13 Nisan A101

A101’in son zamanlardaki en avantajlı aktüel ürünleri sizleri bekliyor. 13 Nisan kataloğunu sizler için inceledim.

13 Nisan 2017 A101 kataloğu yine indirimlerle dolu. Tüm ürünleri sizler için inceledim, araştırdım, kendi tecrübelerim ile sizlere bildiklerimi aktardım. Tek isteğim paranızın kıymetine yakışır ürünler satın alabilmeniz. Bereketli alışverişler dilerim.

A101 4 kapaklı dolap

Her evin ihtiyaçlarını görecek özelliklere sahip bu çok bölmeli dolap ile mutfaklarınız daha derli toplu olacak. Fırın gözü ile de çok şık görünen dolabın genişliği 56 cm. Yüksekliği 165 cm ve derinliği 32 cm. Sizin de mutfağınızda bu dolaba uygun yer varsa ve boyutları size yeterliyse 4 kapaklı bölmeli mutfak dolabı tavsiye ediyorum. Ayrıca 8 taksit fırsatı da mevcut.

Samsung Mikrodalga Fırın

2 yıl garantisi, 20 litre iç hacmi ile birçok ihtiyacınızı giderebilecek Samsung markalı mikrodalga fırınlar sizin de çok işinize yarayacak. İhtiyacınız varsa bu fiyata kaçırmamanızı tavsiye ederim. Ayrıca kredi kartına da 6 taksit yapılabiliyor.

A101 13 Nisan Kataloğu

13 nisan a101 aldın aldın

Katlanabilir masa

Yaz ayları da yaklaşıyorken balkonlar için harika bir seçenek olabilir bu masa. Hem hafif hem az yer kaplıyor. Fiyatı da uygun. 110×60 cm ölçülerinde.

A101 4 katlı metal raf

Hem şık görünen hem de çok portatif bir ürün olan bu metal raf ile küçük malzemeleri ya da araç gereçleri mutfakta çok şık biçimde konumlandırabilirsiniz. Fiyatı da özelliklerine göre uygun.

2. sayfayı görmek için tıklayınız
0/5 (0 Reviews)

1 2 3 4 5 6 7Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir