7 Günde 10 Kilo Diyeti

Bir haftada 9-10 kilo verip 2 beden incelmek isteyenler için uzman önerisi içeren diyet listemiz…

Günümüzün en büyük sorunlarından olan ve birçok kişinin şikayetçi olduğu zayıflamak için birçok diyet birçok diyetisyene gitmenin yanı sıra gereğinden fazla birçok para harcama yapıp defalarca ameliyat altına yatmak yerine bu diyetle fazla kilolarınızdan sadece 7 gün içerisinde kurtulmak ister misiniz?

1 Haftada 10 Kilo Zayıflatan Diyet

Şimdi size 7 günde 10 kilo vermenin formülünü anlatacağız. Gerçekten etkili olan bu diyet kilo vermek isteyenler için düzenlenmiş bir programdır. Sadece 1 haftada tam 10 kilo verip ortalama 1.5 – 2 beden incelmenizi sağlayan bu diyeti yaptıktan sonra yediklerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

1 haftada nasıl 10 kilo verilir?

1 haftada nasıl 10 kilo verilir?

Bunun yanı sıra hızlı kilo verdiren bir diyet programı olduğu için, diyetiniz boyunca spor yapmanız sarkmaları ve çatlamaları önleyecektir. 1 hafta boyunca uygulanacak bu diyet programında, günde en az 2 kilometre yürüyüş yapmak gerekmektedir. Ayrıca günde ortalama olarak3 – 3.5 litre su içmeniz gerekmektedir.

Sabah

Bu diyeti uygulamak isteyen kişiler güne oldukça erken başlamak zorundadırlar. Sabahleyin kalkar kalkmaz metabolizmanızı hızlandıracak bir bardak ılık su içmek ilk tercihiniz olsun. Bir su bardağı ortalama 250 ml su içtikten sonra yürüyüşe çıkmalısınız hatta eğer deniz olan bir yerde yaşıyorsanız deniz kenarında yürümeyi tercih edin. Bu sizi daha dinç tutacaktır. Eve geldikten sonra 1 bardak sütlü kahve için. Sonrasında ise diyetin vazgeçilmezi su içmeye devam edin.

Öğle

Öğle yemeği zamanı gelene kadar ortalama en az 1.5 litre su içmiş olmanız gerekmektedir. Bu öğünde ise 1 porsiyon brokoli, karnabahar yada lahana tercihiniz olmalıdır. Yanında muhakkak yoğurt ya da ayran tüketmeniz gerekmektedir.

Ara Öğün

Akşama kadar aç kalmanız zor hatta imkansız olacaktır. Bundan dolayı öğle ile akşam saatleri arasında şekerinizi dengeleyecek ama diyetinizi bozmayacak oldukça hafif bir öğüne ihtiyacınız olacak. Bu öğünde 3 adet light bisküvilerden ya da 7 adet badem yiyebilirsiniz.

Akşam

Günün en zor öğünü olarak gösterilen öğün ise akşam öğünüdür. Sadece çok hafif yiyecek yenmesi gereken öneri olarak yoğurt vb. Bir öğündür. En geç 6 buçuk gibi yenmiş olması gerekmektedir. Bu saatten sonra kesinlikle bir şey yemek içmek yasaktır.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir