23 Aralık Bim

Bu hafta Bim Aktüel kataloğu yine çok avantajlı. Hepsini sizler için araştırdım, inceledim. İşte yorumlarım;

23 Aralık Cuma günü tüm Bim mağazalarında olacak ürünleri öncesinde sizler için araştırdım. Bu tür yazılarıma gelen ilgilerden çok memnunum. Sağ olun hepiniz. Tek gayem herkesin bereketli bir alışveriş yapması. Fazla uzatmadan aktüel ürünlere geçelim…

Öncü Çelik Sahan Tava

20 cm genişliğinde cam kapaklı çok tatlı bir tava :) Paslanmaz çelikten üretilmiş, fiyatı 18,90 TL. Öncü markasını daha önce duymadığım için bu fiyatı biraz fazla buldum. Size bırakıyorum kararı.

24 cm Çelik Tava

Kapaksız çelik tava. 24 cm genişliğinde ve çelikten üretilmiş. Fiyatı da kapaksız olduğu için bana yine pahalı geldi, ihtiyacınıza göre siz karar verirsiniz artık.

Bonera Çelik Tencere Seti BİM

Bim, son haftalarda bonera markalı ürünleri sık sık getiriyor. Çevremden de bu marka hakkında iyi şeyler duymaya başladım. Fiyatı ve kalitesi hiç fena değil. 6 parça tencere seti 16, 18 ve 20 cm genişliğindeki 3 kapaklı tencereden oluşuyor. Bence tam çeyizlik. Hem de taksit imkanı var.

Kapaklı Güveç

Orta boydaki kapaklı güveç tencereye ihtiyacınız varsa bence kaçırmayın. Fiyatı uygun.

6’lı Sütlaç Kasesi BİM

5,25 TL ücreti ile fırında sütlaç yapmanıza yardımcı olacak minik güveç kaseler. Tanesi 1 tl’den daha düşük fiyata geliyor. Bence çok uygun.

23 Aralık Bim

Katalog gördüğümüz gibi dopdolu :) Özlemiştik böyle indirimli ürünleri…

4 gözlü çekmece

Plastik malzemeden yapılış 4 gözlü mini çekmece. Ölçüleri ve görünüşüne göre fiyatını hak ediyor.

Çamaşırlık

17,5 m asma kapasitesi yazmış ama kaç çamaşıra tekabül ettiğini bilmiyorum. Eğer standart çamaşır kurutmalıkları gibiyse bu fiyat biraz pahalı. Yine de kalitesine göz atmakta fayda var.

Kütahya Porselen Desenli Tabaklar Bim

Kütahya porselenin tek parça satılan porselen tabakları 23 Aralık’ta Bim mağazalarında olacak. Tanesi 3,5 TL’den satılacak. Eğer takımlarınızda eksik varsa ve desenleri uyuyorsa almakta fayda var. Her zaman bulunamıyor.

Büyük Kamyon BİM

Çok detay verilmemiş sadece büyük yazılmış ama ne kadar büyük, hangi malzemeden yapıldı CE sertifikası var mı onlar belli değil. Zaten fiyatı da biraz pahalı. Siz bilirsiniz, alırken kontrol etmekte fayda var.

Çay demleme bardağı

Tanesi 6,90 TL’ye satılacak. Cam hazne ve metal süzgeçten oluşuyor. Bitki çayları ve filtre kahveler için güzel bir tercih olabilir. Öneririm.

Bu da 27 Aralık Bim

Hepinize hayırlı, bereketli güzel alışverişler dilerim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?