Anasayfa / Diyet / 12 Günde 5 Kilo Verdiren İçecek
12 günde 5 kilo zayıflatan içecek tarifi

12 Günde 5 Kilo Verdiren İçecek


Kısa sürede doğal yollarla zayıflamak isteyenler için zayıflatan içecek tarifini paylaşıyoruz. 12 günde 5 kilo vereceğiniz ve muhteşem bir lezzet keşfedeceğinizi de garanti ederiz.

Çünkü metabolizmanız hızlanacak ve siz istediğiniz kiloya daha hızlı kavuşacaksınız. Yaz hızla yaklaşırken ve biz bikini nasıl giyeceğimizi düşünürken tabi ki zayıflama yolunda giden her adım bizi daha da mutlu eder.

Zayıflatan İçecek Tarifi İçin Malzemeler

  • 4 tane çubuk tarçın
  • 1 tane Limon
  • 2 tane yeşil elma
  • 1 litre su

12 günde 5 kilo nasıl zayıflanır?

12 Günde 5 Kilo Zayıflatan İçecek Nasıl Yapılır?

Malzemeler her an elinizin altında bulunan malzemeler ve siz kolaylıkla bu tarifi hazırlayacaksınız. Her gün taze taze yapıp tüketebileceğiniz ve hatta günlük hayatınızda da alışkanlık haline gelebilecek eşsiz bir tariftir.

12 gün boyunca beslenme düzeninize çok dikkat etmelisiniz. Hamur işi, pilav, makarna, şeker, asitli içecekler ve bu tarz zararlı besinler olmamalı. Yani 12 gün dişinizi sıkmalısınız. Zaten 12 günün sonunda da alışkanlık haline gelecek olan sağlıklı beslenme şekli ile hayatınıza devam ederseniz, verdiğiniz kiloları koruyabilirsiniz. Gün içerisinde en az 30 dakikalık bir yürüyüş yapmalısınız. Sabah ya da akşam fark etmez. Ama hayatınızda hareket hep olmalı.

Öncelikle elma ve limonları güzelce yıkayın. Kabuklarını soymayın. İnce ince dilimleyip 1 litre suyun içine atın. 4 tane tarçını da suyun içine ekleyin. En az 12 saat en fazla gece bekleyen suyu dolapta saklayın. Her gün akşam bu tarifi yaparak, istediğiniz kadar kilo verebilirsiniz.

12 günde 5 kilo zayıflatan içecek tarifi

Tarifi değerlendirin
recipe image
Tarif Adı:
12 Günde 5 Kilo Verdiren İçecek
Tarih:
Oylar
3.51star1star1star1stargray Based on 35 Review(s)

Sizin için önerilenler;

Uyurken zayıflatan greyfurt karışımı

İç – Uyu – Zayıfla

Pinterest WhatsApp Messenger Twitter Facebook Daha önce uyuyarak zayıflama yöntemini duydunuz mu? Hazırlayacağımız yağ yakan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Günde 5 Kilo Verdiren İçecek

Kısa sürede doğal yollarla zayıflamak isteyenler için zayıflatan içecek tarifini paylaşıyoruz. 12 günde 5 kilo

Faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)

Paylaşmak istemiyorum.