Anasayfa / Diyet / 7 Günde 3 Kilo Verdiren Su Diyeti
1 Haftada 3 Kilo Zayıflatan Nohut Su

7 Günde 3 Kilo Verdiren Su Diyeti


Hazırlayacağınız su sayesinde bir haftada 3-4 kilo zayıflayabileceğinizin farkında mısınız? Hem de kolay ve etkili bir şekilde. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için buyurun tarifimize…

Kilo problemi, pek çoğumuzun zaman zaman yaşadığı çözüme kavuşturulması kısmen zor olan problemler arasında yer almaktadır. Almış olduğumuz kilolar, fazla olduğu zaman bu durum hem bizim için sağlıksızdır, hem de estetik açıdan kendimizi çok rahatsız hissedebiliriz. Kilo probleminiz varsa ya da birkaç kilo vermek istiyorsanız, 7 günde 3 kilo verdiren su diyetini tercih edebilirsiniz.

1 Haftada 3 Kilo Verme

Malzemeler:

  • Yarım su bardağı nohut
  • 2 su bardağı sıcak su

Nohut suyu ile zayıflama

Tarif oldukça basit. Yalnızca bir kap ve biraz da nohuda ihtiyacınız var. Nohut oldukça önemli bir besin maddesi olmakla beraber, yağ yakımı ve süreçleri de oldukça hızlandıran unsurlar arasında yer almaktadır. 7 gün içerisinde 3 kilo vereceğiniz bu yöntem çokça talep görmektedir.

Göz kararı olarak alacağınız nohudu bir su kabı içerisinde bekleyin. Nohutlar önceden ıslatılmış olabileceği gibi, direkt olarak da su içerisinde atılabilir. Geceden koyacağınız nohut ve su karışımını sabaha kadar üstü kapalı bir şekilde dışarıda bekletin. Ertesi sabah nohut ve su karışımını doğrudan içebilirsiniz. Ancak yemekten yaklaşık yarım saat kadar önce içmeye özen gösterin. Günde yaklaşık iki defa kahvaltılardan ve akşam yemeklerinden önce tüketebilirsiniz. 1 hafta kadar tüketip bir hafta kadar ara vermeniz gerektiğini de belirtelim. Tarif, pek çok kişinin favorisi olmakla beraber, kilo vermek isteyen hanımlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Siz de tercih edebilirsiniz.

Sizin için önerilenler;

Zayıflatan Safran Çayı Tarifi

Tığ Gibi Yapan Safran Çayı

Pinterest WhatsApp Messenger Twitter Facebook Paylaşım Bel incelten, yağ yakımını hızlandıran ve hızlı kilo vermeyi destekleyen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir