Anasayfa / Diyet / 1 Haftada 4 Kilo Zayıflatan Çay Tarifi
Zayıflatan çay tarifi

1 Haftada 4 Kilo Zayıflatan Çay Tarifi


Kısa sürede zayıflamak herkesin hayali ancak çoğu zaman pek mümkün olmuyor. Bu gibi durumlar için 1 haftada 4 kilo verdiren çay tarifi tam anlamıyla imdada yetişiyor diyebiliriz.

Çayı içen hemen herkesin ciddi kilolar verdiği bilindiğinden bu tarifi sizlerle paylaşıyoruz. Düzenli uygulanması halinde pek çok kişi gibi siz de fazlalıklarınıza kısa süreler içinde veda edebilirsiniz. Elbette bu kürleri uygularken diyet ve egzersiz yapmayı da ihmal etmezseniz yaşayacağınız kilo kaybının çok daha fazla olacağını aklınızda tutmalısınız.

1 Haftada 4 Kilo Zayıflatan Çay İçin Malzemeler

  • 2 adet elma
  • 1 limon
  • 1 adet çubuk tarçın
  • Yarım çorba kaşığı tane karabiber
  • Yarım çorba kaşığı tane karanfil

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Limonu ve elmayı kabuklarını soymadan, çekirdekleriyle beraber eşit şekilde 4 parçaya bölün ve diğer malzemelerle beraber yaklaşık 2,5 litre suyun içinde kaynamaya bırakın.

Ara sıra kontrol edin ve elmalar pörsüdüğü zaman ocağın altını kapatıp suyu süzün. Ilıdıktan sonra yemeklerden yaklaşık 15 dakika önce için. Günde 3 kez içilebilen çayın kalan kısmını bir şişeye doldurup buzdolabında saklayabilirsiniz ancak her gün taze olarak hazırlamanız daha da faydalı olacaktır.

Sıcak veya soğuk şekilde içilmesinde herhangi bir sakınca olmayan 1 haftada 4 kilo verdiren çay tarifini kullanmaya başladıktan hemen sonra inceldiğinizi fark edeceksiniz. Çok hızlı şekilde ödem attıran bu çay aynı zamanda içindeki karanfil sayesinde sindirimin rahatlamasını ve bağırsakların düzenli şekilde çalışmasını sağlıyor.

Sizin için önerilenler;

1 ayda 20 kilo verdiren tarif

1 Ayda 20 Kilo Vermek

Toplam:  Pinterest1.2K WhatsApp Twitter29 Messenger 30 günde 20 kilo nasıl verilir? Kısa sürede zayıflatan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçeriği faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)
Kapat