16 Aralık Bim Aktüel

Bim aktüel kataloğunda bu hafta neler var?

2016’nın son haftalarına girerken sizler için bu yılın son aktüel ürünler kataloglarını yayınlamak istiyorum.. Yine ucuz ve kaliteli ürünlerin bulunduğu bir aktüel ürünler kataloğu ile karşılaşıyoruz.

Deneyimlerime ve araştırmalarıma dayanarak sizler için yorumladığım 16 Aralık 2016 Cuma aktüel detayları:

Bonera 5’li Granit Set BİM

5 parçadan oluşan bu set 2 tencere 2 kapak ve 1 derin tavadan oluşuyor. Setin özelliği ise granit olması. Tencerelerden küçük olanı 22cm genişlikte. Büyük olan ise 26 cm genişlikte. Bazı kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit imkanı da sunuluyor. Seti ben beğendim.

Bim Katı Meyve Sıkacağı

Maksimum 600 Watt gücü ile 2 kademeli güç ayarı bulunan katı meyve sıkacağı bu hafta bim mağazalarında olacak. Yarım litre hazneye sahip. Her mevsim kullanabileceğiniz güven veren bir cihaz. Fiyatı ve özelliklerine göre hesaplı denebilir. 2 yıl garantisi de var.

16 Aralık Bim Aktüel

Erkek Klasik Ayakkabı

40 numaradan 43 numaraya kadar bulabileceğiniz “hakiki deri” iddiasıyla satılan termo tabanlı erkek ayakkabıları da 16 aralık’ta bim’de olacak. Fiyatı ise 45 TL.

Kadın Deri Bot

Hanımlar için hazırlanan 36-40 numaralar arası seçenekleri ve “deri” malzemesinden üretilen botlar da bu 16 aralıkta bimde olacak. Fiyatı 54,90 TL. Denedikten sonra almakta yarar var.

Oyuncak Mutfak Set Bim

3 yaş ve üzerine uygun olan bu set 44,50 TL gibi yüksek bir fiyata sahip. Almadan önce incelemenizi önerdiğim bu oyuncaklarda mutlaka CE sertifikasını kontrol ediniz. Yoksa almamanızı öneririm.

100 Parça 3D Yap-boz

3D özellikli ve birden fazla seçeneği olan 100 parçalı yapboz 5 yaş ve üzeri için uygun. 8,90TL ücretle satılacak. Almanızı öneririm.

Dilimli Kek Kalıbı

29 cm çapı ve granit kaplama özellikli dilimli kek kalıbı. Yapışmaz kaygan yüzeyi beni cezbetti. Fiyatı da uygun.

2000 parça yap-boz (yetişkinler için)

Yetişkinler için küçük ve çok sayıda parçadan oluşan yapboz seti çok eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak. 2×1000 parça olması ve 14,90 TL olması çok iyi.

Altını ıslatan bebek

3 yaş ve üzerine daha uygun görünen bu oyuncak altını ıslatma özelliğine sahip. Büyüklüğüne göre ve özelliğine göre fiyatı bence biraz pahalı.

Can Davul Bim

Elektronik davul oyuncağı 3 tane pil ile çalışıyor. Küçük çocuklar için uygun olmadığını düşünüyorum. Alırken kontrol etmenizi öneririm. Zira çok hesaplı bir oyuncak sayılmaz.

BİM aktüel ürünlerini yine birlikte inceledik. Uygun fiyatlı olan ürünler var, gereksiz pahalı ürünler var. Seçimlerinizi ihtiyacınıza göre siz yaparsınız. Bereketli alışverişler dilerim.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir