Bembeyaz Dişlerin Sırrı: Damla Sakızı

Başkalarında görüp merak ettiğiniz beyaz dişlerin detaylarını öğrenmek ister misiniz? Kısa sürede diş beyazlatma yöntemi olan damla sakızı kürü tarifi ve detayları…

Genetik sebeplerden dolayı sararan dişler haricinde damla sakızı birçok nedene bağlı sararma yapan dişlerin daha beyaz olmasına yardımcı olmaktadır. Damla sakızı dişlerin daha beyaz ve daha parlak olmasını sağladığından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Birçok besinin aksine dişler damla sakızı ile daha iyi şekilde beyazlayıp daha güzel dişlere kavuşabilirsiniz.

Damla Sakızıyla Diş Beyazlatma

Damla sakızıyla nasıl diş beyazlatılır?

Damla sakızının içinde yer alan naturel maddeler diş yapısının asıl rengini göstermek için çok önemlidir. Dişler normalde oldukça beyaz ve parlaktır. Ancak yanlış besin tercihleri ve gerekli temizliğin yapılmamasıyla zamanla sararır. Damla sakızının içinde özel yapı da bu beyazlığı tam anlamıyla korumaktadır. Damla sakızının yapısı sert olsa da eritilerek veya yumuşatılarak da rahatlıkla kullanılmaktadır.

Doktorun aksi bir görüşü yoksa günde bir küçük bir parça damla sakızı çiğneyerek kısa sürede dişleriniz beyazlamaya ve beyaz kalmaya başlayacaktır.

Dişlerin sararmasını almak için doğal yöntem arayanlar damla sakızı yoğunluğunu kullanabilirler. Düzenli kullanılan damla sakızı dişlerin beyazlamasına yardımcı olurken gülüşlerin artık daha ön planda olmasını sağlamaktadır. Dişlerde doğallığı yakalamak için doğal malzeme olan damla sakızını çok sık kullanabilirsiniz. Damla sakızı ile bembeyaz ve cesur gülüşler yakalanabilir…

Mide ve Sindirime Faydaları

Damla sakızının dilleri güçlendirmede ve beyazlatmada öneli rol üstlenmesi herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle beyazlatılması için aktif kullanılan damla sakızı midenin rahatlamasını da sağlar. Mide rahatsızlığı yaşayanlar için damla sakızı çok iyi gelmektedir. Damla sakızı midedeki yanmayı ve ekşimeyi kısa sürede alacaktır. Dişlerin beyaz görünmesi ve midenin rahatlaması için damla sakızını düzenli olarak kullanabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir