Evde Kokulu Şişe Doldurma İşi


Evde kokulu şişe doldurma en çok tercih edilen ek iş imkanları arasında yer almaktadır. Günde 1 saat çalışarak ayda 900 TL kazanmanız mümkün. Ev hanımlarına ve öğrencilere verilecek işin detayları…

Günümüzde özellikle ev ve çalışma alanlarında çok tercih edilen ve birbirinden farklı güzel kokuları ile bulundukları ortamı ferahlatan bu kokuların şişelenmesi popüler hale gelmiştir.

Birçok kişi için ek gelir anlamında bir fırsat niteliğinde olan evde kokulu şişe doldurma önemli bir yere sahiptir. Boş zamanların değerlendirilmesi bakımında da bir fırsat olan süs kolonyası doldurma işi, dikkatli ve özenli bir şekilde yapılmalıdır.

Peki, evde nikah kolonyası doldurma işi ile nasıl para kazanılır? Başvuru şartları nelerdir? Dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? İşte detaylar:

900 TL Kazandıran Nikah Kolonyası Doldurma İşi

Evde kokulu şişe doldurma işi dikkatle yapılması gereken bir iştir. Evde kokulu şişe doldurma, çok fazla tecrübe gerektirmez ve özel bir yetenek de gerektirmez. Rağbetin yüksek olduğu evde kokulu şişe doldurma işinde kolonya ve koku kısmı hızlı ve dikkatli bir şekilde dökülmelidir. Ağzı yeterince kapalı olmayan şişelerde koku özelliği kaybolabilmektedir, bu yüzden bu aşamada dikkatli olunmalıdır.

Firmalar bu iş için gerekli olan tüm malzemeleri, ekipmanları ve koku çeşitlerini göndermektedir. Önemli olan istenilen şekilde kokuların şişelere konulması ve ambalajlanmasıdır. İşin zamanında teslim edilmesi de firmaların dikkat ettiği diğer bir noktadır.

Günde 1 saat çalışarak ayda 900 TL Kazandıran İş

Günde 1 Saat Çalışarak Nasıl 900 TL Kazanılır?

Evde kokulu şişe doldurma ek işinde kazanç litre başı ve şişe adetli olarak hesaplanmaktadır. Kazanç, ne kadar şişeleme yapıldığına göre değişmektedir. Ne kadar çok şişeleme yapılırsa kazanç da o derecede artacaktır.

Ortalama günde 1 saat çalışarak ay sonunda 900 TL kazanacak miktara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şirketin sizden bekledikleri:

 • Kokuların siparişe göre şişelere dağıtılması
 • Kokuların birbirine karışmaması
 • Şişelerin temiz olarak teslim edilmesi
 • İstenen adette kutulara yerleştirilmesi

Doldurduğunuz kolonya şişeleri; mevlitlerde, nikahlarda, ev de araçlarda kullanılacaktır.

İşe talip olan hanımlar, beyler, öğrenciler ve emekliler iş başvurusu için aşağıdaki yorum kısmından bulunduğunuz şehri ve kısa başvuru metninizi yazmanız yeterlidir. Başvurular işveren şirketlerce takip edilecek ve gerekli görüldüğü dönemlerde e-mail yolu ile dönüş yapılacaktır.

Şişe ve kokular size adet ve litre bazlı olarak iş başlangıcında gönderilecektir.
ÖNEMLİ UYARI: İnternet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan hiç kimse sizden para talep etmez, etmeyecektir. Size ulaşıp para isteyenlere itibar etmeyiniz.

Evde sabun yaparak para kazanma


İlgili Makaleler

358 Yorum

 1. Merhaba. Mimarlık öğrencisiyim. El yatkınlığım var. Bu işi yapabilmek için yeterli vaktim de var. Diyarbakır da yaşıyorum. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 2. antalya da yaşıyorum ise ihtiyacım var temiz titizimdir lütfen geri dönüş yapilmasi rica olunur gün ici müsaitim

 3. Merhaba, turizmciyim fakat pandemiden dolayı izindeyim. Bu iş için yeterli boş vaktim var. Severek ve titizlikle yapıcağımı düşündüğüm bir iş benim için. Kendime ek gelir sağlamak da avantajı olarak görüyorum. İstanbul Beyoğlu bölgesinde ikamet etmekteyim.

 4. Öncelikle saygılar sevgiler…
  Edirnede Yaşıyorum . Boş Zamanlarımı Değerlendirmek istiyorum Zaman Kaybı Bana Gelir Elde Ettirmez Ve Hayatıma Birşeyler Katmaz Aileme destek olmak isiyorum 16yaşımdan beri çalışıyorum katkım olsun diye sorumluluk bilincinde bir kişiyim boş zaman kayıplarını benden çok şey götürdüğüne inanıyorum ve aileme ek gelirde katkıda bulunmak onlara mahçup olmamak istiyorum işimi güzel yaparım tam vaktinde herşeyi yetiştiririm o kadar insan içinden seçilmem mümkünmüdür bilmiyorum ama eğer şansım varsa olursa çok mutlu olurum sizlerin sayesinde seçsenizde seçmesenizde saygı duyarım ama seçerseniz pişman olmassınız özenli titiz biriyim bugünkü işini yarına bırakma sözününde olduğu gibi kendimi çok sıkar verdiğim sözü yerine getirirm karşı tarafı mahçup etmiyim diye inşallah bana şans verirsniz ihtiyacım çok var bu işi yapabilirim bana güvenin sizlerden haber bekliyor olacağım efendim

 5. Merhaba, çocuk gelişim mezunuyum. El becerim çok yüksek. Dikkatli ve titizim. Bu işi çok istiyorum lütfen geri dönüş sağlayın. İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum.

 6. Merhaba, evden çalışmak için yeterli vaktim bulunmaktadır. Özenli ve dikkatli çalışırım. İstanbul esenyurtta yaşıyorum. Dönüş yapılması ricamdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?