22 Aralık A101

Bu haftanın indirim kataloğu yine fırsatlarla dolu. A101’in 22 Aralık kataloğunu sizler için inceleyerek yorumladım. Herkese mutlu alışverişler.

Gül desenli Kütahya Tek Porselenler

Eksilen takımlar için bir ilaç anlamına gelen tek satılan porselenler genelde hesaplı olur ama bu safer parçası 4 liradan satılıyor. Biraz pahalı olsa da eğer takımınız eksildiyse almanızı öneririm. Daha sonra bulamayabilirsiniz.

Mısır Patlatma Makinesi A101

 

Kiwi marka pratik mısır patlatma makinesi

Kivi mısır patlatma A101

1100 Watt gücünte çalışan kiwi mısır patlatma aleti ile 2,5 dakikada 4 kişilik mısır patlatabilirsiniz. Düşük kalorili mısırlar isteyenler için yağsız pişirme özelliği de var. Pişen mısırlar kendisi kaseye düşüyor. Eğer bol bol mısır yiyen bir aileyseniz işinizi çok kolaylaştırır. Fiyarı ise 49,95 TL.

Cips/Salata kaseleri

Tanesi 3,95 TL’ye satılan kaseler bence biraz pahalı. Yani bu hafta pahalı ürün sayısı çok fazla 🙂

Çerez kaseleri

Hesaplı ürünlerden biri, çerez kaseleri bu hafta aktüel ürünlerden biri. Fiyatı 1 lira 25 kuruş.

22 Aralık A101 Fırsat Ürünleri

Klasik mısır patlatıcı

Eskilerden metal mısır patlatma aletini hatırladınız mı? İşte o alet A101’e gelmiş. Fiyatı da bence gayet iyi. 4,95 liraya bu 22 aralıkta marketlerden alabilirsiniz.

3’lü Saklama kapları

Kapaklı plastik sağlam saklama kapları toplam 6 parçadan oluşuyor. Fiyatı da uygun.İhtiyacınız varsa alın derim.

Küçük kaplama kabı 3’lü

Plastik kapak ve plastik gövdeden oluşuyor. Kapakları renkli ve fiyatı 2 buçuk lira.

Nofrost Saklama kapları A101

Buzluklar için hazırlanan Nofrost saklama kapları çok fazla işe yarıyor. Çatlamadan kullanabileceğiniz kare şeklinde kaplar rengarenk. Fiyatı da 2 lira 🙂 Ben alacağım 2-3 tane.

Desenli Porselen Kupalar

5 liraya kupa mı olur arkadaş ya? Takım alalım desek 30 lira eder. Altlığı da yok. Bence porselen sıradan bir kupa için çok pahalı.

A101 Dolap İçi Raf

Çelik gibi görünüyor ama emin değilim alırken kontrol edin. Çelik olmasa bile sağlamsa çok işe yarar. Çünkü dolaplarda raf olmazsa aktif kullanamıyoruz. Bu şekilde raf alarak daha etkin kullanabiliriz. Alırken kontrol etmenizi öneriyorum, fiyatı da 7 buçuk lira.

4’lü plastik askı

Plastik askılar çok işe yarıyor ve zamanla eskiyerek kırılıyor. Bu yüzden arada bir yenilemek ve takviye yapmak gerekiyor 🙂 Plastik ürünler genelde uzun ömürlü olmaz, o yüzden bunu alacaksanız kontrol ederek alın. Fiyatı da fena değil.

60 Cm Duvar Saati

Hoş görünümü ve dekoratif yapısıyla duvarlarda çok güzel görünecektir. Fiyatı uygun, bence bir bakın.

Attlas Matkap – Taşlama – Vidalama Seti

A101 klasiklerinden bu set ile ağır olmayan birçok işi yapabilirsiniz. Çok sık kullanmıyorsanız uzun süre bozulmadan çalışacaktır. Yakınlardımda çok kullanan var. Hepsi de iyi diyor. Akülü set Fiyatı 149 TL ve taksit seçenekleri mevcut.

Çantalı elektronik tornavida

Çantası çok şık ama aletin gücü çok az. Eğer sert yüzeylere vidalama yapacaksanız gücü yetmeyecektir. Ve çalışırken çok ısındığından rahatsız ediyor. Eğer hafif işlerde kullanacaksanız işinizi görür.

Oyuncak sallanan at

29,95 TL gibi yüksek bir fiyata sahip olan bu basit oyuncak bence çok pahalı. En azından fiyatını hak etmiyor.

Laptop gözlü sırt çantası

Laptop koyma gözü ile çok kullanışlı bir hal alan bu çantalar aynı zamanda birçok eşyayı da sığdırıyor.

Canon Çok Fonksiyonlu Yazıcı A101

Canon, yazıcı işinde iyi markaların ilk sıralarındadır. Baskı işinde yıllardır büyük tecrübe sahibi olan canon markasından ev kullanımları için basit, kullanışlı ve hesaplı bir cihaz bu hafta A101 marketlerinde olacak. Fiyatı 100 lira. Hem yazıcı, hem tarayıcı hem de fotokopi işlevi olan bu cihaz renkli ve siyah-beyaz çıktı verebiliyor. Türkiye’de 2 yıllık canon garantisi bulunuyor ve 6 taksit seçeneği ile satılıyor.

Taraftar nevresim setleri

Lisanslı nevresim setleri, minderler ve formalar 22 aralıkta A101‘de olacak. Göz atmanızı öneririm.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir