Leblebi Diyeti

Leblebi diyeti nasıl yapılır? Leblebi diyeti kaç gün sürer? Leblebi diyeti hakkında merak ettiğiniz her şey burada!

Leblebi diyeti nasıl yapılır? Leblebi diyeti kaç gün sürer? Leblebi diyeti hakkında merak ettiğiniz her şey burada!

Leblebi diyeti ile zayıflamak mümkün. Her gün düzenli aralıklar ile sağlıklı bir şekilde tüketeceğiniz leblebi fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Hızlı şekilde kalıcı kilo vermek ve istediğiniz kiloya kavuşmak için Leblebi Diyetine hemen göz atmalısınız. Hem tok tutucu özelliği hem de hafif olması ile çok tercih edilen leblebi, günlük hayatınızda belki de yanınızdan ayırmamanız gereken kuruyemişlerin başında gelmektedir.

Leblebi Diyeti Nasıl Yapılır?

Leblebi diyeti hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar burada. Hem karnınız acıkmayacak hem de fazla kilolarınızdan kolaylıkla kurtulacaksınız.

Bu diyet listesi ile 3 günde kalıcı ve sağlıklı kilo verebilirsiniz. Diyet listesi ve ayrıntıları yazımızda…

Leblebi Diyetini Kaç Gün Yapmalı?

Leblebi diyetini en fazla 3 gün yapmalısınız. Hem bedenen yorulmamak hem de sağlığınızı bozmamak için 3 günden fazla sürdürmemelisiniz. 4.gün kendiniz için en uygun olan beslenme şekline karar vermeli ve verdiğiniz kiloları geri almamak için beslenmenize düzenli şekilde devam etmelisiniz.

leblebi diyeti

Leblebi  Diyeti Malzemeleri

  • Leblebi
  • Organik limon ( 5 tane )

Nasıl Hazırlanır?

2,5 litre suyun içine 5 tane limonun suyunu sıkınız. pH değeri yüksek olan su kullanmanızda fayda vardır. Bunun için musluk suyu değil damacana su kullanmanızı tavsiye ederiz. Şeker ya da tuz kesinlikle eklenmemeli. 3 gün boyunca sabah, öğle ve akşam 1 bardak leblebi yiyin ve yanında da limonlu su için. Bunların dışında herhangi bir şey yememelisiniz. Ayrıca gün içinde de bol bol su tüketmelisiniz.

Leblebi diyeti sadece 4 gün yapmalıdır. 4.günün sonunda normal beslenmenize devam etmelisiniz. Bu diyetin hemen ardından 4.gün aslında yoğurt ağırlıklı bir beslenme tercih etmelisiniz. Hem metabolizmanız daha hızlı çalışır hem de dengeyi sağlamış olursunuz.

Limonlu su diyeti ve Leblebi diyetinin asıl amacı antioksidan özelliğinden yararlanarak daha hızlı kilo verebilmenizdir.

Leblebinin Faydaları

Leblebi zararlı kolesterolü düşürür, düzene sokar, vücudunuzda bol bol demir ve mineral oluşumunu sağlar. Leblebi oldukça tokluk hissi verir. Leblebi detoksu ve limon suyu bu aşamada size en hızlı kilo verdirmeyi sağlayacak olandır.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir