Anasayfa / Diyet / 7 Günde 3 Kilo Verdiren Su Diyeti
1 Haftada 3 Kilo Zayıflatan Nohut Su

7 Günde 3 Kilo Verdiren Su Diyeti


Hazırlayacağınız su sayesinde bir haftada 3-4 kilo zayıflayabileceğinizin farkında mısınız? Hem de kolay ve etkili bir şekilde. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için buyurun tarifimize…

Kilo problemi, pek çoğumuzun zaman zaman yaşadığı çözüme kavuşturulması kısmen zor olan problemler arasında yer almaktadır. Almış olduğumuz kilolar, fazla olduğu zaman bu durum hem bizim için sağlıksızdır, hem de estetik açıdan kendimizi çok rahatsız hissedebiliriz. Kilo probleminiz varsa ya da birkaç kilo vermek istiyorsanız, 7 günde 3 kilo verdiren su diyetini tercih edebilirsiniz.

1 Haftada 3 Kilo Verme

Malzemeler:

  • Yarım su bardağı nohut
  • 2 su bardağı sıcak su

Nohut suyu ile zayıflama

Tarif oldukça basit. Yalnızca bir kap ve biraz da nohuda ihtiyacınız var. Nohut oldukça önemli bir besin maddesi olmakla beraber, yağ yakımı ve süreçleri de oldukça hızlandıran unsurlar arasında yer almaktadır. 7 gün içerisinde 3 kilo vereceğiniz bu yöntem çokça talep görmektedir.

Göz kararı olarak alacağınız nohudu bir su kabı içerisinde bekleyin. Nohutlar önceden ıslatılmış olabileceği gibi, direkt olarak da su içerisinde atılabilir. Geceden koyacağınız nohut ve su karışımını sabaha kadar üstü kapalı bir şekilde dışarıda bekletin. Ertesi sabah nohut ve su karışımını doğrudan içebilirsiniz. Ancak yemekten yaklaşık yarım saat kadar önce içmeye özen gösterin. Günde yaklaşık iki defa kahvaltılardan ve akşam yemeklerinden önce tüketebilirsiniz. 1 hafta kadar tüketip bir hafta kadar ara vermeniz gerektiğini de belirtelim. Tarif, pek çok kişinin favorisi olmakla beraber, kilo vermek isteyen hanımlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Siz de tercih edebilirsiniz.

7 GÜNDE 3 KİLO ZAYIFLATAN NOHUT SUYU TARİFİ

Tarifi değerlendirin
recipe image
Tarif Adı:
7 GÜNDE 3 KİLO ZAYIFLATAN NOHUT SUYU
Tarih:
Oylar
3.51star1star1star1stargray Based on 31 Review(s)

Sizin için önerilenler;

İştah kesen zayıflatan içecek tarifi ve kullanımı

İştah Kesen, Zayıflatan İçecek Tarifi

Pinterest895 WhatsApp Messenger Facebook28Toplam 923 Diyet yaparken en çok zorluk çekilen durumların başında iştah kontrolü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)

Paylaşmak istemiyorum (biraz bencilce)