Bu Tarifler Sizi de Zayıflatacak!

Milyonlarca insanın yararlandığı tarifleri bir araya getirdik. Sağlıklı ve güvenle zayıflamak, kilo vermek ve göbek eritmek istiyorsanız en etkili kür tarifleri, detokslar sizler için özenle seçildi.

Haftada 5 Kilo Zayıflatan Mucizevi Tarçın Kürü

1 haftada 5 kilo verdiren tarçın kürü ile metabolizmanız hızlanır ve kolayca kilo verirsiniz. Yatmadan önce ve aç karnına tüketilmesi gereken kürü su ve tarçınla hazırlayabilirsiniz.

1 Haftada 5 Kilo Zayıflatan Süt ve Yeşil Çay Kürü

Zerdeçal, süt, yeşil çay ve limonla hazırlanan kürü sabahları aç karnına tüketmek gerekiyor. Haftada 5 kilo zayıflatan kür aynı zamanda metabolizmayı hızlandırıyor ve güçlendiriyor. Vitamin ve mineral açısından da son derece zengin olduğundan bağışıklığı güçlendiriyor.

Zayıflatan Kür Tarifleri

Zayıflatan Baharatlı Kür

Zencefil, limon, tarçın ve pul biberi karıştırıp hazırlanan kür sayesinde vücudun bağışıklığı artar ve kilo vermek kolaylaşır. Ödem attırdığı gibi, bağırsakları düzenlemeye yardımcı olur. Aç karnına tüketilmelidir.

Tarçınlı Süt İle Zayıflama Kürü

Toz tarçın ve az yağlı süt ile hazırlanan kür sayesinde insülin direnci kırılır ve kan şekeri düzenlenmiş olur. Diyet yapanlar için daha hızlı kilo vermeyi sağlayan kür içerdiği yüksek protein sayesinde mideyi daha geç terk eder. İştahın azalmasını sağlar ve zayıflatır. Diyabet hastaları da uygulayabilir.

Yağ Yaktıran Sarımsak ve Elma Sirkesi Kürü

Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden önce tüketilmesi gereken kürü sarımsak ve elma sirkesiyle hazırlamak gerekir. İştahı baskılayan kür aynı zamanda kilo vermek konusunda yardımcıdır ve düzenli uygulandığında ayda 8 kilo verilebilir.

Zayıflatan Ceviz Suyu Kürü

Bir bardak suyun içine koyulan cevizi sabaha kadar bekletip ertesi gün aç karnına suyunu içip, cevizini yiyerek zayıflamak mümkün. Kolesterolü de dengeleyen zayıflama kürü aynı zamanda kabızlığı önler ve bağırsakların çalışmasını sağlar. Zayıflatan ve metabolizmayı hızlandıran kür aynı zamanda göbek bölgesindeki yağların yakılmasını da kolaylaştırır.

Zayıflatan Maydanoz Kürü

Su, limon ve maydanoz kullanılarak elde edilen kür sayesinde ödem atmak son derece kolaydır. Zayıflatan maydanoz kürünü sabahları ve öğlenleri aç karnına içmek gerekir. C vitamin bakımından yüksek değerlere sahiptir ve bağışıklık sistemini de güçlendirir.

Zayıflatan Yeşil Çay ve Elma Kürü

Çubuk tarçın, elma, yeşil çay ve limonla hazırlanan kür antioksidan özelliklere sahiptir ve içeriğinde bolca mineral, vitamin bulunur. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeyi kolaylaştırır.

Göbek Yağlarını Eriten Kür

Zerdeçal, yeşil çay ve limon suyu kullanılarak kolayca hazırlayabileceğiniz kür zayıflamak isteyenler için oldukça idealdir. Göbek yağlarını yakan ve iştah azaltıcı etkisiyle de bilinen kürü diyet esnasında ek olarak da uygulayabilirsiniz.

Zayıflatan Yoğurtlu Maden Suyu Kürü

Maden suyu, yoğurt, kepek ve tarçınla hazırlanan kür protein bakımından oldukça zengindir. Midede uzun süre kalması nedeniyle tokluk hissi yaratır ve diyet yapanlara yardımcı olur. Aç karnına 1 bardak içildiğinde iştahı baskılar ve kilo vermeye yardımcı olur.

Toksinleri Attıran ve Zayıflatan Lahana Kürü

Suda haşlanan beyaz lahana kürü toksin atıcı özelliğinin yanı sıra zayıflama konusunda da çok etkilidir. Ödem söktüren ve metabolizmayı hızlandıran kürü sabahları ve akşamları aç karnına tüketmek önemlidir.

Zayıflatan Maydanoz Limon Detoksu

Su, limon ve maydanoz ile hazırlanan kür sabah ve akşam aç karnına tüketildiğinde kilo vermek için etkilidir. Vücutta biriken ödemlerin ve toksinlerin atılmasına katkıda bulunur. Bağışıklık sistemini güçlendirirken mineral, vitamin açısından zengin olmasıyla da sağlıklı bir detokstur.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir