Anasayfa / Evde ek iş / Evde Anahtarlık İşi Yaparak 1600 TL Kazanın
Ayda 1600 TL Kazandıran İş

Evde Anahtarlık İşi Yaparak 1600 TL Kazanın


Her geçen gün pahalanan hayat ve bitmeyen ihtiyaçlar insanlarda evde ek iş yapma isteğini tetikliyor. Dışarıda çalışma imkanı olmayanlar için evde birşeyler yapma işine yöneltti. Bunlardan birtanesi de evde anahtarlık işi yaparak.

Yapabileceğinize inanıp başlamanız yeterli olacaktır. Öncelikle malzeme temini yapmalısınız. Değişik objeler, süsler belki de daha fazla şeyler. Hepsinin rengi de farklı olmalıdır. Elinize ve hayal gücünüze güveniyor iseniz bu işi yapmama gibi bir neden kalmıyor demektir. İsterseniz işkur kursları takip ederek el becerinizi geliştirebilir ve uzun vadede kazancınızı daha da yükseltebilirsiniz.

Evde Para Kazandıran Anahtarlık İşi

Anahtarlık, hemen hemen herkesin evinde bulunması gereken bir objedir. Evimizin, arabamızın, bisikletimizin anahtarlarının kaybolmaması için takılması zorunlu hale gelen bir gereç haline gelmiştir. Anahtarlar küçük olduklarından çok çabuk kaybolabiliyorlar. Ya da en fazla bir anahtarlıktan sıkılınca daha farklısı takılabilir. Anahtarlık yaptığınız zaman ücreti de diğer işlere göre daha fazladır.

Anahtarlık İşi Ne Kadar Kazandırır?

Oldukça büyük bir sektör olan hediyelik eşya sektöründe çeşitli birçok eşya bulunmaktadır. Bunların en başında ise anahtarlık gelmektedir. Yapılan anahtarlıklar bu gibi yerlerde alıcıları ile buluşmaktadır. Size toplu olarak gelecek siparişleri istenen tarih ve özelliklere uygun şekilde hazırlayabilirseniz siz de aylık 1400-1600 TL arası bir kazanca sahip olabilirsiniz.

Evde anahtarlık yapma işiyle 1600 TL Kazanın

Anahtarlık işinden para kazanım sağlamak değişkenlik gösterebilir. Kazanabileceğiniz paranın miktarı tamamen kişi ile alakalıdır. Kişinin elininin hünerine ve hızına bağlıdır.

Sizden Beklenenler:

 1. Gönderilen malzemeleri uygun şekilde birleştirmek
 2. Jelatin paketlerine koyarak paketlemek
 3. Sayılı şekilde kutulara yerleştirmek
 4. Varsa isteğe göre özel üretim ürünler hazırlamak (artı ücret ile)

Anahtarlık Yapma İşi (1600 TL)

El becerinize, yaratıcılığınıza ve titizliğinize güveniyorsanız aşağıdaki form yardımı ile eve ek iş gönderen firmalara başvuruda bulunabilirsiniz. Lütfen sadece el beceriniz ve bulunduğunuz il hakkında bilgi veriniz.

Sizin için önerilenler;

Evde Mevlüt Şekeri Paketleme İşi

Evde Mevlüt Şekeri Paketleme İşi

Pinterest WhatsApp Messenger Twitter Facebook Paylaşım Hem yapımı kolay hem de evde 1500 TL kazanabileceğiniz ve …

47 cevap bulunuyor.

 1. Merhaba, Ankarada ikamet ediyorum. Işi yapabilirim.

 2. Evde yapılabilen birçok işi yapabilirim iki kişiyiz günlük 8 saat ayırabilirim. Muğla Milas ta oturuyorum. 3. İstanbul maltepe boncuk, makrome, keçe ve daha degişik her türlü anahtarlık yaparım..

 4. Merhaba. 28 yaşındayım ev hanımıyım. Bu iş için gün içinde yeterince vaktim var. Elimden bu tarz işler geliyor.daha önce amigurumi anahtarlık yaptım. Maddi yönden zor durumdayım yardımcı olursanız sevinirim

 5. amigurumi örgü anahtarlık yapıyoruz 2 kişiyiz .

 6. Merhaba nasıl başvurabilirim acaba benim de ihtiyacım var cevap verirseniz sevinirim.

 7. Elimden herşey gelir daha öncede yaptım bu işi ihtiyacım çok elim hızlıdır fazlasıyla yapabilirim lütfen geri dönüş yapın. istanbul

 8. Paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Evde is istiyoruz. 10. Gerekli kurslara gittim. El becerim bir hayli var. Tesbih havlu katlama paketleme yapabilirim. Sartlar nedir? Lutfen yardimci olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir