30 Kasım Şok Fırsat Ürünleri

30 Kasım çarşamba gününden itibaren şok marketlerinde olacak indirimli fırsat ürünleri

30 Kasım Şok Fırsat ürünlerinde bu hafta yine birçok ürün var. Avantajlı olan kaçırılmaması gereken ürünleri sizler için yorumladım. Yoğun ilginize teşekkür ederim.

Şok 30 Kasım Fırsat Ürünleri

100’lü Pril Tablet

25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan 100’lü Pril indirimi ile 18 TL’den satılıyor. Kaçırmamak lazım.

500 Gram Dana Kıyma

Çok fazla indirim olmasa da bir iki liralık bir indirim söz konusu.

2.’si %50 İndirimli Ürünler

Blendax ve Vernel ürünlerinde ikincisi yarı fiyatına satılıyor. Alıp bir köşede bekletebileceğiniz bozulmayacak ürünler olduğundan fırsattan yararlanmakta fayda var.

30 Kasım Şok Aktüel

KAWAI Oto Teyp Şok

2 yıl garantisi ve birçok teknik özelliği ile ihtiyaç sahiplerinin işine yarayacak bir teyp. Çok fazla ayrıntılı özelliği mevcut ve beylerin hoşuna gidecek cinsten. Fiyatı ise 50 TL. Taksit seçenekleri de mevcut.

Piranha Araç Kiti

Piranha markalı ve 2 yıl garantili satılan bu cihaz ile araç içinde telefon görüşmesi yapılabiliyor. Bluetooth ile bağlantı kuran cihaz android ve Ios işletim sistemlerine uygun olarak üretilmiş. Taksit seçenekleri ile 40 TL’ye satılacak.

Araç içi kamera ŞOK

2 MP kalitede kayıt yapabilen LCD ekrana sahip olan bu kamera çok işe yarıyor. 45 TL fiyatı ve 6 taksit seçenekleri ile satılacak.

Sinbo Araç İçi Süpürge ŞOK

2 yıl Sinbo garantisi ile satışa sunulan süpürgenin ıslak kuru kullanım özellikleri mevcut. Aynı zamanda içinden birkaç aparat da çıkıyor. Fiyatı ise 29,90 TL.

Oyuncak Kamyon

Çocuklar için gerçekçi olarak tasarlanmış bu kamyon modelleri benim çok hoşuma gitti. Eğer CE sertifikası varsa almanızı öneririm.

30 Kasım Şok

Bahçıvan Labne

1 alana 1 bedava kampanyasıyla satılacak labneyi daha önce deneyip tadını beğendiyseniz alın. Tadını bilmiyorsanız pişman olma olasılığı ile temkinli davranmakta yarar var. Fiyatı da çok ucuz sayılmaz zaten.

Termal Bant 2’li

İkili termak ısı bantları genelde ağrı olan bölgelerde ağrıyı hafifletmesi için kullanılıyor. Denemek isterseniz alabilirsiniz ama bu ürün de çok ucuz sayılmayacak ürünlerden biri.

Şok 30 Kasım Ürünleri

Şok Markası olan ürünler

Ucuz fiyatları ile dikkat çeken ürünlerin çoğunu denedim, memnun kaldım. Size de tavsiye edebilirim.

30 Kasım Şok Ürünleri

Bu hafta da Şok Aktüel ürünlerini sizler için inceledim, en doğru alışverişi yapmanıza yardımcı olmaya çalıştım. Bereketli alışverişler dilerim.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir