9 Aralık Bim Aktüel

9 Aralık Cuma’dan itibaren BİM mağazalarında olacak aktüel ürünleri sizler için araştırdım ve yorumladım. Herkese kazançlı alışverişler dilerim.

Bim Aktüel 9 Aralık

Bu hafta da bim’de uygun ürünler var. Hepsini sizler için araştırdım, inceledim ve yorumluyorum. Kesenize bereket.

Bonera Düdüklü Tencere 2’li Bim

Bu sette iki tane düdüklü tencere yer alıyor. Bonera markalı (daha önce hiç duymadım) ikili tencere setinde bir tane 3,5 litre bir tane de 5 litre tencere bulunuyor.

Paslanmaz çelikten üretilen tencerelerin yanında fazladan cam kapak da veriliyor.

Fiyatı ise bence uygun. 54,5 TL’ye bu tencereler iyi.

Derin Tencere 11 litre 28 cm

Paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olan 27 cm genişliğinde ve 11 litre kapasitesindeki bu derin tencere ihtiyacı olanların kaçırmaması gereken bir ürün. Çelik kapağı ile satılan ürünün fiyatı 34,90 TL.

Derin tencere 28 litre 40 cm

Bu tencere özel günlerde çok kişiye yapılacak yemekler için ideal bir ürün. Hem şık hem de hesaplı diyebileceğimiz türden. Paslanmaz çelikten yapılan gövdesi ve yine paslanmaz çelik olan kapağı cezbedici yönlerinden. Ayrıca bazı kredi kartlarına da taksit seçeneği mevcut. 28 litrelik hacmi ve 40 cm çapı ile ucuz bir ürün diyebiliriz.

9 Aralık Bim Aktüel

Granit 2’li Set Bim

Bim bu hafta aktüel ürünlerde tencere-tavaya ağırlık vermiş nedense 🙂 Granit kaliteli bir malzeme olması ve zor hasar gören bir yapıya sahip olması nedeniyle tercih sebebimdir. Bu ürün de ikili olması ve granit olması ile ilgimi çekti doğrusu. Alacağım muhtemelen.

14 cm granit sosluk ve sütlük

Fiyat ve özellikleri aynı olan bu ürünlerin tek farkı derinlikleri. Sos için daha geniş, süt için daha derin bir seçim yapmalısınız. Fiyatı da gayet iyi 🙂

Elektrikli Mangal 🙂

Barbekü de neymiş 🙂 Mangal canım o mangal. Ama elektrikli. Soğuk kış günlerinde evde kısmi mangal keyfini yaşamak isterseniz Kumtel barbekü modelini deneyebilirsiniz.

3 katemeli ızgara yüksekliği ve termostatlı yapısı ile kullanışlı bir ürün gibi görünüyor. Fiyatına göre başarılı.

Çocuk pijama takımları

Kız-erkek farklı modelleri ve 7 yaştan 14 yaşa kadar farklı beden seçenekleri ile gelecek olan pijama takımları %100 pamuk’tan imal edilmiş. 20 lira uygun fiyatıyla satılacak ürünleri alırken el ve gözle incelemekte yarar var. Güven veriyorsa alınabilir.

Erkek Penye Pijama Takımı

Erkekler için üretilen penye malzeme small, medium, large ve xlarge bedenleri olan bu pijamaların fiyatı 27,50 tl gibi bim ortalamasının üzerinde bir fiyat. Ben uygun görmedim bu ürün için bu fiyatı. Siz inceledikten sonra karar verebilirsiniz.

Bim Star Wars Kupaları

Bu haftanın en çok ilgi görecek ürünlerinden biri olduğunu düşündüğüm Star Wars (yıldız savaşları) temalı lisanslı kupalar 9 Aralık Cuma günü BİM mağazalarında. 8,5 TL gibi hayranlarını mutlu edecek bir fiyatı olan kupalar hızla tükenecektir.

Pentomino Bulmaca Bim

Ahşap malzemeden yapılmış bu bulmaca 3 yaş ve üzeri çocuklar için alınabilir. Fiyatı ise biraz pahalı.

Lisanslı Çek Bırak Arabalar

Yine 3 yaş ve üzeri çocuklar için ve model araba tutkunları için üretilmiş güzel ve hesaplı oyuncaklar. 1:34 ve 1:39 oranlarında aslına uygun olarak küçültülen bu arabaların hepsi çok tatlı 🙂 Kullanılan malzeme hakkında bilgi verilmemiş ama metal olma ihtimali biraz düşük. Çünkü lisanslı ve fiyatı çok düşük 🙂

Bim 13 Aralık:

13 Aralık Bim Aktüel

Evet hanımlar beyler, bu haftayı da aktüel ürünleri inceleyerek boş geçmemiş olduk. Herkese hayırlı alışverişler.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir