Zayıflatan Meyve Çayı Tarifi

Zayıflatan meyve çayı nasıl yapılır? Meyve çayında hangi meyveler var? Zayıflatan meyve çayı nedir? İşte tüm detayları ile harika bir çay tarifi.

Zayıflamak için pek çok yöntem demiş olabilirsiniz. Ancak bunu denemediyseniz, kesinlikle bu lezzeti kaçırmamalı ve fazla kilolarınızdan kurtulmak için demelisiniz. Hem uygulaması olay hem de malzemelerin hepsini aktardan alabilir ve kolayda her gün taze taze demleyebilirsiniz. Ayda 5 kilo verebilir ve hızlıca istediğiniz kiloya inebilirsiniz. Peki, bu meyve çayı nasıl yapılır? İşte size tarifi…

Zayıflatan Meyve Çayı İçin Malzemeler

  • 1,5 litre su
  • 4-5 tane karanfil
  • 1 çay kaşığı karabiber
  • 1 tane çubuk tarçın
  • 1 tane limon
  • 2 tane elma

Zayıflatan çay

Zayıflatan Meyve Çayı Nasıl Yapılır?

1,5 litre suyun içine 1 limonu dilimleyip atın, kaynatmaya başlayın. Ardından diğer malzemeleri de hazırlayın ve tamamen kaynadıktan sonra ocağın altını kapatıp, kalan malzemeleri de içine atın. Ortalama 30 dakika demlemeye bırakın hem ılıklaşmış olur hem de içime hazır hale gelir. 1 günde sadece 4 bardak tüketmelisiniz.

Sabah öğle ikindi ve akşam yatmadan 2 saat önce. Metabolizmayı hızlandıracak olan bu güzel tarif sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulabilir ve ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.

Sağlıklı zayıflamak için yapabileceğiniz en güzel şey tabi ki doktordan önce kendiniz için en uygun olan şeylere karar verip, uygulamaktır. Böylece hızlıca sonuç alabilir ve sağlığınızı koruyarak zayıflayabilirsiniz. Tabi ki birde bunun yanına gün içinde 45 dakikalık bir yürüyüş eklerseniz, istediğiniz sonucun daha hızlı geleceğini bilmelisiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir