Kalça – Göbek Eriten Kür Tarifi

Kalça ve göbek bölgesinde biriken fazlalıkları size sunacağımız yağ yakma kürü sayesinde azaltabilirsiniz. Kalça Ve Göbek Yağlarını Yok Eden Kür Tarifi

Diyet ve egzersiz eşliğinde kürü uygulamanız halinde kısa sürede daha etkili sonuçlara alacaksınız. Düzenli şekilde uygulandığında zayıflamak isteyen kişilerin göbek ve kalça bölgesindeki yağlardan daha hızlı kurtulduğu görülmüştür. Diyetisyen önerisi olan bu tarif kilo verme konusunda hamile bayanlar için de son derece idealdir. İşte uygulayanların hızla kilo verdiği kür tarifi:

Kür Tarifi Malzemeler

  • 1 şişe sade maden suyu
  • 1 adet küçük boy salatalık
  • Yarım adet limon

Göbek eriten kür

Kalça ve Göbek Yağlarını Eriten Kür Tarifi

Salatalığın organik olması önemlidir. Maden suyu için de Beypazarı markasının sade olanını kullanabilirsiniz.

Önce bir su bardağının içine maden suyunu boşaltalım ve içine yarım adet limonun suyunu sıkalım. Ortalama 6-7 dakika kadar beklettikten sonra salatalığı da doğranmış olarak içine koyalım. 3-4 dakika daha bekletelim.

Bu karışımı yemek yediğimiz esnada 2-3 yudum içelim ve bardaktaki salatalıkları da yiyelim.

Gün boyunca tüm öğünlerde bu karışımdan içip salatalıkları yerseniz kilo verme konusunda hızlıca yol almanız mümkün olacaktır. Karışımın en büyük etkisi tokluk hissi vermek olduğundan fazla yemenizin de önüne geçecektir. Öğünlerle beraber tükettiğiniz gibi isterseniz ara öğün olarak da içebilirsiniz. İsteyenler içine nane veya sevdikleri başka baharatları da ekleyebilirler.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir