Spor ve Diyet Yapmadan Yağ Yakma

Yoğun zamanlarda spora imkan bulamayanlar ve yağ yakmak isteyenler için harika bir çözüm. Spor ve diyet yapmadan yağ yakmak için bu karışımı içebilirsiniz..

Vücutta biriken zararlı yağların birçok hastalığa neden olduğu bilinir. Aynı zamanda biriken yağların sebebi de hastalıklar olabilir. Uzun vadede kalp hastalığı, üreme sorunları, hipertansiyon ve metabolik bozukluklara sebep olan basen ve mide çevresindeki aşırı yağlanmadan bir an önce kurtulmanızda yarar var. Astım, alzheimer, damar sertliği ve doğurganlığa negatif etkileri gibi sağlığı olumsuz etkileyen yağlanmaları azaltarak yok etmek için birkaç yöntem geliştirildi.

Çok fazla yağlanmanız varsa yaşamınız olumsuz etkilenecektir. Bu durumdan kurtulmak için öncelikle şeker alımını azaltarak bitirmek, günde 2-3 litre su içmek ve yeterli uyumak en önemli ipuçlarından. Bunun yanında beslenme alışkanlıklarını da düzenlemeniz gerekmekte. Vitamin, mineral ve antioksidan alımına ağırlık verilmeli.

Öyleyse zayıflatan – karın bölgesindeki yağları hedef alıp yakan karışımın tarifine geçelim.

Yağ yakma yöntemleri

Karın bölgesindeki yağları hedef alıp en kısa sürede erimesini sağlayan bu karışımı 2-3 günde bir içmeniz gerekiyor. Yağ yakma işlemini hızlandırmak için C Vitamini ile desteklemenizde yarar var. Bu karışım sayesinde sağlıklı zayıflama sürecine başlayacaksınız.

Malzemeler

  • 1 tam limon
  • 1 kase doğranmış ıspanak
  • 1 bardak ılık su
  • 9-10 cm kadar zencefil (bir başparmak boyunda)

Spor yapmadan kilo vermek

Limon suyunu, ıspanakları ve zencefili mutfak robotu (blender) ile en iyi şekilde öğütelim. Üzerine limon sulu suyu ekleyip mikser yardımı ile tamamen karışana kadar çırpalım.

Hazırladığımız karışımı bir gün içinde bitirelim.

Ayrıca zayıflamayı hızlandırmak için de her sabah uyandığınızda bir bardak su içmenizi öneririm.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir