Göbek Eriten Salatalık Çayı Tarifi

Kilo verirken özellikle göbek bölgesinde biriken yağları yakmak isteyenlere göbek eriten salatalık çayı tarifi hazırladık!

Aşırı hareketsiz bir yaşam, fazla karbonhidrat ve şekerli besinler tüketmek, yeterli miktarda su içmemek gibi nedenlerden ötürü göbek bölgesinde yağlanmalar meydana gelir. Beslenmeye dikkat etmek, her gün düzenli egzersiz yapmak ve doğal detoks yöntemlerinden faydalanmak göbek yağlarından kurtulmayı hızlandırır.

Göbek yağlarını daha hızlı yakabilmek için evde kolayca hazırlayabileceğiniz salatalık çayından yararlanabilirsiniz. Son derece etkili bir yöntem olmasının yanı sıra düşük kalorisi ve sağlıklı bir çay olması ile de diyetinize yardımcı olacaktır. Sindirimi kolaylaştıran salatalık çayı hem metabolizmanızı hızlandırır, hem de yağlarınızı hızlı yakmanızı kolaylaştırır.

İşte göbek yağlarını eriten salatalık çayı tarifi:

Malzemeler:

  • 1 lt su
  • 2 çay kaşığı zencefil
  • 1 orta boy salatalık
  • 10 sap taze nane
  • 1 limon

Göbek Eriten Salatalık Çayı

Limonu ve salatalığı ince dilimler halinde kesin ve ağzı geniş bir sürahiye yahut şişenin içine atın. 2 çay kaşığı zencefil ve saplarıyla beraber naneyi de ekleyin. Üzerine 1 litre su ilave ettikten sonra karıştırıp bir gün dinlendirin. Çayınız içilmeye hazırdır.

Diyet süresince her gün taze olarak hazırladığınız bu çayı içerek hem vitamin, mineral takviyesi alır, hem de günlük su tüketiminize yardımcı olursunuz. Şişedeki çay bitene kadar gün içinde farklı saatlerde tüketmeniz halinde göbek bölgenizdeki yağların hızla yok olacağını gözlemleyebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir