Anasayfa / Diyet / Maydanoz Kürü

Maydanoz Kürü


Detoks görevi gören Maydanoz sayesinde kısa sürede 4 kiloya kadar zayıflamak için diyet listesini okumanızı tavsiye ediyoruz.

Neredeyse her yemeği ve salatayı süsleyen bir bitki olan maydanoz aynı zamanda içeriğinde bulunan zayıflamaya yardımcı etken maddeler sayesinde kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Doğal zayıflama yöntemlerinde biri olan maydanoz ile siz de kısa sürede 3-4 kiloya kadar zayıflatacak.

Aynı zamanda cildi güzelleştirme, adet düzensizliklerine ve bağışıklık sistemine iyi gelen antiseptik özelikle taşıması ve bunun yanı sıra vücudu mikroplardan da temizler.

Maydanoz Kürü Tarifi?

Maydanoz idrar söktürücü ve bağırsak düzenleyici etkisi sayesinde adeta bir Detoks görevi görerek sizin zayıflamanızı sağlar. Bedenin daha genç ve sağlıklı kalmasını ve dinç olmasını sağlayan maydanoz sayesinde siz de kolaylıkla kilo verebilirsiniz. Maydanoz vücudu yabancı kimyasal maddelerden de arındırması bakımından son derece önemlidir. Kan dolaşımını ve kanı durultucu etkisi ve tansiyonu düşürücü etkisi sebebiyle kalbin yorulmasını da engellemektedir. Vücutta biriken fazla tuzu ve yabancı maddeleri dışarı atar bu şekilde daha kolay sindirim sağlamanıza sebep olur.

Maydanoz Detoksu

Maydanoz detoksu iki yöntem ile hazırlanabilir.

1- Maydanozu blenderdan geçirip detoks suyu hazırlayabilirsiniz.

2- Kaynayan suyun içine atıp bir süre kaynatabilirsiniz.

Malzemeler:

  • Çeyrek demet maydanoz
  • 1 su bardağı su

Maydanozun Faydaları

Maydanoz sadece zayıflatıcı bitki olarak bilinmekle birlikte pek çok konuda da vücuda son derece iyi gelen bir besindir. İçeriğinde B1, A, B3, E ve C vitaminleri bulunan bunun yanı sıra magnezyum, fosfor, sodyum, bakır ve kalsiyum, kükürt gibi maddeleri yoğun miktarda da içermektedir.

4 Kilo Zayıflatan Maydanoz Kürü Tarifi

Tarifi değerlendirin
recipe image
Tarif Adı:
Maydanoz Kürü
Tarih:

Sizin için önerilenler;

Kışa Özel Zayıflama Kürü

Kışın Zayıflatan Yoğurt Kürü

Pinterest231 WhatsApp Messenger Facebook29Toplam 260 Muhteşem bir kür ile karşınızdayız. Kışın fazlalıklardan kurtulup göbek eritmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)

Paylaşmak istemiyorum (biraz bencilce)