Anasayfa / Diyet / Kilo Aldırmayan 11 Yiyecek

Kilo Aldırmayan 11 Yiyecek


Formunuzu korumak isterken bir yandan da aç kalmamak istiyorsanız bu kilo aldırmayan yiyecekler tam size göre.

Diyet sırasında ya da formunuzu korumaya çalışırken sizleri hem tok tutacak hem de kilo aldırmayan yiyecekler listesi hazırladık. Bu listedeki gıdalar sayesinde hem fit kalacaksınız hem de karnınız doyacak ve yemek yemeye ihtiyaç hissetmeyeceksiniz.

Kilo alma riskinizi en aza indirecek düşük kalorili tok tutan bu yiyecekler ile diyetiniz güçlendirecek, istediğiniz fit vücuda sahip olma yolunda ilerleyeceksiniz.

Zayıflamanıza ve formunuzu korumanıza yardımcı olan gıdalar listemizi okuduktan sonra sizler birkaç tane de ipucumuz olacak. Başarılar.

Kilo aldırmayan yiyecekler

1- Patlamış Mısır

Düşük kalori kalorili gıdaların başında gelen patlamış mısır sizi hem tok tutacak hem de kilo açlık hissinizi önleyecektir. Lif bakımından oldukça zengin olan patlamış mısırı tereyağ ya da zeytinyağ yardımı ile patlatırsanız kalorisi daha da düşecektir. Diyet yapanlar istediği kadar patlamış mısır yiyebilirler.

2- Patlıcan

Patlıcan sebzesi de kalori bakımından oldukça düşük değerlere sahip olduğundan güvenle tüketebilirsiniz. Fırında ya da ızgarada pişirilmiş patlıcanın size kilo katma olasılığı yoktur. İstediğiniz kadar yiyebileceğiniz gıdalar arasında yer aldığından diyet yapanlara önerilir.

3- Kavun-Karpuz

Her dilimi ortalama 55-60 kaloriden ibaret olan bu meyveleri diyet yapanlar rahatlıkla tüketebilir. Büyük kısmının su olduğunu bildiğimiz kavun ve karpuz, vücuda sıvı takviyesi yapar ve şeker ihtiyacını da karşılar. Gün içinde dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Kilo, yağ, göbek yapmaz.

Devamı için 2. sayfaya geçiniz. (2)

Paylaşmak için:

Sizin için önerilenler;

Kalça, göbek yağlarını yok eden kür tarifi

Kalça – Göbek Eriten Kür Tarifi

Kalça ve göbek bölgesinde biriken fazlalıkları size sunacağımız yağ yakma kürü sayesinde azaltabilirsiniz. Kalça Ve Göbek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir