Elma Sirkesi, Bal ve Su ile Zayıflama

Suyun içine katacağınız biraz elma sirkesi ve bal ile kısa sürede kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Kür tarifi sayfamızda!

Elma sirkesi zayıflamak için ve diyet zamanlarında kullanılan başlı başına yararlı olan gıdalardan bir tanesidir. Metabolizmayı hızlandırıcı etki göstermesi ve yağ yakımında oldukça etkili olması sebebi ile diyet listelerinin vazgeçilmezi olan elma sirkesi diğer malzemeler ile birleştiğinde daha fazla etki göstermektedir. Diyette kullanılacak olan sirkenin doğal yöntemlerle üretilmiş olan sirke olması önemli bir detaydır.

Elma Sirkesi, Bal ve Ilık Su ile Zayıflama Malzeme Listesi

Diyet esnasında kullanılacak olan malzemeler arasında 2 tatlı kaşığı sirke, 1 bardak ılık su ve 1 tatlı kaşığı dolusu bal bulunur. Bu malzemelerin karşımı ile birlikte elde edilecek olan kür vücutta biriken ödemin atılmasına, yağ yakımında hızlı bir artış olmasına ve metabolizmanın hızlanarak kolay bir şekilde vücut içerisinde biriken fazlalıkların dışarı atılmasına yardımcı olur.

Elma Sirkesi, Bal ve Ilık Su ile Zayıflama Kürü

Bütün malzemelerin karışımının elde edilmesinden sonra akşam ve sabah olmak üzere yemekten yaklaşık 25 dakika önce aç karnına içilmesi gerekir. Bu kür 15-20 günlük bir süreç boyunca uygulanmalı ve aksatılmamalıdır. Kürün uygulandığı günler boyunca gün içerisinde yaklaşık yarım saat kadar tempolu yürüyüş yapmak daha hızlı bir sonuç alımını beraberinde getirir. Kür kullanılırken çiçek balı tercih edilmeli ve bal miktarının 1 tatlı kaşığını geçmemesine dikkat edilmelidir.

Yararının yanı sıra fazla tüketimde kan şekerinin yükselmesine neden olabilmektedir. Yemeklerden yarım saat önce tüketilen bu kürün gaz şişkinliğine iyi geldiği, kabızlık sorunlarına kesin bir şekilde çözüm ürettiği, sivilceler için kurutma özelliğinde olduğu ve varis problemlerinde de sorun çözücü bir etki yarattığı bilinmektedir. Hem zayıflamak için hem de cilt için oldukça etkili bir kürdür.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir