Zayıflatan Kür Tarifi (7 Günde 5 Kilo)

Hızlı kilo vermek isteyen ve kısa zamanda aldığı harika sonuçlarla yüzünü güldürmeyi arzulayanlar için 7 günde 5 kilo zayıflatan kür tarifini sunuyoruz.

Hazırlaması son derece basit ama etkisi oldukça kuvvetli bu kürle giden kilolara inanamayacaksınız.

Malzemeler

  • 1 litre süt
  • 1 tatlı kaşığı zerdeçal
  • 1 çorba kaşığı yeşil çay
  • Birkaç parça limon

Zayıflatan Muhteşem Kür (7 Günde 5 Kilo) Tarifi

haftada 5 kilo verdiren kür tarifi

1 dilim limon, süt ve yeşil çayı bir tencerenin içine alarak orta ateşte ısınana kadar bekliyoruz. Yeşil çay tercihinizi varsa yapraklı olandan kullanmanız daha iyi olacaktır ancak yoksa poşet olarak satılan yeşil çaylardan 2 tane kullanabilirsiniz. Sütün kesilmemesi için kürü hazırlarken fazla kaynatmamaya özen göstermelisiniz. Biraz ısınmış olması yeterlidir.

Kaynadıktan sonra içindekileri süzüp içine zerdeçal ekliyoruz. Zayıflatan muhteşem kür (7 günde 5 kilo) artık içilmeye hazır.

Kürü düzenli olarak uygulamak çok önemli. Özellikle kilosu çok olan kişiler haftada ortalama 5 veya 6 kilo verebilirler. Daha az kilo sorunu olanlar da haftada 2 ile 3 kilo arasında zayıflayabilirler.

Daha çok kilo vermek isteyenler mutlaka beslenmelerine dikkat etmeli ve karbonhidrat alımlarına sınır getirmeliler. Aynı zamanda sporla beraber kürü uygulamak daha fazla kilo kaybına neden olacaktır.

Düzenli uygulandığında metabolizma hızını artıran bu kürle beraber diyetinize dikkat edip egzersiz de yapabilirseniz çok daha fazla kilo vermeniz söz konusu olacaktır.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Nasıl kullanılacağını yazmamışsınız sabah aç karnamı karışımın hepsi bir günde bitecekmi lütfen aytıntıya girermisiniz rica ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir