Soda Ayran Limon ile Göbek Eritme Kürü

Göbek eritmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hem keyifle uygulayacak hem de göbek eriten bu karışımı daha önce neden uygulamadığınızı kendinize soracaksınız. Peki, nedir bu karışım? Göbek nasıl eritilir?Hepsini şimdi öğrenecek ve hemen uygulamaya başlayacaksınız.

Aslında bu karışımda yer alan tüm malzemeler günlük hayatımızda kullandığımız malzemeler. Nasıl uygulanacağı konusunda da tarifimiz olacak. Aslında hepsini tek tek yiyip içiyor olabilirsiniz. Ancak karışımı doğru zamanda ve doğru şekilde uygulamak önemli olandır.

Malzemeleri

  • 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • 1 şişe maden suyu
  • Yarım limonun suyu

Soda Ayran Limon Göbek Eritme Karışımı

Öncelikle karışımı küçük sürahide hazırlamanız mantıklı olacaktır. Çünkü sodayı karışıma ekleyince taşma ihtimali var. Sürahinin içine 3 yemek kaşığı yoğurt koyun. Ardından üzerine yarım limonun suyunu sıkın.

Önce bu ikisini karıştırın ardından maden suyunu yoğurdun üzerine yavaşça dökmeye başlayın. Yavaşça karıştırmak önemli hemen köpürüp taşmaması gerekir ki tüm mineraller içinde kalsın.

Bu karışımı özellikle yemeklerden 1 saat önce tüketmelisiniz. Böylece hem daha az açlık hisseder ve az yemek yersiniz hem de yağ yakımı için muhteşem bir şey uygulamış olursunuz.
Sağlıklı şekilde fazla kilolarınızdan kurtulmak özellikle de göbek eritmek için bu yöntem kesinlikle denemelisiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir