şey tüketmeyin.

Uykuda Yağ Yakan Kür

Kür hazırlanırken dikkat edilmesi gereken tek şey günlük tüketim oranına bağlı olarak her gün taze hazırlanmasıdır. Tek günlük bir tüketim sonrasında yine kürü hazırlamanız içerisinde bulunan antioksidan maddelerin zarar görmesini engelleyecektir. Çünkü buzdolabına saklansa bile yine de ısıtılması gerekli olan kür ısıtıldığında eski tadından farklı olacaktır. Sizler de yiyerek kilo vermek için hemen bu kürü deneyin.


İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Hazırlanışı ile ilgili daha açıklayı bilgi verirseniz sevinirim 🙂 örneğin kaynatılacakmı rondodanmı geçecek zencefil, tazesimi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?