Zayıflatan Lahana, Maydanoz ve Limon Kürü

Zayıflamak için çeşitli formüller deneyenlere muhteşem bir tarifimiz var! Lahana maydanoz ve limonun bir araya gelerek, vücudunuzda oluşturduğu etkiye siz de inanamayacaksınız.

Hızlı zayıflamak ve olabildiğince çabuk kilo vermek için yapmadığınız şey kalmadıysa ve her türlü yolu denediyseniz ve hala istediğiniz sonuca ulaşamadıysanız, sizi bekleyen en güzel çözümlerden birine az sonra kavuşacaksınız.

Sağlıklı zayıflamak ve fazlalıklarınızdan hemen kurtulup, gelecek olan yaz sezonu için şimdiden heyecanlıysanız, yapmanız gereken birkaç şey var. Bu kürü uyguladıktan sonra sonuçlarını hemen görebilirsiniz. Lahana +maydanoz +limon kürü hem tok tutuyor hem de metabolizmanızı hızlandırdığı için hızlı şekilde yağ yakımı sağlıyor. Peki, bunu nasıl yapacaksınız?
Beyaz lahana, maydanoz ve limon kürü ile zayıfalama

Zayıflatan Kür Tarifi

1 litre kaynayan suyun içine dört parça halinde iri lahana yapraklarını atın ve kaynatmaya devam edin. Lahana yapraklarını parçalamayın ve doğramayın, sadece dörde bölmeniz yeterli olacaktır. 3 dakika kaynattıktan sonra içine 1 demet maydanoz atın. Ama saplarıyla beraber çünkü asıl faydalı olan yer maydanozun sapları.

5 dakika daha kaynatın. Ardından ocağı kapatın ve soğuması için bekleyin. Daha sonra lahana ve maydanozlar tencerede kalacak şekilde suyunu sürahiye boşaltın. Dilerseniz ılık olacak şekilde dışarda bırakın, dilerseniz de soğuk içmek isterseniz buzdolabına koyun.

Zayıflatan kür nasıl kullanılır?

Lahana +maydanoz +limon kürünü aç karnına her öğünden 1 saat önce 1 bardak içmelisiniz. Her ardağın içine 2 yemek kaşığı limon suyu ilave etmelisiniz. Bu asıl önemli noktadır. Ortalama 1 litre kürü zaten 2 günde tüketeceğinizi düşünecek olursak, sürekli taze şekilde yapılıp tüketilmesinde fayda var demektir.Bu kürü 1 hafta boyunca uygulamalı ve en az 3 gün ara vermelisiniz. Ardından yine bir hafta uygulamalı ve 3 gün ara vererek, toplamda 21 günlük süre şeklinde yapmanızda fayda olacaktır. 21 günün sonunda hem kilo hem de vücut yağ oranınızdaki değişimi siz de fark edeceksiniz. Hem sağlıklı şekilde zayıflamış olacaksınız hem de eğer ki beslenmenize dikkat eder ve sebze ağırlıklı ve porsiyon kontrolü yaparak düzenlerseniz, dilediğiniz kiloya oldukça hızlı şekilde inebileceğinizi siz de göreceksiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir