Sabah 5 Diyeti Yapanlar – Yorumlar

Sabah 5 Diyeti nedir? Sabah 5 diyeti yapanların yorumları ve deneyimleri…

Belkıs K.

Merhaba. Daha önce pek çok diyet denedim ancak bir sonuç alamadım. Vermem gereken 7-8 kilo fazlalığım vardı ve bende sabah 5 diyetini deneyeme karar verdim. 1 haftada tam 3 kilo verdim. Biraz ara verdikten sonra 1 hafta tekrar deneyeceğim ve bir 3 kilo vermeyi daha hedefliyorum. Umarım başarılı olurum tekrar.


Ceyda H.

Hamlelik kilolarımdan bir türlü kurtulamamıştım. Doğum yapalı 1 yıl oldu ve bende sabah 5 diyeti yapmaya karar verdim. Gerçekten yazdığı gibi haftada 3-4 kilo vermek mümkün. Bu sabah tartıldım ve tam 2,800 zayıflamışım. İnanamıyorum bu kadar kısa sürede verdiğime. Bence çok başarılı bir diyet.


Melike A.

27 yaşındayım ve son 2 yıldır aldığım kiloları vermeye çalışıyorum. Spordan nefret ediyorum. Bunun için kolay bir şekilde zayıflama yöntemli ararken sabah 5 diyetini buldum. 1 haftada 2 kilo verdim bile. Şimdi 1 hafta ara verip tekrar yapacağım. Böylece yaza kadar fazla kilolarımdan kurtulmayı başarabilirim.


Tuğçe K.

Özellikle bel ve karın çevremdeki kilolardan çok şikayetçiyim. Ne kadar diyet yaparsam yapayım bir türlü buralardan zayıflayamıyordum. Sabah 5 diyetini 1 haftadır uyguluyorum ve tam 2,5 kilo vermişim. Üstelik karnım git gide zayıflıyor. Çok memnunum.


Duygu T.

Kesinlikle işe yarıyor. Ben hem spor yapım hem de sabah 5 diyetini yapmaya başladım. 1 haftada 3 kilo yok oldu gitti. Aslında önce inanamamıştım. Ama sonra fark ettim ki hızlıca zayıflamaya başlıyorsunuz. Yaz gelmeden kesinlikle denemelisiniz.


Emine Ü.

45 yaşındayım ve fazla kilolarımdan kurtulmak için spor yapmak çok yoruyor. Daha kolay bir yöntem ararken bu diyeti buldum ve uyguladım. Zaten tansiyonumda hep yüksekti, limonlu suyu içince düzene girdi ve 1 haftada 2 kilo verdim. Sabah erken kalkıp birde yürüyüş yapıyorum. Gerçekten sonuç muhteşem.


Mustafa M.

Eşimle bu diyeti yapmaya karar verdik. Zaten sabah 6 da uyanıp işe gidiyorum. 5e kalkıp limonlu suyum ile güne başlıyorum. Yaz gelmeden ikimizde bu diyet sayesinde istediğimiz kiloya inebiliriz. 1 hafta oldu başlayalı 2 kiloya yakın zayıflamışım. Eşim 3 kilo verdi bile.


Gamze O.

18 yaşındayım ve zayıflamak için çok çaba sarf ediyorum. Ama yemeyi de seviyorum. Yaz gelmeden zayıflamam gerek bunun için bu diyeti yapmaya karar verdim. Annem her sabah 5te beni uyandırıp, limonu suyumu içiriyor. Hatta benimle birlikte o da yapıyor. 4.gündeyiz 1 kilo vermişi bile. Bakalım 1 hafta sonunda neler olacak.


Özlem C.

1 haftada 3 kilo vereceksin deseler inanmazdım. 2 yıldır denemediğim diyet kalmadı. Aylarca uğraşıp 2-3 kilo anca verebildim. Ama sabah 5 diyeti ile 1 haftada 2 kilo verdim. Üstelik sadece yürüyüş yaptım ve diyette ne yazıyorsa uyguladım. Bence mükemmeli bir diyet.


Hacer T.

8 ay önce doğum yaptım ev artık emziremiyorum bunun için diyete de kolaylıkla başlayabildim. Doğum kilolarımdan hemen kurtulmam gerek. Bunun için böyle hızlı sonuç veren bir diyet arıyordum ve buldum. 1 haftada 3 kilo birden gitti ama nasıl gitti inanamıyorum. Çok mutluyum, diyete devam.

SABAH 5 DİYET LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir