5 Ocak A101 İndirimleri

Yeni yılın ilk aktüel kataloğunu birlikte incelemeye ne dersiniz? 5 Ocak 2017 A101 Kataloğunu sizler için inceledim ve yorumladım.

2017 yılında herkese huzur ve sağlık diliyorum. Bu yıl da sizler için her hafta aktüel ürünler inceleyeceğim ve araştıracağım. Araştırmalarımı sizlerle paylaşarak doğdu, hesaplı alışveriş yapmanıza katkı sağlamaya çalışacağım. Herkese sağlıklı yıllar dilerim.

2’si 1 Arada Elektrikli Süpürge Kiwi

95 TL’lik kiwi markalı elektrikli el süpürgesi bence çok şık duruyor. Çekim gücü de yeterli. Günlük temizliklerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir ev aleti olduğu kanısındayım.

Saç kesme makinesi A101

Aprilla diye bir marka. Daha önce hiç duymadım. Açıkçası bana pek güven vermedi bu ürün.

Burun ve kulak kılı kesme makinesi

Uygun fiyatı ve işlevselliğiyle her evde olması gerek elektrikli ev aletlerinden biri. 1 kalem pille çalışıyor ve duvara çarpmadığınız, üzerinden araba ile geçmediğiniz sürece bozulmuyor 🙂 Ben 5 liraya aldığım aynı ürünü yıllardır kullanıyorum.

Hascevher Çelik Tencere Seti

304 kalite paslanmaz kaliteli çelik malzemeden yapılmış bu tencere seti bir tane 20cm, 2 tane 24 cm ve 1 tane 16 cm genişliğinde tencereden ve kapaklarından oluşuyor. Toplam 8 parça ve çok şık bir tencere takımı. Tam çeyiz takımlarına göre diyebiliriz.

Hi-Level Katı Meyve Sıkacağı

Daha önce de incelediğimiz bir mutfak içi beyaz eşya. Fiyatı idare eder, kalitesi fena değil. Fiyatı biraz düşündürücü. 2 yıl garantisi mevcut. Eğer ihtiyacınız varsa bir incelemenizi öneririm.

Yanmaz yapışmaz tavalar

A101 5 Ocak kataloğunda bu hafta ne kadar çok tava tencere var : )  Tanesi 9,95 TL’den 4 farklı kapaksız yanmaz tava ürünü var. İhtiyacınıza göre bakmanızı öneririm, çünkü indirimler iyi.

Bitki çayı demleme aparatı

7,95 TL’ye evinizde zahmetsizce bitki çayı hazırlayabilirsiniz. Bu çaylar kışı daha sağlıklı ve dinç olarak geçirmenize de yardımcı olur.

0/5 (0 Reviews)

1 2 3 4Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir