Anasayfa / Diyet / 15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Soda Limon Çayı
15 günde 5 kilo zayıflatan çay tarifi

15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Soda Limon Çayı


Hanımlar, beyler yapmaktan zevk alacağınız ve tadına bayılacağınız harika bir çay tarifi var sırada. 15 günde 5 kilo verecek ve fazlalıklarınızdan hemen kurtulacaksınız.Malum yaz sezonunda sizi kurtaracak ve hemen zayıflamanızı sağlayacak olan formüllere ihtiyacımız var. Bunun için hızlı ama etkili yöntemleri tercih etmek gerekir.

15 günde 5 kilo verebileceğiniz ve tadı ile çok seveceğinizi düşündüğümüz bir tarif sizi bekliyor. Zayıflatan bu çay tarifi aslında sizde alışkanlık olacak ve kilolarınızdan kurtulduğunuz zamanda içmeye devam edeceksiniz. Hem uygulanışı kolay hem de etkisi oldukça hızlı olan 15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Soda Limon Çayı Tarifini gelin hep birlikte inceleyelim.

15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Soda Limon Çayı Malzemeleri

  • 1 litre kaynar su
  • 4 tatlı kaşığı yeşil çay
  • 1 tane limon
  • 2 şişe maden suyu

soda limon yeşilçay tarifi

15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Soda Limon Çayı Tarifi

1 litre suyumuzu kaynatıyoruz. Ardından içine 4 tatlı kaşığı yeşil çay atıyoruz. 10 dakika kadar demlenmesini bekleyip ardından limonu sıkıp hem suyunu hem de limon kabuklarını içine ekliyoruz. Daha sonra da maden suyunu içine döküyoruz. Limonlu sodalı muhteşem bir yeşil çay tarifi ile hem fazlalıklarınızdan kurtulmuş olacaksınız hem de tadı ile ne kadar güzle bir lezzet keşfettiğinizi sizde fark edeceksiniz.

Her gün düzenli olarak yemeklerden 1 saat önce tüketerek, yağ yakımını hızlandırabilir ve birazda yediklerinize dikkat ederek, hızlıca kilo verebilirsiniz. Bizden söylemesi, daha fazla geç kalmadan hemen başlayın.

15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Soda Limon Çayı Tarifi

Tarifi değerlendirin
recipe image
Tarif Adı:
15 Günde 5 Kilo Zayıflatan Soda Limon Çayı
Tarih:
Oylar
3.51star1star1star1stargray Based on 85 Review(s)

Sizin için önerilenler;

İştah kesen zayıflatan içecek tarifi ve kullanımı

İştah Kesen, Zayıflatan İçecek Tarifi

Pinterest898 WhatsApp Messenger Facebook28Toplam 926 Diyet yaparken en çok zorluk çekilen durumların başında iştah kontrolü …

1 yorum yapılmış

  1. 1 litrenin tamamı bir seferde mi içilecek açıklanmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)

Paylaşmak istemiyorum (biraz bencilce)