12 Günde 5 Kilo Verdiren İçecek

Kısa sürede doğal yollarla zayıflamak isteyenler için zayıflatan içecek tarifini paylaşıyoruz. 12 günde 5 kilo vereceğiniz ve muhteşem bir lezzet keşfedeceğinizi de garanti ederiz.

Çünkü metabolizmanız hızlanacak ve siz istediğiniz kiloya daha hızlı kavuşacaksınız. Yaz hızla yaklaşırken ve biz bikini nasıl giyeceğimizi düşünürken tabi ki zayıflama yolunda giden her adım bizi daha da mutlu eder.

Zayıflatan İçecek Tarifi İçin Malzemeler

  • 4 tane çubuk tarçın
  • 1 tane Limon
  • 2 tane yeşil elma
  • 1 litre su

12 günde 5 kilo nasıl zayıflanır?

12 Günde 5 Kilo Zayıflatan İçecek Nasıl Yapılır?

Malzemeler her an elinizin altında bulunan malzemeler ve siz kolaylıkla bu tarifi hazırlayacaksınız. Her gün taze taze yapıp tüketebileceğiniz ve hatta günlük hayatınızda da alışkanlık haline gelebilecek eşsiz bir tariftir.

12 gün boyunca beslenme düzeninize çok dikkat etmelisiniz. Hamur işi, pilav, makarna, şeker, asitli içecekler ve bu tarz zararlı besinler olmamalı. Yani 12 gün dişinizi sıkmalısınız. Zaten 12 günün sonunda da alışkanlık haline gelecek olan sağlıklı beslenme şekli ile hayatınıza devam ederseniz, verdiğiniz kiloları koruyabilirsiniz. Gün içerisinde en az 30 dakikalık bir yürüyüş yapmalısınız. Sabah ya da akşam fark etmez. Ama hayatınızda hareket hep olmalı.

Öncelikle elma ve limonları güzelce yıkayın. Kabuklarını soymayın. İnce ince dilimleyip 1 litre suyun içine atın. 4 tane tarçını da suyun içine ekleyin. En az 12 saat en fazla gece bekleyen suyu dolapta saklayın. Her gün akşam bu tarifi yaparak, istediğiniz kadar kilo verebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir