Evde Kokulu Şişe Doldurma İşi


Evde kokulu şişe doldurma en çok tercih edilen ek iş imkanları arasında yer almaktadır. Günde 1 saat çalışarak ayda 900 TL kazanmanız mümkün. Ev hanımlarına ve öğrencilere verilecek işin detayları…

Günümüzde özellikle ev ve çalışma alanlarında çok tercih edilen ve birbirinden farklı güzel kokuları ile bulundukları ortamı ferahlatan bu kokuların şişelenmesi popüler hale gelmiştir.

Birçok kişi için ek gelir anlamında bir fırsat niteliğinde olan evde kokulu şişe doldurma önemli bir yere sahiptir. Boş zamanların değerlendirilmesi bakımında da bir fırsat olan süs kolonyası doldurma işi, dikkatli ve özenli bir şekilde yapılmalıdır.

Peki, evde nikah kolonyası doldurma işi ile nasıl para kazanılır? Başvuru şartları nelerdir? Dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? İşte detaylar:

900 TL Kazandıran Nikah Kolonyası Doldurma İşi

Evde kokulu şişe doldurma işi dikkatle yapılması gereken bir iştir. Evde kokulu şişe doldurma, çok fazla tecrübe gerektirmez ve özel bir yetenek de gerektirmez. Rağbetin yüksek olduğu evde kokulu şişe doldurma işinde kolonya ve koku kısmı hızlı ve dikkatli bir şekilde dökülmelidir. Ağzı yeterince kapalı olmayan şişelerde koku özelliği kaybolabilmektedir, bu yüzden bu aşamada dikkatli olunmalıdır.

Firmalar bu iş için gerekli olan tüm malzemeleri, ekipmanları ve koku çeşitlerini göndermektedir. Önemli olan istenilen şekilde kokuların şişelere konulması ve ambalajlanmasıdır. İşin zamanında teslim edilmesi de firmaların dikkat ettiği diğer bir noktadır.

Günde 1 saat çalışarak ayda 900 TL Kazandıran İş

Günde 1 Saat Çalışarak Nasıl 900 TL Kazanılır?

Evde kokulu şişe doldurma ek işinde kazanç litre başı ve şişe adetli olarak hesaplanmaktadır. Kazanç, ne kadar şişeleme yapıldığına göre değişmektedir. Ne kadar çok şişeleme yapılırsa kazanç da o derecede artacaktır.

Ortalama günde 1 saat çalışarak ay sonunda 900 TL kazanacak miktara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şirketin sizden bekledikleri:

 • Kokuların siparişe göre şişelere dağıtılması
 • Kokuların birbirine karışmaması
 • Şişelerin temiz olarak teslim edilmesi
 • İstenen adette kutulara yerleştirilmesi

Doldurduğunuz kolonya şişeleri; mevlitlerde, nikahlarda, ev de araçlarda kullanılacaktır.

İşe talip olan hanımlar, beyler, öğrenciler ve emekliler iş başvurusu için aşağıdaki yorum kısmından bulunduğunuz şehri ve kısa başvuru metninizi yazmanız yeterlidir. Başvurular işveren şirketlerce takip edilecek ve gerekli görüldüğü dönemlerde e-mail yolu ile dönüş yapılacaktır.

Şişe ve kokular size adet ve litre bazlı olarak iş başlangıcında gönderilecektir.
ÖNEMLİ UYARI: İnternet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan hiç kimse sizden para talep etmez, etmeyecektir. Size ulaşıp para isteyenlere itibar etmeyiniz.

Evde sabun yaparak para kazanma


İlgili Makaleler

319 Yorum

 1. Ankara da yaşıyorum 39 yaşındayım ev hanımıyım 4 çocuğum var. Bu işe çok ihtiyacım var. Çocuklarımın okul masraflarını karşılamak zor oluyor. Günde 4 ilâ 5 saatimi bu işe ayırabilirim. Titiz ve seri çalışırım. Geri donüş yaparsanız çok sevinirim.

 2. Merhabalar
  Elim yatkındır bir yakınımla bu tarz işleri yapıyorduk evlendim farklı semtte oturmak zorunda kalınca işten ayrılmak zorunda kaldım.Aile bütçesine katkı sağlamak için bu işi istiyorum,istenilen siparişi istenilen adette ve kalite yapabileceğimden hiç şüpheniz olmasın.

 3. Merhaba İstanbul Eyüp alibeykoy kokulu şişe yada baskası farketmez cok rahat ve guzel yaparım Instagramda süs sitem var Bayadır yapamıyorum malzeme alamadım kolonya şişeleri bebek süsleri yaptıgım örnekler var suan bu işe ihtiyacım var

 4. Merhabalar istanbul sefaköyde oturuyorum aile katkısında yardımcı olmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 5. Ankarada yaşıyorum 4 kişilik bir aileyiz ek işe ihtiyacımız var elimiz çabuktur hızlı iş cıkartırız fırsat verirseniz sevirim

 6. Merhabalar Antalya da yaşıyorum.Daha önce bir çok organizyancuda bu tarz çalıştım.İşte hızlı ve sorunsuz olacağıma inanıyorum.Kendime güveniyorum.

 7. Muğla’da yaşıyorum iki tane çocuğum var ve bu işe ihtiyacım var olursa sevinirim teşekkürler.

 8. Ben Adanada yaşıyorum. Evde ek işe ihtiyacım var koku lisesi havlu katlama gibi işler yapabilirim.

 9. Merhaba ben Zonguldak’ta yaşıyorum öğrenciyim bu işi istiyorum yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 10. Acil bu işi istiyorum lütfen cok ihtiyacim var deneyimliyim daha oncedende yaptim bu isi hemen donuş yaparmisiniz

  1. Merhaba koku şişesi ve havlu paketleme yapabilirim yıldırım bursada oturuyorum

 11. İstanbulda ikmaet ediyorum elim gayet seri ve düzenli çalışma konusunda iddialıyım dönüş yaparsanız çok sevinirim çok ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İçeriği faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)
Kapat

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?