13 Ocak Bim Aktüel

13 Ocak Bim Aktüel Kataloğu yayınlandı. Sizler için her ürünü tek tek inceledim ve araştırdım.

Her hafta kaliteli alışveriş yapabilmeniz adına katalogları inceleyerek sizlere tavsiyelerde bulunuyorum. Attığınız mesajlar ve yorumlar ile beni çok mutlu ediyorsunuz. Eğer aklınıza takılan bir şey olursa lütfen yorum kısmına yazın, birlikte yardım edelim. 13 Ocak Cuma tarihinda BİM marketlerinde bulabileceğiniz indirimli aktüel ürünler:

Fakir Dik Durabilen Süpürge

800 Watt çekim gücü bulunuyor. Günlük işlerin birçoğunu görebilecek kapasitede. Uzun süreli kullanımlarda biraz ısınabilir ama durma, bozulma gibi bir durum olmaz. 1 litrelik toz haznesi var. Bu da sizi 2-3 hafta götürür. Fiyatı da bence fena değil. 84,50 lira ve taksit seçenekleri de bulunuyor.

Mega Baskık Tencere BİM

Çok ilgi gören bu tencere tipini bu hafta da BİM’de görüyoruz. 13 ocak bim aktüel ürünlerinden biri olan basık tencere modeli çelik kaplamaya sahip. Paslanmama özelliği var. Kapaklı olarak 64,50 TL ücretle satılacak. Taksit seçeneği bulunmuyor.

Bonera Seramik Derin Tencere

Seramik tencereleri çok seviyorum. Çok şık ve kaliteli görünüyorlar. Bu tencere de o tipte bir şey. Hem derin hem de idare edecek derecede genişliği var. 22 Cm genişliği bulunan seramik tencere bimde satılacak. Fiyatı ise gayet uygun.

Çocuk Svitleri

5 yaş ile 10 yaş arasında kız erkek için kalın dayanıklı giysiler. Fiyatları da iyi.

Havlulu Mutfak Önlüğü BİM

Bence çok gerekli bir ürün. Bulaşık ya da yemek yapma sırasında ellerinizi kurulamak istediğinizde havlu aramak zor oluyor. Onun yerine bu ürünü tercih edebilirim.

Kadın Erkek Bereler

Fiyatları gayet uygun. Kalitesini kontrol ederek anlayabiliriz.

Isı ve Nem Ölçen Dijital Saat

Bim’de bu hafta en beğendiğim ürünlerden biri. Hem dijital saatli olmalası hem de farklı özelliklerinin bulunması güzel. Fiyatı da bence uygun. Siz de kontrol etmelisiniz.

Banyo Takımı Üçlü

Bu klozet takımı görünüşe göre çok güzel. Kalitesini de elle kontrol ettikten sonra kesinlikle almanızı öneririm. Fiyatı çok iyi çünkü.

Termal Ev Patikleri

Bu hafta 4,95 TL’ye satılacak.

DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAN 2 NUMARALI SAYFAYA TIKLAYINIZ

1 2 3Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?