1 Ayda 20 Kilo Vermek

30 günde 20 kilo nasıl verilir? Kısa sürede zayıflatan bir diyet tarifiyle daha karşınızdayız. Dikkat etmeniz gerekenler ve tüm önerilerimiz bu yazıda…

Doğanın insanlara sunduğu şifa kaynağı insanların düşündüğünden kat ve kat daha fazladır. Kaliteli ve sağlıklı bir şekilde kilo verdiren bitkilerin bulunduğu doğa insanlara her alanda kolaylık ve şifa dağıtıyor. Sosyal yaşamda oldukça monoton bir günlük hayata sahip olan kişiler kilo alımı konusunda daha şanssız. Yapılmayan her bir hareket ek yağ tabakası olarak vücudunuza dönüyor. Bundan kaynaklı olarak bu şanssız kişiler her bir küçük hareketi sanki 10 defa yapıyormuş gibi etki etmesini sağlayan kür tariflerine yöneliyorlar. Sizler de en hızlı şekilde ve sağlık koşullarını da göz ardı etmeyerek zayıflamanızı sağlayan bu kür ile 1 ayda 20 kilo verme işleminin aslında bir hayal olmadığının farkına varacaksınız.

Kür İçerisindeki Malzemeler

  • Yarım bardak su,
  • 1 yemek kaşığı doğal nektar (doğal meyve suyu),
  • 1 yemek kaşığı chia tohumu,
  • 1 bardak limon suyu.

20 Kilo nasıl verilir?

1 Ayda 20 Kilo Verdiren Kür

Yapılması gereken ilk adım chia tohumlarını, ılık ve klordan uzaklaştırılmış pH derecesi de bazal olan yarım bardak kadar su içerisinde 1 sat kadar şişmesini beklemek olacaktır. Bu şekilde oldukça sert bir dış tabakaya sahip olan chia tohumu yumuşak bir dokuya sahip olur ve şişmeye başlar. Şişen chia tohumunun içerisinde bulunan bol oranda besleyici madde içeriğine sahip lifler bu şekilde açığa çıkmaya başlar. Daha sonrasında ise nektar ev limon suyu içeceklerini de tat vermeleri ve yağ yakımını sağlaması için üzerine eklemeli ve rondo’dan geçirip parçalamalısınız.

Nasıl kullanılır?

Günlük olarak hazırlanan bu kürü besleyici içeriğinden dolayı her sabah aç karna tüketilmelidir. Bir ay sonra sizler de değişikliği fark edeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?