Zayıflatan Kuru Erik Kürü

Deneyenlerin 1 ayda yaklaşık 4 kg zayıfladığı kilo verdiren kuru erikli içecek tarifimiz sayesinde siz de fazlalıklarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.Elbette bu tarif de tek başına etkili olmadığı için bu süreçte mutlaka yediklerinize dikkat etmeli ve egzersiz yapmayı da ihmal etmemelisiniz. Uzun süreler boyunca yapılabilecek bir zayıflama kürü olduğu için eğer diyet ve egzersizle desteklerseniz beklentilerinizin de üzerinde kilo vermeniz de mümkün olacaktır. Daha uzun vadelerde bu içeceği kullananların 6 ayda 40 kilo kadar zayıfladığını da sözlerimize ekleyelim.

İşte hazırlaması 1 dakikadan bile az süren, maliyeti son derece düşük malzemelriyle müthiş kilo verdiren içecek tarifimiz:

Malzemeler: 3 tane kuru erik, 1 bardak su

Zayıflatan Kuru Erik Kürü Tarifi

Kuru erikleri bir gün önceden bir bardak suyun içine koyun ve ertesi güne kadar bekletin. Sabah kalktığınızda erikleri alarak suyunu aç karnına için ve 5- 6 dakika sonra üzerine bir bardak normal su daha için. Bardağın dibinde kalan yumuşamış erikleri de muhakkak aç karnına yiyin ve aradan 30 dakika geçtikten sonra çok ağır olmayan bir kahvaltı yapın.

Bu içeceği ister 1 ay, isterseniz 1 yıl boyunca uygulayabilirsiniz. Her gün içebileceğiniz ve kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacak içeceğinizin bağırsaklarınızı çalıştırdığını göreceksiniz. Kabızlığa iyi geldiği gibi toksinleri atmanıza da yardımcı olacak.

Hamile bayanların bu kürü yapmamaları gerekir. Eğer emziriyorsanız içebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir