Anasayfa / Zayıflatan İçecekler / İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı
İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı


Zayıflama konusunda verdiği tariflerle herkesin yakından takip ettiği Dr. İbrahim Saraçoğlu fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için yeni bir zayıflama çayı öneriyor. Diyet ile beraber kombine edildiği takdirde etkili şekilde zayıflamaya yol açan bu tarif aynı zamanda vücudun ihtiyacı olan nemi de sağlaması bakımından bir hayli önemlidir.

Herhangi bir sağlık sorunu olmayan kişiler bu çayı tüketebilirler. Tarifle beraber muhakkak egzersiz yapmak ve doğru beslenmek de kilo vermek konusunda daha iyi sonuçlar almaya neden olacaktır.

Yeme şekli değiştirilmediği durumlarda bile kilo verme konusunda yardımcı olan çay özellikle hipotiroid hastalarının veya sindirim sistemi rahatsızlıkları olanların kullanımına uygun değildir. Zayıflama çayları tüketmeden önce mutlaka hekim kontrolünden geçilmeli ve sağlık durumunun uygun olup olmadığı öğrenilmelidir.

Zayıflatan Çay

Zayıflama Çayı Malzemeleri

  • 1 tatlı kaşığı dolusu yeşil çay
  • 1 tatlı kaşığı dolusu mate yaprağı
  • Yarım tatlı kaşığı kekik
  • Yarım tatlı kaşığı ısırgan yaprağı
  • 1 lt içme suyu

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Çayı Tarifi

Son derece kolay şekilde hazırlanan zayıflama çayı için öncelikle bir su bardağı veya kupanın içine yeşil çayı ve mate yaprağını koyun Ardından kekik ve ısırgan otu yapraklarını da bardağın içine ilave ettikten sonra harmanlayın. Kaynar halde olan 1 litre içme suyunun içine karışımı dökerek ortalama 10 dakika boyunca demlenmesini bekleyerek ılık şekilde tüketebilirsiniz. Günde 3 veya 4 kez içilmesi yeterlidir.

Sizin için önerilenler;

Haftada 5 Kilo Zayıflatan Doğal Kür

Haftada 5 Kilo Zayıflatan Doğal Kür

Hızlı kilo vermek için doğal uygulamaların tercih edilmesi yerine sağlıksız şok diyetlerin tercih edilmesi, kilo verirken sağlığımızın da olumsuz yönde etkilenmesine neden olmaktadır. Aşağıda vereceğimiz hızlı kilo verdiren doğal limon suyu tarifi ile, egzersizlerle birlikte desteklendiğinde hızlı ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir