30 Kilo Zayıflatan Kür

Kilo vermenin en etkili yolu bir detoks zayıflama suyu olacaktır. 30 Kilo Zayıflatan Kür sayesinde vücuttaki ödem birikmiş yağ atılır hem zayıflarken hem de dinç bir vücuda sahip olursunuz.Gün boyunca kullanacağınız zayıflama suyu ana ve ara öğünlerinize dikkat ettiğiniz taktirde kilo vermekte size yardımcı olacaktır. Ayrıca gün boyunca 2 litre su içmek fayda sağlayacaktır.

30 Kilo Zayıflatan Kür Nasıl Hazırlanır?

1 tane limon, 4 adet karanfil, 2 adet çubuk tarçın ve 1 litre su yeterli olacaktır.

Zayıflama Suyunun Yapılışı

Kilolardan bahsetmiş olduğumuz zayıflama suyu ile kurtulmak mümkün. Bu esnada spor hareketlerini yapmayı da ertelememek en iyisi olacaktır. Kilo yönünden fazla şikayetiniz varsa diyet ve zayıflama suyunun yanında şekerli yiyecekleri ve beyaz ekmekten uzak durmanız size daha fazla fayda sağlayacaktır.

Tarifimizin yapılışı oldukça kolaydır. 1 litrelik suyumuzu cam bir mataraya doldurduktan sonra içine karanfil ve tarçını atın. Ardından hem limonun suyunu hem de kabuğunu içine atıyoruz. 1 saat kadar beklettikten sonra gün boyu içebilir su azaldıkça malzemelerle orantılı şekilde ilave ederek tüketebilirsiniz. Düzenli tüketildiği takdirde etkisini görmeye başlayacaksınız.

Tarçın, Karanfil Ve Limon Mucizesi

Zayıflama suyumuzda ki malzemelerden bahsetmek gerekirse öncelikle limon gerek insan sağlığı gerekse zayıflamak için ideal bir malzeme olup içerisinde ki flavonoidlerin maddesi kilo almayı engelliyor. İkinci malzememiz karanfil ise vücuttaki toksinleri atar, metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımı sağlar düzenli tüketimde kilo vermekte yardımcı olacağı gibi ekstra olarak diş ve ağız sağlığı açısından da büyük yararları vardır.. Üçüncü malzememiz tarçın ise tam bir yağ yakıcı özelliğe sahiptir ve tokluk hissi yaratır ayrıca tatlı aroması ile şeker isteğini en aza indirger.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir