25 Kasım Bim Aktüel

25 Kasım Cuma günü satışa çıkacak bim aktüel ürünler kataloğunu sizler için değerlendirdim. Hayırlı alışverişler.

Bu hafta da yine birçok fırsat ürünü aktüel kataloglarında. Bim mağazalarında bu cuma satışa sunulacak ürünler ile ilgili fikirlerim:

Luxell Fanlı Konvektör Isıtıcı

2000 Watt gücü ve turbo fan özelliği ile ayarlanabilir termostat avantajlı bir ürün.  2 yıl garantili olarak satılan ürünün fiyatı 69,90 TL. Fanlı ısıtıcıların sorunlarından biri göz kuruluğu yaratması, diğeri ise çocuklu olan evler için güvenli olmaması. Eğer bunlar sizin için sorun değilse alabilirsiniz. Fiyatı iyi.

Kumtel Infrared Isıtıcı

Kumtel markalı 2300 Watt güç kapasiteli bu duvar tipi ısıtıcılar kış ayları için küçük odalara çok güzel bir çözüm olabiliyor. Ancak satılırken ayakları dahil edilmediğinden duvara sabitlemeniz gerekecektir. Ayrıca kullanacağınız prizin de sorunsuz olması gerekiyor. Yoksa tehlike oluşturabilir. Ürünün ücreti 55 TL.

Bim Aktüel 25 Kasım

Kumtel Elektrikli Buharlı Isıtıcı

Yine Kumtel markalı ve 2 yıl garantili bir ürün. 1500 Watt güç ile güven veren bir cihaz. Aynı zamanda devrilme emniyetli ve üç ayrı ayarda çalıştırılabiliyor. Çalıştığı ortamı nemlendirdiğinden cilt kuruluğu ve baş ağrısı yapmıyor. Tavsiye ederim. Fiyatı ise 49,90 TL.

25 Kasım Bim Aktüel

Izgara ve Tost Makinesi

Aynı anda 6 tost kapasitesi sunan geniş levhaya sahip bu tost makinesi Vestel markalı. 3 kademeli ısı ayarı ve ızgara özelliği ile birçok çözümü bir arada sunuyor. Bazı kredi kartlarına taksit seçeneği de sunulan bu cihazın fiyatı 89,50 TL.

Erkek Casual Mont

Small, medium, large, xlarge bedenleri ve iki farklı renk seçeneği ile satışasunulacak bu ürün kış aylarında sıcak tutan cinsten. Aynı zamanda şık bir görünüme de sahip. Fiyatı ise 79,00 TL. Almadan önce iyi incelemenizi ve farklı mağazalardan fiyat araştırması yapmanızı öneririm. Zira fiyatı çok da uygun sayılmaz. Taksit seçeneği olması güzel.

Bim Aktüel 25 Kasım

Bot çeşitleri

Çocuk, erkek ve kadın olmak üzere birçok numara seçeneği ile satılacak olan bu uygun fiyatlı botlar oldukça ilgi görecektir. Renk seçenekleri de güzel. Fiyatlarını zaten konuşmaya gerek yok. İyi inceledikten sonra alınabilecek ürünler arasında.

Tüy toplama makinesi

Kış aylarında tüylenen kazaklar için güzel bir çözüm. İşe yarayan bir cihaz. Fiyatı da iyi. İhtiyacı olanlara öneririm.

Borcam Çeşitleri

Paşabahçenin borcam ürünleri, kare ve yuvarlak modelleri ile Bim aktüel ürünleri arasında yerlerini alıyor. 14,90 ve 12,90 TL fiyatları ile kapaklı ve tepsi şeklinde satılacak ürünler kalitelidir ve alınabilir derecededir. Tavsiye ederim.

8 Parça Çay Seti

Normalde takımlar 6’lı olur ama bunlar 4’lü satılıyor. Çok şık bardaklar, ama 4’lü olması beni düşündürüyor. Fiyatı da çok ucuz sayılmaz. İncelemenizi öneririm.

Canlı Çiçekler

Bu haftalarda canlı çiçek satışları çok moda. A101’de de vardı. Ama bim’deki biraz pahalı. İncelemekte yarar var tabi. Lütfen bakabilecekseniz alın, unutmayalım ki bitkiler de canlı varlıklardır.

Metal İş Makinesi Oyuncağı

Eğer gerçekten metal ve boyutu çok küçük değilse bu fiyat bu ürün için çok iyi. 1/50 oranında küçültüldüğü yazıyor. Yani gerçek ile çok benzeyen bir ürün. Küçük çocuklar için uygun olmadığını belirtmek isterim.

29 Kasım Aktüel Ürünler

Bim 25 Kasım

Hayırlı alışverişler dilerim.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir