Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi

Göbeğinden kurtulmak isteyenler buraya!

Hızlıca kilo vermek ve özellikle göbeğinizdeki yağlanmadan kurtulmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Garantili şekilde göbek eriten yoğurt kürü ile karşınızdayız. Yoğurt kürü en çok diyetlerde kullanılan ve hızlı sonuç alınan kürlerin başında geliyor.

Zayıflamanın en önemli tarafı öbeği olanların göbeklerinden kurtulmasıdır. En çok dikkat çeken yer olduğu için özellikle insanlar en çok göbeklerinden şikayet ediyor. Bu tarif ile siz de istediğiniz sonuca hızlıca ulaşabilirsiniz. Haftalık ortalama 2 kilo verebileceğinizi düşünürsek ve bunun yanına birde küçük yürüyüşler ve günde 2 litre su tüketimi eklerseniz daha hızlı sonuç almak kaçınılmak olacaktır.

Göbek Eriten Mucizevi Yoğurt Kürü Malzemeler;

  • Yağsız yoğurt
  • 1 çay kaşığı zerdeçal
  • 1 çay kaşığı zencefil
  • 1 çay kaşığı toz tarçın

Garantili Göbek Eriten Yoğurt Kürü Tarifi

Kürün tadı hem güzel hem de yapımı kolay. Hemen gelin başlayalım!

1 çay kaşığı zerdeçal, 1 çay kaşığı zencefil ve 1 çay kaşığı toz tarçını bir kasenin içinde karıştırın ve üzerine 2 çorba kaşığı yoğurt ekleyin. Yemeklerden 30 dakika önce bu karışımı hep yemelisiniz. Özellikle akşam yemeğinden önce 3 kaşık yoğurt olarak tüketebilir ve kendinize başka bir şey yiyecek bir yer bırakmamalısınız.

Ayrıca herhangi bir mide problemi yaşamamak için ise günde 2-3 litre su tüketmelisiniz. Ayrıca günde 2 bardak yeşil çay ya da tarçın, mısır püskülü, kiraz saplı çay karışımı hazırlayarak günde 2 bardak içebilirsiniz. Böylece hem metabolizmanız hızlanır hem de muhteşem bir diyet ile istediğiniz kiloya inebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir