Anasayfa / Diyet / 3 Günde 2 Kilo Zayıflatan Denenmiş Karışım
3 günde 2 kilo verdiren karışım tarifi

3 Günde 2 Kilo Zayıflatan Denenmiş Karışım


Deneyen herkesin çok memnun kaldığı ve garantili olarak 3 günde 2 kilo zayıflatan karışım sayesinde siz de diyet sürecinize katkıda bulunabilirsiniz. Hızlı yağ yakmak, fazla kilolardan daha kısa sürede kurtulmak için denenmiş bu tariften yardım alabilirsiniz. İşte sizin için zayıflatan kür tarifimiz:

3 Günde 2 Kilo Zayıflatan Denenmiş Karışım İçin Malzemeler:

  • 4 adet ceviz
  • 6 tane çilek
  • 1 kase az yağlı yoğurt

3 günde 2 kilo zayıflama tarifi

3 Günde 2 Kilo Zayıflatan Karışım Tarifi

Cevizleri kırıp içlerini birkaç parçaya bölerek bir tabağa koyun ve üzerine 6 adet çileği ikiye bölerek ilave edin. Ardından yoğurdu da ekleyin.

Sabah ve akşamları aç karnına tüketebileceğiniz bu karışımı açlık çektiğiniz anlarda da gayet rahat tüketebilirsiniz. Cevizin sağlık için faydalarından yararlanmakla birlikte tok tutucu bir karışım olduğundan ötürü diyet yaparken daha fazla kilo vermeyi sağlıyor. Gün içinde 2 litre su tüketilmesi halinde çok daha etkili olduğunu söyleyebiliriz.

3 gün boyunca düzenli olarak bu kürü uygularsanız hızlı şekilde kilo verdiğinizi göreceksiniz. Daha fazla kilo vermek isteyenler bir adet cevizi hafifçe kırarak kabuğu ile beraber gece bir bardak suyun içine atarak ertesi gün uyandıklarında bu suyu içip ardından cevizi de tüketebilirler. Hem cevizin faydalarından yararlanmış olacak, hem de kilo verme sürecinizi daha da hızlandırarak 3 günde 2 kilodan daha fazlasını verebileceksiniz.

3 Günde 2 Kilo Zayıflatan Tarif

Tarifi değerlendirin
recipe image
Tarif Adı:
3 Günde 2 Kilo Zayıflatan Denenmiş Karışım
Tarih:
Oylar
4.51star1star1star1star1star Based on 28 Review(s)

Sizin için önerilenler;

Kışa Özel Zayıflama Kürü

Kışın Zayıflatan Yoğurt Kürü

Muhteşem bir kür ile karşınızdayız. Kışın fazlalıklardan kurtulup göbek eritmek istiyorsanız hemen yazımıza buyurun… Göbek …

1 yorum yapılmış

  1. Çilek yerine hangi meyveyi kullanabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)

Paylaşmak istemiyorum (biraz bencilce)