11 Günde 4 Kilo Verdiren Çay

Kilo vermek isteyen herkesin zayıflama sürecine önemli katkıda bulunan 11 günde 4 kilo verdiren çay tarifi sayesinde siz de daha hızlı şekilde kilolarınızla vedalaşabilirsiniz.

Bu muhteşem çay tarifi aynı zamanda metabolizma çalıştırıcı etkisi ve ödem attırma özelliği ile de kısa zamanda incelmeye neden oluyor.

Kilo Verdiren Çay Malzemeleri

  • 2 çorba kaşığı elma sirkesi
  • Yarım çorba kaşığı karanfil
  • Yarım çorba kaşığı bal
  • 1 bardak sıcak su

11 Günde 4 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Bir tencerenin içine tüm malzemeleri koyalım ve sıcak suyu da üzerine ekleyelim. Orta ateşteki ocakta kaynatalım ve altını kapatıp 15 dakika daha demlenmesini bekleyelim.

Kilo verdiren çay

Ilıdıktan sonra her gün kahvaltıdan yaklaşık 15 dakika önce içelim. Geceleri de yatmadan önce 1 bardak içerseniz daha fazla faydasını görürsünüz.

Zayıflatan çay tarifini 1 ay boyunca her gün içerseniz ayda 8 ile 10 kilo arasında zayıfladığınızı görebilirsiniz.

Yediklerinize dikkat etmezseniz çayın etkisi azalacaktır, bu nedenle mutlaka diyetle destekleyip, her gün en azından 30 dakika yürüyüş yapmaya özen gösterin. Ödemlerinizi attıran ve 11 günde 4 kilo verdiren çay tarifi ile kendinizi çok daha zinde ve incelmiş hissedeceksiniz.

Not: Herhangi bir sağlık probleminiz varsa ya da hamile iseniz, emziriyorsanız veya tarifteki malzemelerden birine alerjiniz varsa bu çayı içmeden önce mutlaka bir hekime danışmanızda fayda vardır.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir