Anasayfa / Diyet / Ahmet Maranki’nin Zayıflatan Kür Tarifi
1 Haftada 3 Kilo Verdiren Soğan Kürü

Ahmet Maranki’nin Zayıflatan Kür Tarifi


Kısa sürede etkili ve başarılı olarak kilo vermek isteyenlerdenseniz Dr. Ahmet Maranki’nin bu tarifi tam da size göre. 1 Haftada 3 Kilo Verdim!Özellikle mevsim geçişlerinde alınan kilolarla başa çıkmakta birebir olan soğan suyu kürü tarifi denemeniz gereken bir diyet önerisi.

Zayıflama kürü arayanlar bitkilerin efendisi Ahmet Maranki’nin Soğan Suyu kürü ile hedeflerine ulaşabilirler. Sağlıklı beslenme alanında herkeste bilinç oluşturan Maranki, zayıflama, sperm sayısını artırma ve baş ağrısı ya da prostat gibi pek çok konuda iyi gelen kürleri ile tanınmaktadır.

Soğan Kürü Malzemeler:

  • 2 adet soğan
  • Yarım litre su
  • 50 ml sirke

Ahmet Maranki Soğan Suyu Kürü Tarifi

Metabolizmayı hızlandırıcı etkisi olan soğan kürü, özellikle diyet yapanlar için yağ yakımını artırma özelliğine sahiptir. 2 adet soğan kabukları ile beraber 2 litre suyun içine atılır ve üstüne ortalama 50 ml sirke ilave edilir. Orta ateşte yaklaşık 10 dakika boyunca kaynatıldıktan sonra ılıması için kenara alınır ve sabah akşam aç karnına ve yemeklerden önce tüketilir. İsteyenler soğanı da yiyebilirler. 15 gün boyunca tekrar edilmesi gerekir.


Sizin için önerilenler;

30 Günde 22 Kilo Zayıflama

Elmalı Yoğurt Kürüyle Ayda 22 Kilo Verin!

Toplam:  Pinterest4.5K WhatsApp Twitter53 Messenger Prebiyotik bakımından zengin yoğurt ve vitamin deposu elma… Bu iki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçeriği faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)
Kapat