1 Ayda 8 Kilo Verdiren Sarımsak Kürü

Artık 1 ayda 8 kilo zayıflamak rüya değil. Size önereceğimiz sarımsak kürü sayesinde diyet yaparken çok daha hızlı kilo vereceğiniz gibi, kürü dikkatli ve düzenli şekilde uygulamanız halinde iştahınızın da azaldığına şahit olacaksınız.

Sarımsak Kürü Malzemeleri

  • 4 iri baş taze ve organik sarımsak
  • 500 ml ev yapımı veya tamamen organik elma sirkesi

1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Sarımsak Kürü Tarifi

Kürü yapmaya başlamadan önce muhakkak tüm malzemelerin organik olduğundan emin olmalısınız. Hazır alsanız bile içindekiler bölümünü okuyarak sirkenizin gerçekten organik olduğundan emin olmalısınız. Kimyasal madde içermemesi gerektiğinden bu unsura dikkat etmeniz alacağınız verimi de tamamen artıracaktır.

Öncellikle 4 baş iri sarımsağı kabuklarından arındırıyoruz ve sonra robota atıyoruz. Püre haline gelince bir kavanozun içine koyuyoruz ve üstüne organik elma sirkesi de ilave ederek iyice çalkalıyoruz. Yaklaşık 10 gün boyunca hiç ağzını açmadan bekletiyoruz. Saklarken siyah bir poşete geçireceğiniz kavanozu karanlık ve oda ısısına yakın bir yerde muhafaza etmelisiniz.

Kullanımı:

10 sonra kürü günde 2 kez olmak üzere 1 er tatlı kaşığı şeklinde tüketeceksiniz. Midesinde herhangi bir sorun veya hassasiyet olanların sabah kullanmaları önerilmez. Gün içinde aç karnına içilmesi gerektiğinden istenirse sabah akşam, istenirse öğlen veya akşamları tüketilebilir. Özelikle yemeklerden 15 dakika kadar önce içmek etkisini daha fazla görmenize neden olacaktır.

Bu kürden 1 tatlı kaşığı kadar ağzınıza alarak aynı anda bir bardak suyla birlikte içmelisiniz. Yani tek başına 1 tatlı kaşığı sirkeyi yutmamalısınız. Suyla aynı anda içilmesi gerekiyor ki bu şekilde ağızda koku da yapmayacağından rahat edersiniz.

Sarımsak Kürü ile Zayıflama

Arzu edenler bu kürü bir bardak suyun içine 1 tatlı kaşığı koyarak da tüketebilirler.

Diyet yapanlar yardımcı olarak kullanabilirler ve kilo vermelerini hızlandırabilirler. İştah kesici etkisi olan kürü bir ay boyunca yaparsanız 8 kilo vermek hiç de zor değil. Vücuttaki zararlı toksinleri de artıran bu kür denenmiş olduğu için siz de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Not: Hamile ve emziren bayanların uygulaması önerilmez. Aynı zamanda kronik rahatsızlığı olan veya düzenli ilaç kullananların da doktora danışmadan kürü uygulamamaları gerekir.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir