Sitemiz, kimseden iş karşılığı para talep etmemektedir. Lütfen sizinle iletişime geçerek para isteyenlere itibar etmeyiniz.
Yaşanabilecek olumsuz durumlarda sorumluluk kabul edilmeyecektir.
Sitemiz, kimseden iş karşılığı para talep etmemektedir. Lütfen sizinle iletişime geçerek para isteyenlere itibar etmeyiniz.
Yaşanabilecek olumsuz durumlarda sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Evde Yastık Yapma İşi


Evde ek iş yapmak isteyenler için 1000 TL kazandıran evde yastık yapma işi ilanımız için detayları okuyunuz.

Son yıllarda değişen yaşam koşullarının getirisi ile bir aileyi geçindirmek ya da hane içinde bütçeyi sağlamak zorlaşmış durumdadır. Bu gibi nedenler ya da birikim amaçlı gibi sebeplerden ötürü, ek iş yapan insan sayısı da artış göstermektedir.

Özellikle ev hanımları aile bütçesine destek sağlamak amacı ile kendilerine bir kazanç kapısı aramaktadır. Bu konuda farklı uğraşlar veren insanlar olduğu gibi yapılan işler ise oldukça da talep görmektedir.

Ek iş ilanı

Son Zamanların En Popüler İşi Evde Yastık Yapma

Siz de evde bir şeyler yaparak aile ekonomisine katkı sağlamak istiyor iseniz bu haberimiz tam size göre. Özellikle evde dekoratif yastık yapma işi oldukça popüler hale gelir iken, hem kadınlar hem de erkekler için oldukça iyi koşullarda bir ek gelir sağlamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra, insanların el yapımı yastıklara olan merakı ve bir emek olduğu için huzur verici şeklinde tanımlaması bu ürünlere olan rağbeti arttırmaktadır. Unutmayın ki en güzel işler insanların memnuniyeti üzerine kurulmaktadır. Yaptığınız işe inancınız ve güveniniz tam ise, ürünlerinize olan ilgi artacaktır ve buna bağlı olarak kazandığınız gelirde de bir artış olacaktır.

Evden para kazanma

Sizde el yeteneğinize güveniyor iseniz, eviniz de kendi belirleyeceğiniz çalışma saatleri ile yastık süsleme işi veya doğal yastık yapma işi tam size göre olabilir. Üstelik kendinizi geliştirerek farklılıklar yaratabileceğinizi ve bu sayede her kesimden kazanç sağlayabileceğinizi de unutmayın.

İlana başvuru yapmak için;

Aşağıdaki forma Adınızı, yaşınızı ve günde kaç saatinizi ayırabileceğinizi yazmanız gerekir. Lütfen telefon numaranızı yazmayınız.


İlgili Makaleler

300 Yorum

 1. *Bu işe çok ihtiyacım var.
  *Gün içinde boşum 100 kutudan daha fazla yapacağıma inanıyorum.
  *Acil dönüş yapmanızı bekliyorum.

 2. Merhabalar Bursa yıldırım da oturuyorum 31 yaşındayım ev hanımıyım gün de 9 saatimi verebilirim

 3. Ezgi
  30 yaş
  8 saatimi ayirabilirim
  Boncuk
  Nikah şekeri
  Sabun
  Ve paketleme
  Buzdolabı süsü hepsini yapabilirim

 4. Selamlar,Örgü dantel örmeyi biliyorum.Kirada oturuyorum.Üniversitede okuyan çocuğum için göndereceğiniz dantel,oya,örgü vs işi yapmak istiyorum.Sürekli evde olduğumdan boş vaktim çok.

 5. Bütün gün evdeyim. Günümün yarısından fazlası zaten bişeyler örerek ya da dikerek geçiyor. Bu yeteneğmin bana kazanç sağlamasını çok isterim. Dekoratif yastık yapmakta oldukça hızlı olacağımı biliyorum. Üstelik bu işe ihtiyacım da var. Lutfen benimle iletişime gecin..

  1. Eşim emekli gecinemiyoruz mutfağa desek olmak istiyorum acil ihtiyacimiz var lütfen bilgi vetirmisiniz

  1. Ev hanımıyım. Kiracıyım paraya ihtiyacım var . 29 yaşındayım. 4-5 saat gerekirse 24 saatimi ayırırım

  2. MUĞLA/Dalaman da yaşıyorum el yeteneğim çok çok iyidir örgüyü çok seviyorum beni çok rahatlatıyor günlük 8 saat ölebilirim dönüş yaparsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim

  1. İzmir Karşıyaka da yaşıyorum. 49 yaşındayım emekliyim. Ciddi temiz düzenli dikkatli ve disiplinli bir insanım. Geri dönüşünüzü bekliyorum.
   Teşekkürler.

   1. 33 yaşındayim bartinda oturuyorum 8 saatimi ayirabilirim ev hanimıyim bu işe ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Ev hanımıyım boş zamanlarımda yastık süsleyerek hem kendimi geliştirmek adına hemde evime ek katkı sağlamak adına bu işi yapmak istiyorum,kiracıyım eşim asgari ücret çalışıyor 1 yaşında kızım var ve bu işe çok ihtiyacımız var…

 7. Günde 3 saatimi bu iş için ayırabilirim.72 yaşındayım ev hanımıyım.Ankara’da ikamet ediyorum.

 8. Filiz Baruk. 31 yaşındayım. Izmirde oturuyorum. Bu işi yapmak istiyorum. Rıca etsem yardımcı olur musunuz?

 9. Balıkesir burhaniye de oturuyorum annem ile ben yastık işi veya diğer işler hangisi olursa yaparız günün bütün saati evdeyiz çok ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapın

 10. Balıkesir burhaniye de oturuyorum yaşım 32 günün 12 saati çalışabilirim evde cevap yazabilir seniz sevinirim

 11. Merhaba 48 yaşındayım ev hanımıyim örgü işine talibim gereken bilgiyi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Havlu katlama için 6saatimi ayırabilirim.Farklı el işleri de yapabilirim. El işlerini severim.El sanatları bölümünü okudum.

 12. Yastık yapma isi icin gunluk 8 saat ayirabilirim Tokat turhalda yasiyorum bana ulaşırsaniz cok memnun olurum

 13. Bende 1 çocuk annesiyim hatay/İskenderun da ikamet ediyorum el işim çok iyidir. Türkiye in her yeri için mi ilanınız anlamadım ama ne kadar gerekirse zaman ayırırım.

  1. Antalyada oturuyorum yastık işi magnetler her türlü el işi yapıyorum ilgilenirseniz memnun olurum

 14. Afyon karahisardan yazıyorun 44 yaşındayım ev hanımıyım cok fazla boş zamanım var benimde pilastik katlama işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 15. 19 yasındayım mevlit sekeri paketleme işi yapabilirim 12 saatimi ayırabilirim bu işe ihtiyacım var

 16. Merhaba.. 26 yaşındayım.. Amigurumi ve örgüye dair herşeyle ilgileniyorum.. 2 çocuğum var ve ek gelire gerçekten ihtiyacım var ev hanımıyım .. Günde 5-6 saatimi ayırabilirim.. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum..

 17. 30 yasindayim konya merkez günün her saati yapabilirim ev hanimiyim el isinse çok becerikliyim

  1. Ankara da ikamet etmekteyim 6 saatimi yastık işine ayirabilirim. Tasarım okuyorum ve dikiş dikiyorum aktif olarak

 18. Istanbulda yasıyorum 35 yaşındayım evde boncuk isi yapiyorum orgu isi de biliyorum gun 8.9 saat ayirabilirim.

 19. Merhabalar Samsunda yasiyorum evde yastik konserve ne olursa yapabilirim hatta toplu arkadas grubumuz var her turlu sparisi alabiliriz gunde 6-7 saatimi ayirabilirim ihtiyacim var

 20. Merhaba günde 5 saatimi ayırabilirim 27 yaşındayım örgü yapmayı çok seviyorum

 21. Bende rahatlıkla bu işe vakit ayılabilirim dönüş yaparsanız sevinirim ankara etimesgutta yasiyrm

 22. 43 yasındayım 5-6 saat ayırabilirim elim hızlıdır tığ ve şiş işinde iyiyimdir

 23. 20 yaşındayım ev hanımıyım süre kısıtlamam yok el işleriyle ilgiliyim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 24. 40 yaşındayım hızlı örerim zamanında teslim ederim. Çevrem geniştir örer ördürürüm

 25. Merhaba ben Hayriye el işlerini yapmayı seviyorum günlük 8_9 saat ayırabilirim Tarsus ta yaşıyorum.41 yaşındayım.

 26. Merhaba ismim Hayriye el işlerini seviyorum Tarsus ta yaşıyorum günlük 8 _ 9 saat ayırabilirim

 27. 50 yaşındayım orgu yapmayı seviyorum istenilen siparişleri zamanında yetiştirebilirim.

 28. İsmim sakine 30 yaşindayim ev hanimiyim günlük8 saat evde ek iş yapabilirim istanbulda yaşıyorum/esenyurt

 29. Edirne kesanda ikamet ediyorum saat sınırlaması yok elimden geldiğince yaparım ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 30. 29 yaşındayım el yapımı bir çok şeyi ev dekorasyonum için yapıp kullandım ek iş olarak seve seve yaparım

 31. Ben 28 yaşındayım ve günde 10 saat çalışarak bir çok işi yapabilirim yetenekli ve atik biriyimdir siparişleri zamanda yetistiririm hiç şüpheniz olmasın

 32. Istanbulda oturuyorum ,41 yaşındayım günde 5,6 saatimi ayırabilirim. Ya da ne kadar gerekiyorsa yastık işini yapabilirim örgü ve dikiş biliyorum . Cevap verirseniz sevinirim

 33. Kendi tasarımlarım mevcut daha oncede bu konuyla ilgilenmiştim Kusadasi ndayim günde 6 saat ayırarak üretebilirim iletişime geçerseniz tasarımlarımı paylasabilirim.

 34. Ben de emekçi bir ev hanımıyım, üretmeye her zaman vakit ayrırım. Herhangi bir sınırlamam yok. Şimdiden teşekkürler.

 35. İsmim Gizem yaşım 26 günlük 8 saat vakit ayırabilirim. Ek işe ihtiyacım var el becerim çok iyidir dönüş yaparsanız sevinirim.

 36. İyi günler örgü işlerine elim yatkındır daha öncedrn örüp sattığımda oldu. Kütahyada yaşıyorum güne 14 saatimi ayırabilirim yetilecek işkeri yetiştiririm

 37. ismim ayşe 23 yaşındayım örgü örme hayranıyım günlük mutlaka 4 saatimi ayırırım daha önce yastık yelek sveet kazak battaniye ve amugrumi ördüm örebilirim

 38. Evden yastık yaparak yada evden iş ilanları gurubuna uygun ne iş olursa yapabilirim. İki çocuk annesiyim. Günde 6 saat zaman ayırabiliriz.

 39. 48 yaşındayım ihtiyaca göre esnek saatlerde çalışabilirim. İstanbul Beykoz’da oturuyorum. Gerekirse yanımda yardım edebilecek kişilerde var.

 40. 43 yaşındayım. Antalyada yaşıyorum. Zaman sınırım yok. Aldığım işi zamanında yetiştiririm. Dönüşünüzü bekliyorum.Elim örgüye dikişe yatkındır.

 41. Örgü işini severek yapıyorum. Gece gündüz farketmez her zaman uğraştığımız, severek yaptigimiz işler. Bende istiyorum.

 42. Merhaba ben istanbul beykozda oturuyorum 25 yasindayim günde 7 8 saat ayırabilirim. Kaynanamla beraberde yapma sansim var. Zaman skntim yok gereken isi gereken surede yetistirebilirim. Yardimci olursaniz sevinirim

 43. İstanbul Bostancı da oturuyorum.Banka emeklisiyim paketleme davetiye ve şeker süsleme işlerine talibim.Gunde 5 saatimi ayirabilirim

 44. Bursa’da oturuyorum 38 yaşındayım ev hanımıyım yastık örme işine talibim ne kadar örülmesi gerekiyorsa o kadar Zaman ayiririm

 45. Denizlide oturuyorum örgü islerinde iyiyim 55 yaşındayım 7 8 saat rahatlıkla yapabilirim.

 46. Arzu şeker 47 yaşındayım evde iş yaparak destek olmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim İstanbul’da yaşıyorum

 47. Buse özkarakoyuncu 25 yaşındayım ise gerçekten ihtiyacım var elimden geleni yaparim ilginize teşekkür ederim

 48. İyi günler.En az 8 saatimi ayırabilirim.Hatta ekip de kurabiliriz.32 yaşndaym.Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 49. Önceliğim işimdir almış olduğum adeti eksiksiz teslim ederim gerekirse sabaha kadar çalışıp siparişi teslim ederim

 50. Merhaba Yaşım 32 Ankara’da ikamet etmekteyim. Bu ve evden yapılacak işler için günlük 10-12 saat ayırabilirim.

 51. El sanatları mezunuyum elim hızlı vede pratik izmirde yaşıyorum 25 yaşındayım tüm günümü bu işe ayırabilirim

 52. Merhaba, İzmir’de oturuyorum 39 yaşımdayım evde örgü yastık yapma işine 8 saatimi ayirabilirim.

 53. merhaba ,istanbul Anadolu yakası altintepede ikamet etmekteyim.39 yaşındayım. günde 7 saat çalışabilirim

 54. 44 yasindayım gunde 5 saat belki daha fazlasini ayirabilirim. Butun el isleriyle aram iyidir. Orgu taki nikah sekeri susleme isleri yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim.

 55. Izmir’de oturuyorum. 44 yaşındayım. Örgü ve nakış yapıyorum. Günde 7-8 saat evde çalışabilirim.

 56. Ankara batıkentte oturuyorum, evhanımıyım evde 5 saatime yastık yapmak süslemek için ayırabilirim..üniversitede ikiz okutuyorum, acil ihtiyacım var, çok tşk ederim.

 57. Buse 28 yaşındayım antalyada yaşıyorum günluk 5 6 saatimi ayırabilirim amigurumi oruyorum bu ısıda yapabilirim orguye aşığım dönerseniz sevinirim

 58. İzmirde oturuyorum düzenli ve düzgün çalışmalar yaparım olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim

 59. Bu işe ihtiyacım var. 37 yaşındayım. Günde 7,8 saatimi ayırabilirim. Mersin de yaşıyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 60. Bende evde yastık davatiye paketleme Mevlüt şeleri yapabilirim yapmak da çok istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 61. Merhaba KONYA DA yaşıyorum
  Evde yapabileceğim iş arıyorum gece gündüz yapa bilirim çalışma sıkıntım Yok Dönüş yaparsanız sevinirim

 62. Geliboluda ikamet ediyorum 40 yaşındayım sürekli örebilirim burada yapabilecek çok bayan var aileme katkıda bulunabilirim

 63. Ayşenur akpınar
  5-6 saatimi ayırabilirim
  Örgü örmeyi seviyorum ve elim pratiktir öğrenciyim ek işe ihtiyacım var

 64. 28 yaşındayım gün içinde en az 13 saatimi ayırabilirim. Gerekirse fazla mesai ile siparişleri i tam vaktinde yetiştiririm.

 65. Bu iş tam benlık. Bı ekıple serı uretım yapabılırım. Erzurum dayız. Sanayı sektorunun gelişmemiş oluşundan dolayı evde iş ımkanı cok az burda. Istedıgınız sayıda yapabılırız.

 66. 38 yaşındayım. Orguyu severım. Nekadar gerekırse yapabılırım. Ekıp te kurabılırım. Yanı 10 kişi ıle serı uretım yapabılırım…

 67. Orgu yastiklardan orebilirim.
  Gunde 5-8saatimi ayirabilirim.Ayrica istediginiz farkli tig veya sis orgu siparislerinizide alirim. Resimden ornek cikarabilirim.
  Bu ise gercekten cok ihtiyacim var.

 68. Merhaba ben de bu işi yapmak istiyorum.
  Günde 3 saatimi ayırabilirim. Haftasonları tüm günümü ayırırım.
  30 yaşındayım

 69. Biz 2 arkadaş benzer bir iş yapıyoruz 36 yaşindayiz dekoratif süsler yapıyoruz zamanımız böyle geçiyor

 70. Adım, Ada. 32 yaşındayım. Günde 9 saatimi örgü yaparak geçiriyorum. Acil işe ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim.

 71. Merhaba izmir Bergama’da yaşıyorum.45 yaşındayım.
  Boş vakitlerim oldukca el el üstünde oturmayı sevmediğimden birşeyler üretmek örgü örmek beni dinlendiriyor hem ruhen hem bedenen…Bilgi verirseniz sevinirim Teşekkür ederim Saygılar

 72. Amigurumi de dahil olmak üzere tığ, şiş işi yaparım. İstanbul’da ikamet ediyorum, en hanımıyım. Yaş 30.

 73. Ankarada yaşıyorum 48 yaşımdayım evde işe ihtiyacım var yastık yapabilirim iş hakkında bilgilendirirseniz sevinirim el işkerinde becerikliyim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 74. 36 yaşımdayım. Günde 5 saat ayırabilirim. İşin detayı hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. Malzemelerin nasıl karşılanacağı (ören kişi tarafından mı yoksa sizin tarafınızdan mı), sadece örgü mü yoksa içi doldurulmuş yastık mı? Şartlar uyarsa neden olmasın.

 75. 45 yaşındayım el emeği işler yapıyorum sayfam var bayan çantası ve her türlü örgü yapıyorum ve bu sizin bu güzel yapmış olduğunuz ev hanimlarina ek iş için Teşekkür ederim dönüş yaparsanız çok Mutlu olurum
  Çünkü gerçekten ihtiyacım var

 76. Ben Guldane Mersin de oturuyorum Gerekli zamanı ayırabılırım. İş hakkında bilgi almak istiyorum
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 77. 31 yaşındayım osmaniyede ikamet ediyorum işleri yapabilirim en az 7 8 saat ayıtabilirim dikiş makinam ve gereçlerim mevcut

 78. Merhaba ben 55 yasindayim yillarim orgu ormekle gecti yani cokca vakit var bende talibim bu ise tsk ler

 79. Detaylı bilgi verebilirmisiniz ben de yapmak istiyorum.İstanbul da oturuyorum ev hanımıyım günde 6 7 saat ayırabilirim 27 yaşındayım

 80. Merhaba. Evde el emeği her türlü işi yapabilirim. Örgü, paketleme …. Günde 12- 14 ayırabilirim.Teşekkür ederim

 81. İstanbul Avrupa yakasındayım 30 yaşındayım. Örgü işinden iyi anlarım 5 saat ayırabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim..

 82. Sümeyra 28 yaşındayım 8 saat çalışabilirim lutfen geri dönüş yapın el becerim cok ıyidir .

 83. Adım yıldız 32 yaşındayım istenilen kadar zaman ayırırım vaktim var bu işe çok ihtiyacım var

 84. Ben cansu 18 yaşındayım hamileyim bütün günüm boş evdeyim sürekli her türlü iş elimden gelir mersin mut ta yaşıyorum.

 85. Satı ben 41 yaşındayım tüm gün boşum evde yapacak iş arıyorum. Her türlü nakış örgü gelir elimden.

  1. Merhaba bende evde paketleme işi istiyorum .2 senedir yazıyorum ama herhangi bir geri dönüş olmadi įstanbul/tuzlada oturuyorum 8 saat günde ayirabilirim

 86. Dekoratif yastık, sabun işi vs ek gelir olsun diye evde yapmak istiyorum. Hangi iş olursa zamanında bitirebilirim. En az 7-8 saat zaman ayırabilirim

 87. 7 saatimi ayirabilirim. El orgum yatkindir. Cocukluktan beri her model el isini ordum ve biliyorum. 22 yasindayim. Evliyim. 1 cocuk annesiyim.

 88. Aydın’da yaşıyorum, günde en az 8 saatimi bu işe ayırabilirim. 38 yaşındayım. 533 714 32 80

  1. Merhaba bende Diyarbakır da oturuyorum size dönüş oldu mu acaba bende yastık işi yapabilirim kendime de yastıklar yapıyorum çünkü çok vaktim var hem de çok seviyorum

 89. Sürekli örgü yaparım ztn evde heryer örgü dekorlarla dolu mutlaka cokca vakit ayırabiliyorum.

 90. Bu işi elimden geldiğince profesyonel bir şekilde yapacağıma inanıyorum. Beni bilgilendirirseniz sevinirim. Nereden nasıl alacağıma dair dönüş yapabilir misiniz rica etsem

   1. Mersin’de yaşıyorum.gunluk 8 saatimi çok rahat ayirabilirim.dikis makinamda mevcuttur.el isinede yatkinligim vardir

  1. İzmir’de oturuyorum günde 5 6 saatimi ayırabilirim gerçekten ihtiyacım var bu işe dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Yaşım 49 günde 5 saatimi ayırabilirim örgü örmeyi seviyorum ankara / polatlıda yaşıyorum ev hanımıyım.

  2. Yaşım 32 zaman sıkıntım yok evdeyim yapabilirim seviyorum el becerisini eskişehir’de yaşıyorum.

 91. Yaşım 28 istanbuldayım günde 12 saat evde iş yapabilirim sürekli örgü örüyorum bana acil ulaşabilirsiniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
İçeriği faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)
Kapat
Kapalı